Nausėda skiepysis pagal tvarką: tarp pirmųjų vakcinuojamųjų tikrai nebūsiu

Prezidentas Gitanas Nausėda teigė, kad visomis išgalėmis bandys įrodyti skiepijimo nuo koronaviruso naudą, tačiau tarp pirmųjų gavusių vakciną nebus. Pasak šalies vadovo, jis skiepysis pagal tvarką, kai ateis jo eilė.

G. Nausėdos tvirtinimu, atliktas sociologinis tyrimas rodo, kad absoliuti dauguma lietuvių pozityviai žiūri į vakcinaciją nuo koronavirusą ir yra pasiruošusi skiepytis.

„Tiems, kurie skeptiškai žiūri, aš siūlyčiau labai atsakingai žiūrėti ne tik į savo, bet ir į savo artimųjų sveikatą. Tikrai netikėkite sąmokslo teorijomis, kurios pilasi kaip iš gausybės rago, kad ligos nėra, kad tai yra sąmokslas prieš žmoniją, noras kontroliuoti mus visus ir visokių kitokių dalykų galima išgirsti“, – pirmadienį spaudos konferencijos metu kalbėjo prezidentas.

Šalies vadovas tikino, kad visomis išgalėmis stengsis įrodinėti vakcinavimosi naudą. Visgi tarp pirmųjų, gavusių vakciną nuo koronaviruso, prezidento nebus.

„Pat skiepysiuosi pagal nustatytą tvarką, kada ateis mano eilė, pagal amžiaus grupę ir panašiai, tada ir vakcinuosiuosi. <...> Tarp pirmųjų vakcinuojamųjų tikrai nebūsiu“, – sakė G. Nausėda.

Kada skiepysis nuo koronaviruso, anot prezidento, nėra aišku, kada kitos vakcinų siuntos pasieks Lietuvą.

Prezidentas spaudos konferencijos metu taip pat teigė, kad savivaldybės iš esmės pasiruošusios vakcinavimui nuo koronaviruso, tačiau joms trūksta aiškumo iš Vyriausybės, kas pirmiausia turi būti skiepijami.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad buvę JAV prezidentai Barackas Obama, Billas Clintonas ir George'as W. Bushas dalyvaus televizijos laidoje, kurioje ragins amerikiečius skiepytis nuo koronavirusinės infekcijos.


Rašyti komentarą...
N
Nemira
2020-12-21 13:18:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prezidentas turėtų pasiskiepiti pirmas, parodyti pavyzdį tautai, tačiau bijo, vadinasi su ta vakcina kažkas negerai.
Atsakyti
-3

v
vardas
2020-12-21 13:13:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmės prezidente skiepyjantis, tik nesumaišykit kokių vitaminų su vakcina:)
Atsakyti
-4

k
klemensas
2020-12-21 13:16:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo toliau tuo labiau krenta prezidentas mano akyse, jis dirba vyriausybės darbus, daug kalba, giriasi, nepagristai kritikuoja buvusius valstiečius valdžioje, pats perka brangius automobilius, o nenori girdėti ka žmonės kalba, mes džiaugėmės nors trumpai gyvenimu, kol buvo S.Skvernelio vyriausybė, vienas tai kad visada rasdavo pinigų jaunoms šeimoms, pensininkams ir verslininkams bei viešam sektoriui, ir pensijas prieš šventes visada gaudavome 2-3 dienas ankščiau, o dabar jau šnipšt- nėra gausite tik paskirtą diena,tada grūskitės parduotuvės
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų