neištikimybė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „neištikimybė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „neištikimybė“.

Kristiną sukrėtė sutuoktinio elgesys – to iš jo nesitikėjo: „Aš, žinokit, bijau“

Kristinos gyvenimas klostėsi puikiai – moteris įsimylėjo, susituokė ir ėmė lauktis vaiko. Tačiau vieną dieną žemė ėmė slysti iš po kojų. Žmona pradėjo gauti žinutes su nuotraukomis, kuriose vyras savo glėbyje laiko kitą moterį. Skaudžią dramą narpliojo „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė.  Kristina laukiasi 21 savaitę, tačiau laimingą nėštumą temdo moters ašaros dėl vyro neištikimybės ir prasidėjusio skyrybų proceso. Sutuoktiniai kartu praleido dvejus metus.
Prieš 22 val.

Abipusis nepasitikėjimas griauna Ingos ir Almanto santykius: „Prašau, išeik su kita“

Dar tik keleri metai kartu, o jau vienas kitą įtaria neištikimybe. Pora nepasitiki vienas kitu ir nežino, ką daryti. Atviro ir kupino netikėtumų pokalbio metu „TV pagalbos“ studijoje pora aiškinosi santykius ir nusprendė, kaip pasielgti, kad abu būtų laimingi. Kaip pasakojo Almantas ir Inga, jiedu susipažino internete. Pradedant santykius vyro netrikdė tai, kad mylimoji yra 11 metų už jį vyresnė.
2024-07-15

Laura paliko 21 metais vyresnį sutuoktinį ir pabėgo su meilužiu: „Jau tikrai pavargusi buvau“

Laura paliko ženkliai vyresnį sutuoktinį ir spruko pas jaunesnį meilužį. Žmonos neištikimybė šokiravo Egidijų. Jis pakeitė spyną ir neduoda moteriai jos daiktų. Griūvančios šeimos dramą aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Laura ir 21 metais vyresnis Egidijus kartu pragyveno 9 metus, susilaukė 2 vaikų, o prieš dvejus metus susituokė. Tačiau moteris tikina, kad paskutiniu metu jos gyvenimas virto tikru pragaru. „Po santuokos pasirodė jo tikras veidas.
2024-07-10

Skirmantas įsitikinęs, kad užaugino ne savo vaikus: prašo DNR testo

Skirmantas įtaria, kad nėra savo vaikų biologinis tėvas. Su savo žmona Ingrida vyriškis jau nebegyvena ketverius metus, tačiau juos vis dar saisto vedybinė sutartis. „Tie vaikai yra nuo kitų vyrų <...> Aš pripažįstu tik vieną“, – tiesiai šviesiai laidos „TV Pagalba“ studijoje rėžė savo žmonos neištikimybę jų santuokos metu įtariantis vyras. Skirmantas su Ingrida kartu nugyveno ketverius metus, o dabar tiek pat metų jau nebegyvena kartu, tačiau vis dar oficialiai tebėra vyras ir žmona.
2024-07-09

Pavydas griauna poros santykius – Kornelija skundžiasi, kad Arūnas ieško moterų „TikToke“

Arūnas ir Kornelija kaltina vienas kitą neištikimybe. Vyras esą ieško moterų internete, o jo mylimoji neva pernelyg artimai bendrauja su kolegomis. Ar kažkuris iš jų iš tiesų ėjo į kairę, aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Kornelija kreipėsi į laidą, norėdama atsiimti sau priklausančius daiktus. Kurį laiką ji gyveno su Arūnu, tačiau vieną dieną šis supykęs išvijo moterį iš savo namų.
2024-07-08

Pastoti bandanti žmona pakraupo: vyrą užtiko su savo sese

Pastoti besistengiančią moterį sugniuždė vyro išdavystė – jis žmonai buvo neištikimas su jos seserimi dvyne. Moteris, pasivadinusi Belle Blake, socialiniame tinkle atskleidė, jog ji turi vaisingumo problemų, o jos sesuo – ne. Vyras permiegojo su jos dvyne seserimi Ji paaiškino, kad ji ir jos vyras pastaruosius šešerius su puse metų bandė susilaukti kūdikio ir porai tas laikotarpis buvo emocingas ir įtemptas. Tuomet jos vyras padarė kai ką siaubingo, rašo mirror.co.uk.
2024-06-28

Daiva teigia, kad gali turėti bet kurį, bet vis lieka su neištikimu mylimuoju: „Jis man patinka kartais“

Daiva labai pamilo Juozą ir nutarė jį pataisyti. Ji kelis kartus atleido vyrui net akiplėšišką neištikimybę – pati savo akimis matė, kaip iš kambario spruko kaimynė. Prieš pusmetį išsiskyrę sutuoktiniai ruošiasi vėl mainyti aukso žiedus, tačiau Daiva turi abejonių – ar Juozas iš tiesų gali pasikeisti? Į „TV Pagalbą“ kreipęsis Juozas teigė, kad jo santykiai su mylima moterimi griūna, nors ne už kalnų turėtų įvykti vestuvės. Su Daiva vyras tuoksis jau antrą kartą.
2024-06-27

Paskambinus mylimajam atsiliepė kita moteris – rėžė, kad netrukdytų mylėtis

Moteris labai įsimylėjo, bet sulaukė skaudaus smūgio, ji įtaria, kad mylimasis jai neištikimas. Vyras tokius kaltinimus neigia, sako, kad jaučiasi spaudžiamas į kampą ir tikina, kad jam reikia laiko ir erdvės apsispręsti. Ieva pasakojo, kad bute darė remontą ir ieškojo meistro, o atsiliepė Deividas. Vyras pirmo susitikimo metu prisipažino, kad Ieva jam krito į akį ir pakvietė į pasimatymą.
2024-06-26

Ispaniją purto skandalas: prakalbo apie karalienės Letizios neištikimybę

Ispanija daugelį metų didžiavosi kone tobula karališkąją pora: karaliumi Felipe'u ir jo žmona, karaliene Letizia, tačiau pastarosiomis savaitėmis Ispanijos monarchija ir visą šalį purto didžiulis skandalas su neištikimybės prieskoniais. Kaip aiškėja, tobula laikyta karališkoji pora jau daugelį metų atskirus gyvenimus ir viešumoje pasirodo kartu tik iš reikalo. Vaidina, kad viskas jų santykiuose yra gerai.
2024-06-06

Su svetimu vyru pričiuptos Jolitos pasiteisinimas šokiravo Liutaurą: čia kitos pardavėjos meilužis

Liutauro ir Jolitos santuoka truko ilgai, bet vieną dieną paaiškėjo, kad žmona iš darbo grįžta su gėlių puokštėmis, kurias jai dovanojo meilužis. Vyras jaučiasi apgautas ir reikalauja susitikimo su neištikima moterimi. Audringą skyrybų dramą narpliojo „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Liutauro mama Nijolė net 18 metų jautėsi labai laiminga dėl sūnaus šeimos. Tačiau netikėtai pora nusprendė pasukti skirtingais keliais. Moteris gražiai atsiliepia apie buvusią marčią.
2024-06-04
REKLAMA
REKLAMA

Laura lovoje vyrą užtiko su savo mama: prašo patarimo visų

Moteris prašo patarimo – ji užtiko savo vyrą lovoje su mama, ir sako, kad neturi su kuo pasikalbėti apie šią situaciją ir nežino, ką daryti. Laura, užtikusi sutuoktinį lovoje su savo motina, jaučiasi labai prislėgta. Ji tvirtina, kad vis dar negali atsipeikėti po to, ką išvydo. Sekančią dieną jos galvoje vis sukosi matytas vaizdas. „Neturiu su kuo pasikalbėti. Mano mama yra mano geriausia draugė, jai pasakoju viską, – rašė ji socialiniame tinkle „Reddit“. – Negaliu palikti savo vyro.
2024-05-18

Kaunietei vyro neištikimybę išdavė 1 atsitiktinumas: siunčia žinią visoms

33-ejų metų kaunietė Milda Hernandez savo gyvenimą įsivaizdavo visiškai kitaip, nei jis atrodo dabar. Būdama studente Milda įsimylėjo ir svajojo sukurti darnią šeimą su mylimu vyru, kurią  turėjo lydėti ramybė ir harmonija. Vietoje to moteris susidūrė su skausminga vyro išdavyste. Milda papasakojo savo istoriją ir jausmus, patyrus išdavystę. Ji pasidalijo patarimais su kitomis moterimis, kaip lengviau išgyventi neištikimybę.
2024-04-27

Gediminas netiki, kad sūnus yra jo – abejonių kelia plaukų spalva

Tamsiaplaukis Gediminas sako, kad yra tvirtai įsitikinęs, jog šviesiaplaukis sūnus negali būti jo vaikas. Aiškintis tiesą nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus. Skaudūs įtarimai Gediminą kankina jau senokai, tad vyras pagaliau ryžosi išsiaiškinti tiesą – ar tikrai sūnus yra jo biologinis vaikas? Gediminas pripažino, kad neturi jokių įrodymų apie berniuko mamos neištikimybę, tačiau daug abejonių kelia išvaizdų skirtumai. „Daug kas sako, kad jis ne mano vaikas.
2024-04-22

7 vaikus auginanti šeima skiriasi – Arūno žmona pripažįsta, kad dvi dukros gali būti ne jo

7 vaikų tėvą kamuoja skaudūs įtarimai. Žmona pagaliau prisipažino, kad mažiausiai du vaikai gali būti ne sutuoktinio, o meilužio. Atlikti DNR testą ir išsiaiškinti tiesą padėjo „TV Pagalbos” gelbėtoja Gerda Žemaitė.  Arūnas su žmona kartu praleido 17 metų, bet vieną dieną viskas subyrėjo. Anot vyro, žmona susirado kitą ir jam beliko tik pasitraukti. Sutuoktiniai susilaukė net 7 vaikų, tačiau Arūnas abejoja, ar visos atžalos yra jo. Tuo abejoja ir pati moteris.  „Tikrai mylėjau.
2024-03-18

Vyro poelgis šokiravo internautus: pasakė, kodėl išdavė žmoną su svaine

„Mano žmona tapo stora, todėl užmezgiau romaną su svaine“, – pasakojo Williamas*, kuris jautėsi nepatenkintas savo santuoka ir ją išdavė. „Su žmona esame susituokę jau 11 metų ir turime du berniukus, – sakė Williamas „Reddit“. „Vienam jų šešeri, o kitam – ketveri“. Bendravo su svaine Williamas skundėsi: „Mes su žmona niekada nesimylime, o ji sustorėjo ir leido sau apsileisti“. Nepatenkintas santuoka, Williamas ją išdavė su „viena iš jos sesių vos prieš keturis mėnesius“. Williamas atskleidė...
2024-03-16

Gražvydo ir Eglės santykiai priėjo liepto galą: „Jeigu nėra namuose su kuo bučiuotis, ką man daryti?“

Gražvydas smurtavo prieš savo mylimąją. Neapsikentusi jo teroro Eglė kreipėsi į policiją. Vyrui buvo skirtas orderis nesiartinti prie namų. Gražvydas tikina, kad be galo gailisi dėl savo elgesio ir esą pripažįsta klaidas. Pora susitiko „TV Pagalbos“ studijoje. Gražvydas ir Eglė kartu yra beveik 3 metus. Anot jaunos moters, pirmi santykių metai buvo gražūs, tačiau atsirado vis daugiau problemų. „Prasidėjo smurtas – ne vieną kartą. Aišku, ir pavydas.
60 2024-03-07

Merginos sugalvotas kerštas neištikimam sužadėtiniu šokiravo internautus: to nelinkėtų niekam

Moteris, vardu Jamie, pasidalijo savo istorija apie kerštą po to, kai sužinojo, kad buvęs sužadėtinis jai buvo neištikimas. Sugalvotas keršto planas šokiravo internautus – jie teigė kad niekad nenorėtų patys su tuo susidurti. Buvęs Jamie sužadėtinis ją apgaudinėjo, o kai buvo pričiuptas, ją paliko. Išsikraustydama iš jų kadaise bendrų namų Jamie norėjo atkeršyti.
2024-03-03

Gedinti našlė tiesą apie vyrą išsiaiškino tik po jo mirties: širdis dužo į šipulius

Sužinoti, kad partneris buvo neištikimas, visada skaudu, tačiau sužinoti tai po jo mirties – dar baisiau. Moteris atvirai papasakojo apie savo sielvartą po to, kai po vyro mirties išsiaiškino skaudžią tiesą ir prisipažino supratusi, kad niekada iš tiesų nepažinojo savo vyro taip gerai, kaip manė. Moteris teigė, kad peržiūrėdama savo mirusio vyro nešiojamąjį kompiuterį sužinojo gniuždančią tiesą, kad jis jai už nugaros susitikinėjo su keliomis moterimis.
2024-03-02

Sugyventiniu nusivylusi mergina pripažįsta, kad bučiuojasi su kitais: „Man trūksta dėmesio“

Vyras skundžiasi, kad jo sugyventinė ieško pažinčių su kitais. Pati moteris to neneigia. Rimtą poros santykių krizę aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Toma Arcišauskaitė-Lukošienė. Dviejų žmonių meilės istorija neilga, tačiau audringa. Porą krečia nuolatiniai įtarinėjimai neištikimybe, kelis kartus per dieną tikrinimas telefonas, dažni policijos vizitai į namus. Galiausiai jie gavo nutartį pabūti atskirai.
2024-02-26

Atidarius vyro lagaminą neteko žado: 1 daiktas išdavė neištikimybę

Moteris ketverius metus buvo ištekėjusi už savo vyro ir manė, kad jų santuoka yra tobula, kol po vienos darbo kelionės atidarius jo lagaminą rado daiktą, kuris viską pakeitė – čia ji aptiko tai, kas išdavė vyro neištikimybę. Sužinoti, jog partneris buvo neištikimas, yra itin skaudu, o tokią išdavystę dar sunkiau išgyventi, jei turite bendrų vaikų.
2024-02-24

Po barnio Gintautas rado užrakintas namų duris – jo vietą pakeitė buvęs žmonos vyras

Kūčių vakarą namo grįžusio Gintauto laukė nemalonus siurprizas – užrakintos durys ir lauke sukrauti asmeniniai daiktai. Žmona Aida vyrui taip ir neatvėrė namų durų, o Kūčias šventė su 5 vaikais ir buvusiu mylimuoju. Praėjus porai mėnesių pora susitiko „TV Pagalbos” studijoje.  Gintautas pasakojo, kad konfliktas su žmona kilo po to, kai pas ją į svečius atvyko buvęs mylimasis. Vyrui išėjus pasivaikščioti ir nurimti, Aida sukrovė jo daiktus lauke ir Gintauto į namus nebeįsileido.
2024-02-15

Nuotaka per vestuves demaskavo neištikimą sužadėtinį: to nesitikėjo niekas

Nuotaka vestuvių išvakarėse gavo žinučių iš sužadėtinio meilužės, todėl sugalvojo tobulą planą, kaip demaskuoti neištikimą vaikiną – nusprendė jas perskaityti prie altoriaus.  Įsivaizduokite, kaip atrodė jaunikis, kai jo būsimoji žmona jų ypatingą dieną perskaitė daugybę žinučių, gautų iš jo meilužės, o jų šeimos ir draugai žiūrėjo į tai pasibaisėję.
2024-02-13

Neištikimybe kaltinamos moters išpažintis apie gyvenimą su vyru: „Man kryžius piešė ant kaktos“

Tomas tikina, kad papuolė į santuokos ir neištikimybės pinkles. Šokiruota žmona sako, kad su savo kaltinimais vyras peržengė visas ribas. Į skandalingą istoriją apie įtarinėjimus, anonimines žinutes ir šantažą įsitraukė net policija. Situaciją aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Tomas pasakojo, kad staiga atšalusi žmona jam aiškiai pasakė, jog jo nebemyli. Vieną dieną moters telefoną viena po kitos ėmė eiti žinutės, galutinai viską sujaukusios.
2024-02-12

Vladas žmoną užklupo su meilužiu: paprašęs gražinti santaupas, sulaukė netikėto atsako

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi garbaus amžiaus vyras, kuris užklupo savo 16 metų jaunesnę žmoną namuose su kitu vyru. Apimtas įsiūčio, po kelių dienų Vladas sudaužė televizorių, o žmona šiam iškvietė policiją, kuri uždraudė artintis prie jos keletą savaičių. Vyriškio situacija domėjosi gelbėtoja Gerda Žemaitė. Vyrui buvo surašytas smurto orderis, tačiau namuose liko visos žmogaus santaupos – daugiau nei 7 tūkstančiai eurų. „Labai ją mylėjau, dėl to viskas ir įvyko.
2024-02-10

Atėnės santykiai su dvigubai vyresniu Jonu pasiekė krizę – baiminasi, kad laukiasi jo vaiko

Poros santykiai galutinai pašlijo. 24-erių Atėnė nesijaučia laiminga su į tėvus tinkančiu 48-erių Jonu. Merginos nuomone, vyras išgyvena vidurio amžiaus krizę – dažniau laiką leidžia su taurele. Poros įtampai pasiekus kulminaciją, Atėnę ištiko šokas – ji mano, kad laukiasi. Atviras mylimųjų pokalbis – „TV Pagalbos” studijoje.  Jonas pripažino, kad bėdų santykiuose pagrindas yra jo priklausomybė alkoholiui.
2024-02-08

Vyro neištikimybę Rasai išdavė vos 1 ženklas: „Niekam nelinkėčiau tokio jausmo“

„Einu per tokį gyvenimo etapą, kokio nelinkėčiau net didžiausiam priešui – skyrybos dėl vyro neištikimybės... Vis dar negaliu patikėti, kad žmogus, kurį taip mylėjau, galėjo taip pasielgti, be proto sunku, bet toliau gyventi kartu būtų nusižeminimas“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Rasa. Paskutiniu metu vyras vis ilgiau užsibūdavo darbe, nė minties neturėjau, kad toli gražu tuos vakarus leidžia ne darbe.
2024-02-07

Labradoras netyčia atskleidė vyro neištikimybę, surijęs meilužės apatinius

Novosibirske (Rusija) labradoras padėjo atskleisti vyro neištikimybę – suvalgė jo meilužės apatinius. Išvydę apetitą praradusį ir nusilpusį šunį vyras su žmona nuvežė aprodyti jį veterinarams, tačiau šios istorijos baigtis pribloškė visus. Vienos šeimos Novosibirske augintinis staiga pradėjo elgtis netipiškai sau ir atrodė pasiligojęs: jis nieko nevalgė, aktyvumas pradėjo ženkliai mažėti.
2024-02-06

Moters kerštas neištikimam vyrui šokiravo internautus: tokios gėdos nelinkėtų niekam

Moteris nusprendė imtis drastiškų veiksmų siekdama pranešti sutuoktiniui, kad sužinojo apie jo romaną, ir tai paviešino, tačiau kai kurie žmonės mano, kad ji persistengė. Žmona taip norėjo atkeršyti savo neištikimam vyrui, kad sugalvojo ypatingą būdą, kaip pranešti visam pasauliui, kuo jis nusikalto. Siaubinga sužinoti, kad partneris yra neištikimas ir, nors aukos nuo išdavystės gydosi įvairiais būdais, kartais kerštas yra patiekalas, kurį geriausia patiekti jau atvėsusį, rašo mirror.co.uk.
2024-01-27

Neištikimybė ir kumščiai vis dar nesugriovė 12 metų trunkančios draugystės: „Aš bijau vienatvės“

Vilius su Jelena kartu jau 12 metų, tačiau pora išgyvena audringą santykių laikotarpį – abipusiai kaltinimai neištikimybe, smurtas, pareigūnų apsilankymai. Jelena seka, pas ką eina vyras, o Vilius susimušė su tariamu mylimosios meilužiu. Kodėl jie vis dar kartu, pora aiškinosi „TV Pagalbos“ studijoje. Jelena pripažino, kad per 12 bendro gyvenimo metų, žiežirbas jos ir Viliaus santykiuose įžiebdavo būtent stiprus abipusis pavydas. „Jis buvo neištikimas keletą metų atgal – pati mačiau.
2024-01-22

Eugenijos ir Skirmanto santuoka byra jau po metų: „Grįžtu – vyrų pilna prisirinkę“

Eugenija ir Skirmantas susituokę vos metus, o jau išgyvena labai rimtą griūtį. Eugenija linksminasi su svetimais vyrais, o Skirmantas laukia, atleidžia ir myli. Vyras pasiryžęs viskam, kad išsaugotų santuoką, tačiau moteris vis prabyla apie skyrybas. Aptarti savo santykių pora atvyko į „TV Pagalbos“ studiją. Laidos vedėjams Skirmantas guodėsi, kad Eugenijai sukūrė viskuo aprūpintą gyvenimą, tačiau ši vis tiek jį išdavinėja.
2024-01-18

Česlovas reikalauja, kad Nerijus paliktų savo žmoną: „Vis tiek išsiskirs su juo“

Du vyrai plėšosi dėl vienos moters meilės. Nerijus – teisėtas Lauros vyras, o Česlovas – naujasis meilužis. Kol moteris leidžia laiką su nauju mylimuoju, Nerijus bando auginti 6 bendrus vaikus ir teigia, kad atleistų žmonai dar kartą, nes ją myli. Česlovo ir Nerijaus akistata – „TV Pagalbos“ studijoje. Česlovas pasakojo, kad su Laura susipažino internete.
2024-01-04

Aurimas įtaria, kad žmona buvo neištikima su jo broliu – reikalauja DNR tyrimo

Aurimas įtaria, kad jo žmona Toma buvo jam neištikima su jo broliu. Žmona atkerta, kad pats Aurimas būdamas santuokoje mezgė ryšius su kitomis moterimis. Į svarbiausius sutuoktinių klausimus atsakė „TV Pagalbos“ komanda ir tėvystės nustatymo testas. Aurimą kamuoja sunkus klausimas – ar tikrai dukra yra jo vaikas. Anot vyro, jau nuo pažinties su žmona pradžios jis žinojo, kad ši esą „pasileidusi“. Abejonės dėl Tomos ištikimybės sutuoktinį kamuoja jau daugiau nei metus.
2023-12-18

Privatus detektyvas įspėja: šie ženklai išduoda, kad jūsų vyras turi kitą

Privatus detektyvas atskleidžia keturis neabejotinus požymius, kad partneris jus apgaudinėja. Neištikimiesiems niekada nesiseks jus apgauti, jei atkreipsite dėmesį į šiuos įspėjamuosius ženklus. Vienas patyręs privatus detektyvas pasakoja apie dažniausiai pasitaikančius donžuaniško elgesio bruožus, kurie gali išduoti, jog jūsų antroji pusė jums nėra ištikima. Deja, partnerio apgaudinėjimas nėra retas reiškinys.
2023-12-17

Jūratės vyras gyvena su jos geriausia drauge – su žmona nesiskiria jau 4 metus

Jūratės vyras Vidas jau gyvena su žmonos geriausia drauge, tačiau nesutinka skirtis. Anot moters, sužinojus, kad ją išdavė ne tik sutuoktinis, bet ir artimiausia bičiulė – gyvenimas tarsi sustojo. Meilės trikampio dalyviai susitiko akistatai „TV Pagalbos“ studijoje. 9 metus trukę Jūratės ir Vido santykiai ėmė griūti, kai šis pradėjo dirbti užsienyje. Pasak moters, vyras beveik nepadėjo šeimai, o į Lietuvą grįždavo lyg atostogoms.
2023-12-14

Besilaukiančiai Kristinai – sutuoktinio smūgis: vyras pozuoja meilužės glėbyje

Kristinos gyvenimas klostėsi puikiai – moteris įsimylėjo, susituokė ir ėmė lauktis vaiko. Tačiau vieną dieną žemė ėmė slysti iš po kojų. Žmona pradėjo gauti žinutes su nuotraukomis, kuriose vyras savo glėbyje laiko kitą moterį. Skaudžią dramą narpliojo „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė.  Kristina laukiasi 21 savaitę, tačiau laimingą nėštumą temdo moters ašaros dėl vyro neištikimybės ir prasidėjusio skyrybų proceso. Sutuoktiniai kartu praleido dvejus metus.
65 2023-11-27

Pora vienas kitą kaltina neištikimybe: tai, ką Almantas pasakė Ingai, sudaužė jos širdį

Dar tik keleri metai kartu, o jau vienas kitą įtaria neištikimybe. Pora nepasitiki vienas kitu ir nežino, ką daryti. Atviro ir kupino netikėtumų pokalbio metu „TV pagalbos“ studijoje pora aiškinosi santykius ir nusprendė, kaip pasielgti, kad abu būtų laimingi. Kaip pasakojo Almantas ir Inga, jiedu susipažino internete. Pradedant santykius vyro netrikdė tai, kad mylimoji yra 11 metų už jį vyresnė.
2023-11-23

Palikusi 21 metais vyresnį Egidijų Laura apsigyveno pas meilužį: „Pavasaris ateis ir nuo to pabėgs“

Laura paliko ženkliai vyresnį sutuoktinį ir spruko pas jaunesnį meilužį. Žmonos neištikimybė šokiravo Egidijų. Jis pakeitė spyną ir neduoda moteriai jos daiktų. Griūvančios šeimos dramą aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Laura ir 21 metais vyresnis Egidijus kartu pragyveno 9 metus, susilaukė 2 vaikų, o prieš dvejus metus susituokė. Tačiau moteris tikina, kad paskutiniu metu jos gyvenimas virto tikru pragaru. „Po santuokos pasirodė jo tikras veidas.
2023-11-20

DNR testo reikalaujantis Skirmantas įsitikinęs – žmona buvo neištikima šiam dirbat užsienyje

Skirmantas įtaria, kad nėra savo vaikų biologinis tėvas. Su savo žmona Ingrida vyriškis jau nebegyvena ketverius metus, tačiau juos vis dar saisto vedybinė sutartis. „Tie vaikai yra nuo kitų vyrų <...> Aš pripažįstu tik vieną“, – tiesiai šviesiai laidos „TV Pagalba“ studijoje rėžė savo žmonos neištikimybę jų santuokos metu įtariantis vyras. Skirmantas su Ingrida kartu nugyveno ketverius metus, o dabar tiek pat metų jau nebegyvena kartu, tačiau vis dar oficialiai tebėra vyras ir žmona.
2023-11-18

9 vaikus auginanti Eglė skundžiasi vyro neištikimybe: „Žinau apie dvi ir vardus jų žinau“

Eglė teigia, kad jos vyras jai daug kartų buvo neištikimas su kitomis moterimis. Ji kentėjo ir toleravo, nes šeimoje auga maži vaikai, tačiau nusprendė, kad jau metas užkirsti kelią žeminimui. Moteris pasakojo, kad vyras Vitalijus pirmą kartą jai buvo neištikimas, kai vaikų pora neturėjo, dar vieną kartą jau po vaikų gimimo.  „Žinau apie dvi ir vardus jų žinau“, – tikino Eglė.
2023-11-17

Nerijų pribloškė žmonos meilužio pareiškimas – nuo šiol jis gyvens jų namuose

Nerijaus žmona susirado meilužį ir net neslepia jo nuo savo vyro. Česlovas šiam pareiškė – nuo šiol jis gyvens po vienu stogu su mylimąja, jos vyru ir jų vaikais. Laidoje „TV Pagalba“ moteriai teko rinktis tarp atkaklaus meilužio ir atlaidaus sutuoktinio. Česlovo nebaugina mylimosios vaikų būrys – vyras pasiruošęs prisiimti atsakomybę ir už moterį, ir už 6 jos atžalas. Tik yra viena kliūtis – sutuoktinis Nerijus nesutinka nutraukti 12 metų trunkančios santuokos.
305 2023-11-13

Arūnas ir Kornelija kaltina vienas kitą neištikimybe: visą laiką „TikTok'e“ į moteris žiūri

Arūnas ir Kornelija kaltina vienas kitą neištikimybe. Vyras esą ieško moterų internete, o jo mylimoji neva pernelyg artimai bendrauja su kolegomis. Ar kažkuris iš jų iš tiesų ėjo į kairę, aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Kornelija kreipėsi į laidą, norėdama atsiimti sau priklausančius daiktus. Kurį laiką ji gyveno su Arūnu, tačiau vieną dieną šis supykęs išvijo moterį iš savo namų.
2023-11-09

Po 10 metų grįžusi buvusi žmona vėl sužadino Povilo jausmus: sugyventinę vyras veja šiandien pat

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi vyras, pas kurį gyventi grįžo buvusi žmona. Povilas pasakoja, kad ilgą laiką gyveno su dvidešimčia metų jaunesne sugyventine, kuriai dabar neigia bet kokius jausmus ir tikina, kad tarp jų nieko jau seniai nėra.  Vyro teigimu, su juo gyvenanti moteris pastaruoju metu pradėjo kelti per daug problemų ir namuose visai nebeliko ramybės. Esą sugyventinė jo namuose nuolat triukšmauja ir keikiasi.  „Tu šioks, tu toks, tu anoks... Keiksmažodžiais aš nesakysiu.
2023-11-07

Prieš vestuves patikrinusi vyro telefoną nuotaka pakraupo, ką rado: šventės nebebus

Per vestuvių repeticijos vakarienę moteris žiauriai demaskavo savo sužadėtinio ir geriausios draugės romaną, kurį nuo jos slėpė visa šeima.  Moteris atskleidė, kaip jai skaudėjo širdį, kai likus kelioms dienoms iki vestuvių sužinojo, kad jos  sužadėtinis turėjo romaną su jos geriausia drauge. O dar blogiau buvo tai, kad ji sužinojo, jog visa jos šeima taip pat slėpė išdavystę.
2023-10-30

Britney Spears ryžosi atvirai išpažinčiai: tai ji slėpė daugybę metų

Knygynuose pasirodė labai laukta Britney Spears knyga „Moteris manyje“ („The Woman in Me“), kurios puslapiuose gausu šokiruojančių teiginių ir trikdančių detalių. Joje popmuzikos princesė pasakoja apie viską – nuo skaudaus išsiskyrimo su Justinu Timberlake‘u iki šokių ant stalų su Paris Hilton. Jau nuo 11-os metų istorijas ir pasakojimus apie Britney Spears kūrė ir skleidė ją supantys žmonės. Visas jos gyvenimas buvo dėmesio centre, o visuomenei nušviesdavo kiekvieną žingsnį.
2023-10-28

Prieš pusmetį išsiskyrusi pora ruošiasi vėl mainyti žiedus: „Aš noriu jį pataisyti“

Daiva labai pamilo Juozą ir nutarė jį pataisyti. Ji kelis kartus atleido vyrui net akiplėšišką neištikimybę – pati savo akimis matė, kaip iš kambario spruko kaimynė. Prieš pusmetį išsiskyrę sutuoktiniai ruošiasi vėl mainyti aukso žiedus, tačiau Daiva turi abejonių – ar Juozas iš tiesų gali pasikeisti? Į „TV Pagalbą“ kreipęsis Juozas teigė, kad jo santykiai su mylima moterimi griūna, nors ne už kalnų turėtų įvykti vestuvės. Su Daiva vyras tuoksis jau antrą kartą.
72 2023-10-25

Gandai, kad mylimasis turi žmoną, Ievos negąsdina: „Meilė ne kranelis, kad užsuktum“

Moteris labai įsimylėjo, bet sulaukė skaudaus smūgio, ji įtaria, kad mylimasis jai neištikimas. Vyras tokius kaltinimus neigia, sako, kad jaučiasi spaudžiamas į kampą ir tikina, kad jam reikia laiko ir erdvės apsispręsti. Ieva pasakojo, kad bute darė remontą ir ieškojo meistro, o atsiliepė Deividas. Vyras pirmo susitikimo metu prisipažino, kad Ieva jam krito į akį ir pakvietė į pasimatymą.
201 2023-10-24

Ši nuotrauka atskleidė vaikino neištikimybę: 1 detalė išdavė viską

Moteris parodė nuotrauką, kuri jai išdavė, kad jos vaikinas jai neištikimas. Iš pirmo žvilgsnio įprastoje nuotraukoje slypi viena detalė, kurią pastebi tik akyliausi. „TikTok“ vartotoja Megan-Marie pasidalijo vaizdo įrašu ir nuotrauka, kurią jos vaikinas atsiuntė jai, kai ji ko paklausė, ką veikia, rašo the-sun.com. Jis atsakė, kad „žiūri sporto varžybas su draugais“ ir pridūrė: „Susitiksime rytoj“. Tačiau jo atsiųsta nuotrauka išdavė ką kita.
2023-10-13

Neištikimybe kaltinamai Romutei – dar vienas smūgis: Aleksėjus atskleidė, kad vedė ją iš keršto

Nijolė įsitikinusi, kad jos buvusi marti apgaudinėja jos sūnų. Anot moters, Romutė garsėja kaip turinti santykių su daugybe vyrų, todėl šansų, kad Aleksėjus yra biologinis anūkės tėvas, praktiškai nėra. Įsiutusi dėl tokio anytos elgesio, Romutė uždraudė tėvui ir močiutei matytis su vaiku. „TV Pagalbos“ studijoje Romutė nesulaikė ašarų ir guodėsi, kad ją žemina anytos reikalavimas atlikti DNR testą. Iš viso moteris turi 8 vaikus nuo 3 skirtingų vyrų, tačiau visi santykiai nenusisekė.
2023-10-01

Garsios influencerės vyras susirado meilužę: neištikimybę išdavė 1 detalė

Populiari „Gyvenimas autobuse“ nuomonės formuotoja atskleidė, kaip sužinojo, kad devynerius metus su ja gyvenęs vyras ją apgaudinėjo su moterimi, kuri kelis mėnesius keliavo kartu su jais. Sutuoktiniai Willas Watsonas ir Kristin Batykefer buvo vieni žinomiausių „gyvenimas autobuse“ nuomonės formuotojų, kurie keliavo po JAV tyrinėdami šalį ir, regis, gyveno idilišką gyvenimą. Tačiau 2022 metų liepą pora dingo iš interneto.
2023-10-01

Vilma guodžiasi, kad Rolandas jai nesiperša – nebaido net iš lovos ištempta meilužė

Vilma su Rolandu kartu jau 20 metų. Gyvenimas nebuvo nuobodus – Vilmai teko iš bendro guolio už kojų tempti svetimą moterį. Santykiai įtempti, o Vilma blaškosi tarp jausmų – meilės Rolandui ir didelės nuoskaudos. Pora savo santykius aiškinosi „TV Pagalbos“ studijoje. Vilma pasakojo, kad Rolandą su svetima moterimi pagavo net du kartus. Kartą grįžusi namo moteris užtiko vyrą su meiluže nuogus jų lovoje.
2023-09-30
Į viršų