K. Krivickas į renginį atvyko su... S. Skverneliu: laikiau jį garaže, saugojo nuo „žulikų“

Šį vakarą skamba kasmetinė politikos ir pramogų fiesta „Auksiniai svogūnai 2017“. Į neeilinį šou nepasikuklino atvykti būrys kviestinių svečių.

34

Bene didžiausią ažiotažą užkulisiuose sukėlė televizijos laidų vedėjas, prodiuseris Kristupas Krivickas ir žmona Jurgita, kurie atvyko su... Sauliumi Skverneliu.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Auksiniai svogūnai 2017" svečiai ir dalyviai

„Prieš dvejus metus jis pas mane atsirado tam tikromis aplinkybėmis. Pamaniau, kad aš negaliu jo nuslėpti nuo žmonių, ypač dabar – kai tų originalų atradimai labai aktualūs. Nusprendžiau atsinešti originalą ir visiems jį parodyti“, - kartoninio „bičiulio“ draugiją komentavo K. Krivickas.

Paklausti kokiais vėjais ši trijulė atvyko į šou, žinomas vyras rėžė: „Kai Valinskas kviečia, nesvarbu kur, mes einam“.

Tuo tarpu žmona atsakydama buvo švelnesnė: „Mes esame labai linksmi ir supratingi žmonės. Tai linksma šventė, tad kodėl ją praleisti“, - tikino ji.

(129 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Auksiniai svogūnai 2017" apdovanojimų ceremonija

K. Krivickas pasakojo, kad premjero „originalą“ savo namuose slėpė ne vienerius metus: „Tai faktinės aplinkybės. Šiam originalui yra keletas metų. Jis pas mane buvo garaže, saugumo sumetimais, atsuktas į priekį – apsauga nuo žulikų“, - juokėsi jis.

Paklaustas ar nebijo būti pašieptas šiame renginyje, žinomas vyras tikino, kad niekas jo pokšto neperspjaus: „Aš atsinešiau Skvernelio originalą! Manau, kad viskas tuo pasakyta“, - nusišypsojo vyras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų