Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvoje iškritęs sniegas vartė medžius, nuo kelių slydo automobiliai.

Lietuvoje iškritęs sniegas vartė medžius, nuo kelių slydo automobiliai.

REKLAMA

Kaip antradienį BNS pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, nuo pirmadienio ryto ugniagesiai 57 kartus vyko šalinti ant kelių nuo sniego nuvirtusių medžių.

„Vyrauja Utenos regionas – Zarasų rajonas, Molėtų, Anykščių rajonas, gretimas Rokiškio rajonas. Prašoma ir kitos pagalbos, nes sniege klimpsta automobiliai“, – BNS antradienį sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė.

Rokiškio rajone pirmadienio vakarą, apie 17.24 val., buvo gautas pranešimas, kad Jūžintų miestelyje medis užvirto ant važiuojančio „Audi“ automobilio.

Vairuotojas nenukentėjo, skilo automobilio stiklas. Atvykę ugniagesiai supjaustė medį ir patraukė nuo automobilio.

Ugniagesiai taip pat talkina gyventojams ir kitoms tarnyboms užklimpus ar nuo kelių nuvažiavus jų automobiliams.

REKLAMA

Kaip skelbia Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, pirmadienio rytą buvo gautas pranešimas, kad Prienų rajone, Balbieriškio miestelyje, kelyje Alytus–Prienai, nuo kelio nuslydęs automobilis.

Atvykę gelbėtojai rado nuo kelio nuvažiavusį automobilį „VW Passat“, prispaustų žmonių jame nebuvo. Buksyravimo lynu ir gelbėjimo virve automobilis ištrauktas ant važiuojamosios kelio dalies. Automobilio savininkė nenukentėjo, tęsė kelionę.

Apie vidurdienį Jonavos rajone, Krėslynų kaime, senajame Kauno kelyje, nuo kelio nuvažiavo ir į medį atsitrenkė automobilis „VW Golf“ be valstybinių numerių. Žmonių mašinoje nebuvo, automobilis užrakintas. Gelbėtojai atjungė transporto priemonės akumuliatorių.

Pirmadienio rytą Lazdijų rajone, Gegutės kaime, automobilis „Toyota Corolla Verso“ nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Prispaustų ar sužeistų žmonių per avariją nebuvo.

Panaudoję automobilinę gervę, gelbėtojai automobilį atvertė ant ratų, atjungė akumuliatorių.

Vidurdienį Vilniaus rajone, Riešės seniūnijoje, Pikeliškių kaime, automobilis „Ford Galaxy“ nuvažiavo į griovį ir apsivertė ant stogo, vairuotojas išlipo pats, mašiną ištraukė gelbėtojai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų