E. Gentvilas jaučiasi išrinktas sąžiningai

Trečiadienį patikrinę visus suvažiavimo dokumentus Liberalų sąjūdžio atstovai teigia nustatę šešis delegatus, kurie nepasirašė, kad gavo elektroninio balsavimo kodus.

„Nustatyta, kad suvažiavime dalyvavo 662 žmonės“, – BNS sakė partijos pirmininkas Eugenijus Gentvilas.

Komentuoti plačiau situaciją jis trečiadienio vakarą atsisakė.

Anot partijos pranešimo, balsavimo komisijos pirmininkas su komisijos nariu su trimis valdybos nariais trečiadienio vakarą patikrino suvažiavimo dalyvių sąrašus ieškodami neatitikimų. Paaiškėjo, kad delegatų skaičius sutampa su išduotų mandatų skaičiumi – jų buvo 662.

„Žinojau, kad konkurencija buvo garbinga ir partijos pirmininku esu išrinktas sąžiningai. Esu ramus ir toliau planuosim reikalingus darbus partijos veiklai vykdyti“, – pranešime cituojamas E. Gentvilas.

REKLAMA

Šeštadienį vykusiuose Liberalų sąjūdžio pirmininko rinkimuose už E. Gentvilą balsavo 330 suvažiavimo dalyvių, jo varžovą Vitalijų Gailių palaikė 329 liberalai. Vėliau paaiškėjo, kad balsavimo mandatus ir elektroninio balsavimo kodus atsiėmė 656 delegatai, tuo metu mandatų komisija po balsavimo nurodė, kad savo valią pareiškė 662 delegatai.

Paaiškėjo, kad šeši delegatai tiesiog nepasirašė, jog gavo minėtus kodus.

Abejonių dėl šių rezultatų savaitgalį išsakė buvęs partijos pirmininko pavaduotojas europarlamentaras Petras Auštrevičius.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų