Šokiruojanti žmonos išpažintis: vyras man neištikimas su prostitute

Portalo thesun.co.uk skaitytojai santykių ir sekso ekspertei Deidre Sanders gali užduoti jiems rūpimus klausimus, teirautis patarimo.

21

Viena moteris, norėjusi išlikti anonime, Deidre Sanders papasakojo apie tai, kas jai nutiko.

„Manau, kad mano vyras ir vėl man neištikimas su prostitute. Tai supratau, kai ant jo automobilio keleivio sėdynės radau ilgą šviesų plauką. Mano plaukai yra trumpi ir tamsūs, mes neturime jokių šviesiaplaukių draugų. Po paskutinio jo posūkio į kairę su prostitute mudu bandome vėl iš naujo atkurti santykius.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fotografas užfiksavo moteris prieš ir po orgazmo

Mergina, su kuria praeitą kartą laiką leido mano vyras, manė, jog jis – turtingas verslininkas, vėliau ją vesiantis ir ji galėsianti atsisakyti šios profesijos. Tiesa ta, kad jis – 42-ejų metų autobuso vairuotojas. Pasiturinčio verslininko įvaizdį jai galėjo sukelti gražūs vyro drabužiai.

Suradusi jos kontaktus vyro telefone susisiekiau su prostitute ir jai pasakiau, jog žmogus, su kuriuo ji leidžia laiką, yra vedęs. Ji pradėjo manęs nekęsti, dėl ko teko atsisveikinti su visais socialiniais tinklais.

Mano vyras tikino mylintis tik mane ir nutraukęs visus ryšius su prostitute. Taip jis elgėsi neva dėl to, jog aš, būdama slauge, dirbu iki vėlumos ir jam negaliu skirti pakankamai laiko. Man – 44-eri. Jau kurį laiką mudu stengiamės susigrąžinti tą dingusią kibirkštėlę.

Netekau 19 kg, viskas ėjosi lyg ir neblogai, kol, darbe padedama pacientui, pasitempiau nugarą. Po to įvykio sugrįžo ištirpę kilogramai, nebegaliu užsiimti seksu. Mano vyras į lovą gulasi gerokai anksčiau nei aš, o vakarais savo darbo kambaryje jis žaidžia vaizdo žaidimus.

Jis taip pat nemažai laiko praleidžia naudodamasis savo planšete, kurią, kaip teigė anksčiau, pardavė. Tiesa, jis visuomet ištrina savo naršyklės istoriją. Jau kurį laiką įtariau, kad jis susitikinėja su prostitute.

Ruošdama skalbinius jo džinsuose radau šviesų ilgą plauką. Internete bandžiau surasti tą pačią merginą, su kuria jis anksčiau bendravo, ir išsiaiškinti ar ji vis dar užsiima tokia veikla, tačiau atrodo, jog ji būtų dingusi lyg į vandenį. Manau, kad jis grįžo prie ankstesnės veiklos. Nors nuolatos kartoja mane mylintis, tuo jau nebetikiu.“

REKLAMA

Štai kokį atsakymą pateikė ir patarimą davė pati Deidre Sanders.

„Nuolatos svarstyti ir nerimauti dėl vyro nėra gerai, todėl geriau yra paklausti apie aptiktus plaukus ir įsiklausyti į jo pateikiamą atsakymą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų