Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Lietaus tikimybė 50%. Kitaip tariant arba lis arba ne lis. Net jei pasakys , kad lietaus tikimybė 5% vis tiek sinoptikai nesuklys.
A.Rasot kasdien lyja tik nezine kur per menesi neiskrito nei lasas lietaus.
Pilna nesamone...
Kaip haarp duos
Aš isijungiu tel.bet visada žinios prieš porą dienų kas buvo,norėčiau naujausių,taip neverta ir sksaityti ,ačiū
Paskaičiau L-R-T prognozę,kur džiaugiamasi,kad tuoj bus vėl karšta,kad toks šaltas oras ,kaip šiandien pasitrauks.Todėl norėtūsi L;R;T redaktorių pklausti, ar jūs už tai klimatas kuo sparčiau šiltų,ar už tai,kad sustabdyti tą šilimą?Šiandiena ir yra normli vasaros diena,nuo tada ,kai dar niekas netrimitavo dėl klimato kaitimo.
Kai kur, vietomis ,daug kur -toks jų paaiškinimas.
Taip ir nesupratau tai kada griš tie karščiai
Ar jūs pagaliau galite pasakyti kur tas lietus bus"kai kur palis". Prisipirkę brangiausios meterologinės technikos ir nežinote kur lis. Kodėl Skandinavijos šalyse net valandą nurodo kur lis ir kada švies saulė. Jei nemokate dirbti,tai imkite pavyzdį iš kt,ten pasimokykit. Atsibodo ir negražiai atrodote su savo pasakymais apie lietų,kad turi lyt ir nelija.
@Lietus Čia tik Naglis Šulija taip gali skėčio gal ir reikės o gal ir ne kai kur lis, kai kur švies saulė
@Lietus Todel,kad Švedijoj anksčiau buvo toks įstatymas,jei meterologas išpranašauja lietų,bet nelyja,jis turi vaikščioti po skėčiu,o jei priešingai,tai lyjant , skėčiu at lietpalčiu naudotis negali,kaip dabar nežinau
@Lietus Tai pasižiūrėkit internete. Oras nurodomas kas val
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų