• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

REKLAMA

Savaitės pradžioje Saulė (bendras aktyvumas), Venera (grožio, patogumo reikalai, malonumai) ir Merkurijus (reikalai, susiję su žiniomis, informacija, dalykinis aktyvumas) bus Vėžio ženkle. Vėžys yra atsargus, tad galima manyti, kad ir asmeninis, ir dalykinis gyvenimas vyks ramiai, apdairiai, tai yra beveik nevyks.

Pasyvumo pridės ir Mėnulis – dabar jis dyla, o dildamas jis padeda svarbesnius mums darbus užbaigti, o ne pradėti. Galutinai Nakties Šviesulys sudils ir Jaunatis įvyks naktį iš penktadienio į šeštadienį. Naujovėms palankesnis laikas prasidės po Jaunaties, o praktiškai – jau kitą savaitę.

Bet! – antradienį dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus pereis iš Vėžio į Liūto ženklą ir iš karto taps drąsesnis, veiklesnis ir ryžtingesnis. Tai reiškia, kad kalbėti pradėsime garsiau, su dalykiniais partneriais bendrausime nuoširdžiau ir apie bet kokius sumanymus pasakoti pradėsime garsiau. Prasidės laikas, kai daug giriamasi.

REKLAMA
REKLAMA

Marsas kol kas keliauja Jaučio ženklu, yra mažai aktyvus, praktiškas, tad linkęs ne kautis, o kasti apkasus ir tikslo siekti nuosekliai dirbdamas. Kita vertus, Marsas Jaučio ženkle gali paskatinti finansinius, ekonominius karus ar bent jau kovas.

REKLAMA

Avinas

Daugiausiai laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai arba su nekilnojamuoju turtu susijusios aplinkybės. Puikus laikas stengtis, kad namie būtų dar jaukiau, dar patogiau, patogu su namiškiais aptarti visus svarbius klausimus. Taip pat dabar patogus laikas aktyviai siekti finansinės ar kitokios apčiuopiamos naudos.

Jautis

Būsite energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti drąsiai, ilgai nesvarstant. Žinoma, kai tiek energijos ir veiklumo, geriausiai sektųsi tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės arba kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Sėkmė lydės sportuojančius – kai kada gali atrodyti, kad laimėjimai patys jūsų ieško. Taip pat ši savaitė gali atnešti daug smagaus bendravimo su įdomiais jums žmonėmis.

REKLAMA
REKLAMA

Dvyniai

Gana rami savaitė, tačiau gali būti arba atsirasti piniginių, turtinių reikalų, kurių teks imtis. Atrodo, šioje srityje lydės nemenka sėkmė, todėl galima tikėtis apčiuopiamos naudos. Savaitės pabaigoje pasikeis vidinė būsena: tapsite veiklesni, atviresni ir linkę daugiau judėti bei daugiau bendrauti – ir dalykinėmis temomis, ir visomis kitomis taip pat.

Vėžys

Būsite energingi, veiklūs ir puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Labai gerai seksis su žiniomis, informacija, jos perdavimu, skaičiavimu ir panašiais dalykais susijusi veikla. Taip pat įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Savaitės pabaigoje prasidės laikas, kai seksis tvarkyti piniginius reikalus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Didžiąją savaitės dalį norėsis gyventi ramiai, niekur neskubant, ilgiau pasidairant aplink, kai kada pasikalbant su protingiausiu žmogumi – savim. Būtų galima visai apsamanoti, jeigu ne darbas arba veikla profesijos srityje – čia tikrai bus ką veikti. Gali būti ir svarbių biurokratinių darbų. Savaitgalį energijos ims daugėti, atsiras noras judėti ir bendrauti.

Mergelė

Norėsis gyventi ramiai, niekur neskubėti ir kad niekas per daug nelįstų į akis. Planas pavyks tiktai iš dalies, mat kažkokios smagios, įdomios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai arba pati veikla bus su jais susijusi. Jus pačius gali aplankyti įkvėpimas visiems suvadovauti. Tęsiasi palankus laikas kelionei, kuri skatina pajudėti, bet atsidėkoja nuotykiais.

REKLAMA

Svarstyklės

Vidinė būsena bus tokia, kad bus lengva jus suerzinti. Tai laikinas reiškinys, teks jam skirti papildomo dėmesio. Laimei, dėmesį nuo savęs žada atitraukti darbai darbe arba veikla profesijos srityje. Jos nelabai norėsis imtis, nebus lengva įsibėgėti, bet galiausiai tai pavyks ir nuveiksite išties nemažai. Patogu tvarkyti biurokratinius reikalus.

Skorpionas

Nemažai dėmesio ir pastangų gali paprašyti santykiai – kai kurie asmenys jūsų atžvilgiu gali būti nusiteikę gana reikliai ir jums teks kažkaip manevruoti arba kitaip  prisitaikyti. Taip pat gali būti nepatogių fizinių aplinkybių. Kita vertus, nuo visų rūpesčių arba nesklandumų galima sprukti į kelionę – pavyktų ir puikiai pailsėti, ir akiratį praplėsti.

REKLAMA

Šaulys

Darbe vyraus įprasti į vasaros rutiną peraugantys darbai, namie – įprasta tvarka, kurios niekas griauti ar keisti neketina. Palankus metas tvarkyti kai kuriuos piniginius reikalus, ypač jeigu jie susiję su skolomis arba paskolomis, taip pat geras metas rūpintis sveikatos ir ypač sveikatingumo reikalais, nebūtinai vien savais.

Ožiaragis

Dabar svarbiausi būsite ne jūs ir jūsų norai, o išorė – išorinės aplinkybės arba kai kurių asmenų veikla bei siekiai. Ta ana pusė gali būti ir energinga, ir veikli, ir nestokos tam tikro žavesio, todėl racionalu būtų su šia banga ne kovoti, o leistis jos nešamiems ir gauti iš to ne tik naudos, bet ir malonumą. Palankus laikas sportinio stiliaus pramogoms.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Tikėtina, kad dabar nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių ir reikalų, kuriuos atlikti reikės kantriai, dėmesingai ir svarbiausia pareigingai. Tačiau tai ir seksis visai neblogai, todėl su viskuo susitvarkysite. Palankus metas ieškotis daugiau sveikatos arba sveikatingumo. Tęsiasi palankus metas svarbiems darbams, pertvarkymams namie.

Žuvys

Tęsiasi vasaros pramogų metas – bus daug puikių progų smagiai pasilinksminti, nuveikti ką mielo, smagaus, lankyti renginius ir panašiai. Vidinė būsena skatins kurti gražius, mielus dalykus ir dalytis jais su aplinkiniais. Žinoma, kai tokia vidinė būsena, tai ir asmeninis gyvenimas klestės. Tik pati savaitės pabaiga gali priminti, kad pareigos irgi yra. Kol kas beveik nepastebimos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų