„Auksiniai svogūnai“ sukūrė Naisių pasaką apie Ramūną ir Grytutę

„Auksinių svogūnų“ apdovanojimo ceremonijoje išskirtinio dėmesio sulaukė premjero Ramūno Karbauskio ir jo bendrapartietės Gretos Kildišienės santykiai.

Apdovanojimuose pasirodė aktoriai, įkūniję R. Karbauskį ir R. Kildišienę, perdainavo „Omegos“ kūrinį „Tu mano mergytė“, dainuodami „tu mano valstietis, aš tavo žalioji“ ir kitais epitetais.

R. Karbauskis ir G. Kildišienė apdovanojimuose sulaukė tikrai nemažai dėmesio. Pirmąjį – metų prikinio – apdovanojimą laimėjo būtent automobilis „Range Rover“, kurį lizingu įsigijo Gretos Kildišienės mama.

(129 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Auksiniai svogūnai 2017" apdovanojimų ceremonija

Paaiškėjus šiam faktui, skandalas išsivystė iki tokio lygio, kad Greta Kildišienė sausio gale atsistatydino iš pareigų ir paliko Seimą.  

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Auksiniai svogūnai 2017" svečiai ir dalyviai


Rašyti komentarą...
g
gianini
2017-04-02 10:27:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
tu esi visa Lietuva? Mes piktinamės karbauskiu ir jo gretute
Atsakyti
0

O
O mano nuomonė
2017-04-02 13:24:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
su skoniu ar be – bet iš to reiškinio juk ir reikia juoktis. „Dorovės švyturys", deklaravęs skaidrumą ir „būsim visai kitokie", atsitempia į Seimą beraštę meilužę, daro ją savo pavaduotoja, perka mašinas, kailinius ir paltus... Šitokios beskonybės, lėkštumo, absurdo ir primityvumo Seime seniai bebuvo :) – ir juk viskas – su priesaika, su himnu „ir šviesa, ir tiesa...", kiaulės akis padarius... Užtai ir manau, kad iš šito reikia kiek įmanoma išsijuokti šiandien– kad kitiems, kurie rytoj taikysis į valdžią deklaruodami „vertibes", prapultų noras tokius „žygdarbius" pakartoti.
Atsakyti
-1

K
Kaunietis
2017-04-02 09:34:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkoke nesamone sukūrė ir didžiuojasi
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų