G.Landsbergis: taip, kviečiau R.Kurlianskį susitikti

„MG Baltic“, Liberalų sąjūdžio ir Darbo partijos politinės korupcijos byla, pripažinta prioritetine, jau įklampino tris juridinius ir penkis fizinius asmenis. Tačiau ją nagrnėjant atrodo, kad gali būti ir daugiau su ja susijusių politikų. Konservatoriaus Gabrieliaus Landsbergio sąsajas su „MG Baltic“ ir įmonės viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu, nagrinėja ir laida „Dėmesio centre“.

Paklaustas apie bendravimą ir susitikimus su R.Kurlianskiu, L.Landsbergis įvardijo, kad tokių susitikimų buvo. Iš viso aptarti trys – R.Kurlianskio biure ir Šekspyro viešbučio ir Stiklių restoranuose. Konservatorių partijos pirmininkas taip pat patvirtino ir pas kvietęs "MG Baltic" viceprezidentą susitikti.

„Po rinkimų susitikinėjau su visais žymiais žiniasklaidos atstovais ir verslininkais. […]. Kviečiau žmones susitikti padiskutuoti apie programą ir kitus aktualius reikalus“, - sako G.Landsbergis.

Nuskambėjus klausimui, kodėl išrinktasis konservatorių partijos pirmininkas nepranešė apie STT apklausą, politikas tvirtina tai laikęs nebūtinu dalyku. G.Landsbergis taip pat sakė, kad negalima atmesti, jog galėjo būti pokalbio detalė, kur minėta pozicija, kad politikai iš žiniasklaidos tikisi objekyvumo.

Edmundas Jakilaitis pasidomėjo ir Lauryno Kasčiūno atveju. Žurnalisto teigimu, paviešinta informacija, jog pasklidus informacijai apie E.Masiulio informacija, pas konservatorių partijos pirmininką pasikalbėti apie paramą ir bendravimą atkubėjo ir L.Kasčiūnas.

„Pokalbiai šiokie tokie buvo. Ir aš nedelsiant rekomendavau perduoti turimą informaciją STT“, - trumpai atsakė G.Lndsbergis.

TS - LKD partijos pirmininkas taip pat pareiškė, kad jis įsitikinės, jog nėra jokių pokalbių įrašų, kuriuose būtų užfiksuoti jo prašymai sėl žiniasklaidos vaidmens.


Rašyti komentarą...
M
Marke,tai nevykusi morda
2018-04-24 23:09:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal irgi pasiskolinti ?;)
Atsakyti
0

a
ale
2018-04-25 09:16:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
kuom kitus tep, tuom i pats kvep
Atsakyti
0

a
avinas bandoje
2018-04-25 11:59:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
vai vai vai-gėdos neturi,nes ir prie letenėlių limps pinigėliai?Kč į tai dabar paporins dieduks?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų