Išvyko dirbti į JAV ir leido žmonai turėti meilužį: viskas atsisuko kitu galu

 Į JAV išvykęs lietuvis savo žmonai ne tik užrašė keturių kambarių butą, bet ir davė leidimą turėti laikiną draugą. Arvydas pavyzdinėmis skyrybomis laiko tokias, kai po santykių buvę sutuoktiniai bendrauja. Visgi taip, kaip jis svajojo, neįvyko, nes turėjo pasinerti į nesibaigiantį skyrybų maratoną.

Prieš išvykdamas į JAV vyras sulaukė savo žmonos, įtakingos Kauno teisininkės, siūlymo fiktyviai išsiskirti, kad jiedu galėtų išvengti mokesčių. Netrukus Arvydas visus savo turtus užrašė žmonai.

„Sakė grįši, vėl susirašysime. Su viskuo sutikau, prieš išvažiuodamas jai parašiau generalinį sutikimą valdyti savo keturių kambarių butą. Viską atidaviau, nes sakė, maža kas, kai būsiu už Atlanto, gal skrydžio metu suduš lėktuvas, dukra ir mylima žmona liks ant ledo“, – klastingą žmonos planą atskleidė Arvydas.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pribloškiantis vyro atvirumas: išvykęs dirbti į JAV leido žmonai turėti kitą

Laidai „Prieš srovę“ savo skyrybų istoriją atskleidęs vyras prasitarė, kad išsiskirdami su žmona šie sudarė daugeliui nesuvokiamą susitarimą. Jo turinys: vyras ant žmonos nepyks, jeigu ji čia Lietuvoje turės laikiną vyrą, kol jis darbuosis JAV. O ten jis galėjo turėti kitą moterį aistrai tenkinti.

„Ji sakė, kad fizinis kontaktas nėra ištikimybės sulaužymas. Jeigu tai dvasinė neištikimybė, tai jau nusižengimas. Svarbiausia, kad būtų švaru, nepasigautų ligos ir svetimo vaiko. Viskas, ką aš kaip vyras pasakiau. Gali mane kiti vyrai smerkti, man neįdomu. Kiekvienas suaugęs žmogus tarpusavio santykius sprendžia kaip supranta“, – aplinkinių pasmerkimo nesibaimina gerovę užsienyje susikūręs vyras.

Šiuo metu buvusi Arvydo žmona siekia prisiteisti iš Arvydo alimentus, kurių vyras jai nemokėjo visus tuos metus, kai dirbo užsienyje, nors jai atiteko jo keturių kambarių butas.

„Šiai dienai žinau, kad viskas buvo buvusios planuojama kruopščiai, aš jai sakiau visuomet, kad grįšiu ir grįžau… “, – tikina į teisininkės pinkles patekęs kaunietis.

Šiuo metu vyras jau pasistatė naują namą prestižiniame Kauno rajone. Visgi, dabar kauniečiui labiausia skauda ne dėl prarastų turtų, bet dėl to, kad su juo nebendrauja mylimiausias žmogus – dukra, kurią prieš tėvą priešiškai nuteikė jos motina.

„Jis labai myli dukrą, filmus žiūrėdamas verkia, dukras pamatęs, kaip šios myli tėčius. Jis yra rūpestingas, o dukra su juo nebendrauja. Jis viską atiduotų dukrai, tikrai“, – vyro sielvartą atskleidė naujoji jo draugė Marija.

Visą istoriją žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų