Politologas: apokalipsė gali ištikti visas partijas

Lietuvos politinę padangę jau ne pirmą savaitę krečia galimi kyšio ir neaiškių susitarimų skandalai. Pirmadienio rytą pranešta, kad tyrime dėl galimos politinės korupcijos Specialiųjų tyrimų tarnyba pirmadienį atliko kratas Seimo nario „darbiečio“ Vytauto Gapšio namuose ir jo darbo vietoje Seime, pranešė prokuratūra.

E. Masiuliui pateikti įtarimai ir skirta kardomoji priemonė. (nuotr. Fotodiena.lt)

Teisėsauga įtaria, kad koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis per V.Gapšį už kyšius siekė paveikti Darbo partijos narius, kad jie veiktų koncerno interesais.

Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis LRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“ stojo ginti V. Gapšį.

REKLAMA

„Galiu pasakyti tai, ką Vytautas Gapšys pats pasakė, kad jis jokių kyšių iš „MG Baltic“ nėra paėmęs. Aš tikrai nežinojau ir nežinau jokių ryšių su partija. Antras dalykas, ką jis pasakė išėjęs po apklausos, kad jokių piniginių dalykų ten nėra. Aš girdėjau, ką jis pasakė, nenoriu pridėti savo nuomonės. Jis pasakė, kad grynų pinigų nėra. Tiek yra mano žinių“, - laidoje sakė V. Mazuronis.

„Aš manau, kad reikia palaukti šiek tiek informacijos. Būtų labai gerai, jeigu prokurorai nuspręs kreiptis dėl Vyto Gapšio neliečiamybės, kad tai padarytų kuo greičiau. <...> V. Gapšys teigia, kad jis nedalyvavo jokiuose korupciniuose žaidimuose ir tą pasakė labai aiškiai, priešingai nei Eligijus Masiulis. Jis tiesiogiai nepasakė, kad neėmė kyšio. O Vytas Gapšys tą pasakė labai aiškiai ir tiesiai“, - LRT laidoje sakė politikas.

Valentinas Mazuronis (nuotr. Fotodiena.lt)

Jis tikino, kad apie jokius susitarimus nežino.

Politologo Vytauto Bruverio nuomone, būtų naudinga, jeigu prokurorai atneštų turimą medžiagą į Seimą ir paaiškintų, apie ką kalbama.

„Galbūt ta viešoji atmosfera būtų geresnė. Bet aišku, jie atneštų tik tą medžiag, kuri liečia Vytautą Gapšį ir Darbo partiją. Bendro vaizdo, kuris jau dabar galima spėti yra ženkliai didesnis, mes kol kas nematome.

Prieš rinkimus apokalipsė gali ištikti visas partijas. Jeigu pagrindinis teisėsaugos objektas yra ne Eligijus Masiulis, ne kažkokie kiti politikai, o „MG Baltic“ <...>, tai natūralu, kad tokių atvejų gali būti daugiau“, - sakė politologas.

Koncerno „MG Baltic“ pastatas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų