„Maxima“ primena apie parduotuves, kuriose nereikia galimybių paso

Nors nuo rugsėjo 13 dienos daugiausia kalbama tik apie maisto prekių parduotuves, kurias paveikė Vyriausybės ribojimai ir kur reikia rodyti galimybių pasą, tačiau liko gerokai daugiau parduotuvių, kuriose šie ribojimai netaikomi. Iš 251 parduotuvių galimybių paso prireiks tik 75-iose. Tuo metu į 173 parduotuves pirkėjai ir toliau gali ateiti apsipirkti be galimybių paso ar kitų jam prilyginamų dokumentų.

78

„Vien Vilniuje yra apie 40 „Maximos“ parduotuvių, kuriose nereikia Galimybių paso, 13 Kaune, 8 Panevėžyje, 10 Klaipėdoje, 5 parduotuvės Šiauliuose. Likusios beveik 100 parduotuvių yra išsibarsčiusios po įvairius Lietuvos miestus ir miestelius“, – sako Ernesta Dapkienė, komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė, rašoma pranešime žiniasklaida.

„Maximos“ parduotuvės, kuriose nereikia galimybių paso ar kitų dokumentų. Visą sąrašą galite rasti nuotraukų galerijoje, kurią rasite čia:

(78 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Maxima“ parduotuvių sąrašas, kuriose nereikia galimybių paso

Ji džiaugiasi, kad naują tvarką prekybos tinklas „Maxima“ pasitiko pasiruošęs: vyksta sklandi ir greita galimybių pasų patikra, nereikia laukti eilėje. Atstovė taip pat primena, kad dėvėti kaukes nuo rugsėjo 13 dienos yra privaloma tik tose parduotuvėse, kuriose nereikia galimybių paso. Kaukės išlieka privalomos ten, kur netaikomi ribojimai.

„Visgi pastebime, kad dauguma klientų yra sąmoningi, jas dėvi ir tose parduotuvėse, kuriose galimybių pass yra privalomas, o kaukės dėvėjimas – tik rekomendacija“, – teigia Ernesta Dapkienė, komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.


Rašyti komentarą...
N
Nerijus
2021-09-17 15:55:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sugryžo į Lietuvą Trečiasis Reichas :(
Dabar turiu klausimą :
- O kai įvyks suplanuotas Trečiasis Pasaulinis karas Lietuvoje, be galimybių paso neprivalės eiti ginti fašistinės Lietuvos, nes jie yra trešiarūčiai kaip Trečiajam Reiche žydai. Juk per Antrą Pasaulinį karą Trečiojo Reicho žydai nėjo ginti Vokietijos.
Atsakyti
-4

s
si
2021-09-17 16:36:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai tevyne gins TIE SPALVOTI

Atsakyti
-5

x
xxL
2021-09-17 16:58:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
matomai gerokai smuko apyvarta? :)))))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų