• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Galvojant apie liepą, matyti iš karto du galimų įvykių sluoksniai. Pirmąjį įvykių sluoksnį lems Saulė, Venera ir Merkurijus, tai yra greitosios planetos. Jos lems buitinį įvykių sluoksnį. Antrąjį sluoksnį lems faktas, kad greičiau judantis Marsas pasivys ir pralenks gerokai lėčiau judantį Uraną. Ši pora lems įvykius arba sprendimus, kurie bus svarbūs šalims ir tautoms.

Galvojant apie liepą, matyti iš karto du galimų įvykių sluoksniai. Pirmąjį įvykių sluoksnį lems Saulė, Venera ir Merkurijus, tai yra greitosios planetos. Jos lems buitinį įvykių sluoksnį. Antrąjį sluoksnį lems faktas, kad greičiau judantis Marsas pasivys ir pralenks gerokai lėčiau judantį Uraną. Ši pora lems įvykius arba sprendimus, kurie bus svarbūs šalims ir tautoms.

REKLAMA

Pradėkime nuo greitųjų planetų. Mėnesio pradžioje Saulė (bendras aktyvumas) Venera (grožio, patogumų, pramogų, malonumų kūryba) ir Merkurijus (dalykinė veikla, judrumas, žinių, informacijos skaida) bus Vėžio ženkle. Vėžys yra labai atsargus, apdairus ir kai kada net įtarus. Vadinasi, visose trijose srityse veikla vyks labai apdairai. Kitaip tariant – beveik nevyks.

Bet! Liepos 2 d. iš Vėžio į Liūto ženklą pereis Merkurijus. Ir iš karto pasidarys drąsesnis, veiklesnis ir atviresnis. Dalykinė veikla ims spartėti, mes bendrausime vis atviriau, o žinios ims cirkuliuoti vis smarkiau ir vis didesnėmis apimtimis.

REKLAMA
REKLAMA

Liepos 11 dieną iš Vėžio į Liūtą pereis Venera. Ir iš šešėlių karalystėje vegetuojančios šmėklos ji pavirs dėmesio reikalaujančia rože. Asmeninių jausmų niekas nebeslėps, o visi ištroškę vasaros pramogų pasijus it nuo grandinės nutrūkę. Atitinkama bus ir kūryba, ir pavienių asmenų elgesys.

REKLAMA

Galiausiai liepos 22 dieną į Liūto ženklą pereis ir Saulė. Tikrai pajusime, kad gyvenimas gali būti ryškus, įspūdingas ir smagus.

Apibendrinant – buitiniame kasdieniame lygmenyje liepos pradžia – tai baugšti kelionė po užkerėtą mišką vis įtariant ką negero. Vėliau prasidės laipsniški pokyčiai ir mėnesio pabaiga – tai jau tvankus vasaros vakaras Palangos Basanavičiaus gatvėje.

Dabar persikelkime į aukštesnį lygį. Pasirodo, šio pasaulio valdovai tikrai nesnaus. Priežastis – Marso ir Urano susitikimas Jaučio ženkle liepos 15 dieną. Marsas – tai kova, sugebėjimas primesti savo valią (jeigu reikia – ir agresyviai), azartas ir prievarta. Uranas – tai naujovės, inovacijos, laisvė ir sugebėjimas sukurti tai, ko dar niekada nebuvo. Jautis – praktiškumas, tai, ką galima apčiuopti ir visi finansiniai bei ekonominiai reikalai. Ir ką gi, NATO viršūnių susitikimas vyks liepos 9 – 11 dienomis, tai yra Marsui beveik maksimaliai priartėjus prie Urano.

REKLAMA
REKLAMA

Kitaip tariant, laikotarpyje +/- 10 parų nuo liepos 15 dienos galime tikėtis itin rimtų pokyčių a) mūšių laukuose, b) sprendimuose dėl būsimų mūšių ir c) sprendimų bei veiksmų finansiniuose karuose. Nes pinigai gali būti tokie pat svarbūs, kaip ir patrankų sviediniai. Ar net svarbesni.

Avinas

Liepa prasidės paprastai. Gali būti šiokios tokios veiklos namie, galbūt net smagios. Ir noro turėti daugiau naudos, taip pat ir piniginės. Tačiau diena po dienos gražių, smagų ir malonių dalykų bus vis daugiau, gyvenimas gražės. Taip pat liepa gali apdovanoti ne tiktai svarbiais piniginiais reikalais, bet ir sėkme siekiant apčiuopiamos naudos. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jautis

Būsite labai energingi, veiklūs, ryžtingi ir linkę link tikslo žengti tiesiai, be skrupulų ir nesidairant. Žinoma, geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys. Kita vertus pamažu ryškės tendencija, kad Mėnesio viduryje gyvenimas darosi nenuspėjamas. Vargu ar verta su tuo kovoti, bet tikrai verta leistis įvykių nešamiems.

Dvyniai

Bendra būsena pamažu, bet keisis: mėnesio pradžioje būsite atsargūs, apdairūs, o kai kada net įtarūs, todėl didelio veiklumo tikėtis sunku. Tačiau gana greitai pamatysite, kad gyvenimas gali ir turi būti gražus, spalvingas ir jums ten paruošta puiki vieta. Beliks tik sudalyvauti. Taip pat liepos mėnuo gali atnešti ne tik gana svarbių piniginių reikalų, bet ir apčiuopiamos naudos.

REKLAMA

Vėžys

Liepos mėnesį vyks laipsniškas pokytis. Mėnesio pradžioje rūpės asmeninis „aš“ – kokie veiklūs, jausmingi ir protingi esate, kaip remdamiesi savo asmenybės jėga galite padaryti, sukurti viską ką norite. Tačiau bėgant dienoms bus vis svarbiau ne tai, kokie nuostabūs esate, o kokios naudos galite turėti. Ir visas dėmesys bei pastangos bus nukreiptos ten.

Liūtas

Gyvenimas pilnas pokyčių. Akivaizdu, keisis vidinė būsena – jau mėnesio pradžioje tapsite labai judrūs ir labai dalykiški, seksis tvarkyti reikalus. Po kurio laiko paaiškės, kad galite būti ir labai patrauklūs, pilni asmeninio žavesio, gebantys kurti gražius dalykus. Mėnesio pabaigoje energijos, pirmiausia kūrybinės, bus dar daugiau. Ir vyšnaitė ant torto – galimi netikėti naudingi pokyčiai darbe, arba profesijos srityje.

REKLAMA

Mergelė

Vidinė būsena pasikeis dar mėnesio pradžioje – tapsite atviresni, veiklesni ir ryškesni. Tačiau kam, kokiai sričiai pritaikyti šiuos talentus gali būti nelabai aišku, tad beliks pasimėgauti. Daug smagių akimirkų atneš artimi draugai, gebėjimas ką mielo ir smagaus sukurti visiems kartu. Palankus metas kelionei, ypač tokiai, kuri verčia smagiai pajudėti, tęsiasi.

Svarstyklės

Mėnesio pradžia gali apkrauti darbais ir veikla profesijos srityje. Bet labai greitai paaiškės, kad darbų darbe laipsniškai mažėja, o galimybių nuveikti ką mielo ir smagaus, ypač su artimais draugais bei bendraminčiais – daugėja. Galima manyti, kad mėnesio pabaigoje tik tai ir rūpės. Lygiagrečiai praverstų pasitikrinti asmeninius piniginius reikalus – ar viskas ten saugu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Iš pirmo žvilgsnio Liepa turėtų būti rami. Iš antro – visai nerami. Mėnesio pradžia ir net vidurys -  puikus metas vasaros kelionei. Tačiau nuo pat mėnesio pradžios galimybių smagiai, įkvepiančiai ir produktyviai padirbėti darbe bei profesijos srityje tik daugės. Santykiai, ypač dalykiniai, su kai kuriais asmenimis gali priminti rimtą karnavalą. Todėl bus svarbu kaip ir kuo jie baigsis.

Šaulys

Liepa gali atnešti nemažai darbų ir kasdienių reikalų, kuriuos reikės tvarkyti kruopščiai ir pareigingai. Taip pat liepa yra mėnuo, kai paranku rūpintis sveikatos ir sveikatingumo reikalais (nebūtinai vien savais). Bet liepa – tai ir laikas, palankus kelionėms. Puikiai pavyktų ir akiratį praplėsti, ir pasimėgauti smagiais, maloniais įspūdžiais.

REKLAMA

Ožiaragis

Dabar bus svarbu ne tai, kokie nuostabūs ir nepakartojami esate jūs, o ko siekia kai kurie asmenys susiję su jumis arba kaip klostosi išorinės aplinkybės. Ta ana pusė gali būti ir ganėtinai veikli, ir nestokos asmeninio žavesio. Atitinkamai, sąjungos dabar geriau už priešstatą. Taip pat liepa – puikus metas pramogoms, kurios skatina smagiai pajudėti.

Vandenis

Mėnesio pradžia gali pažerti nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų ir reikalų. Viską reikės daryti nuosekliai ir pareigingai. Bet tai ir seksis, tad galiausiai nuveikti pavyks nemažai. Taip pat liepa – puikus mėnuo tvarkyti namų, šeimos arba nekilnojamojo turto reikalus. Tačiau šioje srityje gali būti ir staigmenų. Galiausiai paaiškės, kad jos – tik į gera.

REKLAMA

Žuvys

Vyks tam tikras pokytis. Mėnesio pradžia – tai nuolatinė šventė ar bent jau atitinkamų galimybių metas, kai progų nuveikti ką mielo, gražaus arba malonaus yra daugiau nei sugebama aprėpti. Mėnesio pabaiga – tai kasdieniai darbai ir pareigos, kurių tenka imtis kantriai ir atsidavus. Akivaizdu, šį mėnesį sklandžiai bet nesulaikomai judėsite nuo pirmo dalyko prie antro.

eitum tu naxren nepudrines smegenu zmonems... dar vienas burtininkas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų