„Vilnedos“ vadovas: vaikus vežę neblaivūs vairuotojai bus atleisti

Lenkijoje šeštadienį sulaikius vaikus vežusį Lietuvos bendrovės „Vilneda“ autobusą, kurį vairavo neblaivūs vairuotojai, įmonės atstovas teigia, kad jie bus atleisti. Anot bendrovės marketingo direktoriaus Tautvydo Žilinsko, „Vilneda“ prisiima atsakomybę už tai, kad nesugebėjo užtikrinti vairuotojų drausmės darbo metu. Pasak jo, toks incidentas įvyko pirmą kartą pe 20 įmonės veiklos metų.

Autobusas (nuotr. Fotolia.com)

Policijai įkliuvo du neblaivūs lietuviai, į ekskursiją vežę 40 vaikų

„Visų pirma noriu atsiprašyti keliavusių vaikų tėvelių už tai, kas įvyko, kad nesugebėjome sukontroliuoti vairuotojų elgesio. Vairuotojai šiurkščiai pažeidė drausmę, sukėlė grėsmę keleivių saugumui, tai žinoma, tai yra netoleruotinas dalykas, ir vairuotojams bus taikoma drausminė nuobauda - atleidimas iš darbo vienareišmiškai. Mūsų bendrovėje stažas vieno yra pusė metų, o kito - kokių pusantrų metų. Pirmiausia dabar rūpi, kad vairuotojai grįžtų ir su jais pasikalbėti - vienas yra grįžęs, kitas sulaikytas. Žinoma, su mokykla, su tėvais kontraktuosime, atsiprašysime, tikrai nevengiame savo atsakomybės ir pripažįstame, kad nepadarėme visko, ką galėjome“, - LRT radijui sakė T.Žilinskas.

REKLAMA

„Vilnedos“ direktorius Kastytis Baltaduonis sekmadienį išplatintame pranešime patvirtino, kad vairuotojams bus taikomos griežčiausios drausminės nuobaudos.

„Neatsakingas vairuotojų elgesys nėra ir nebus toleruojamas. Pats turėdamas vaikų, vienareikšmiškai smerkiu tokį vairuotojų elgesį ir prisiimu atsakomybę už tai, kad nesugebėjome užtikrinti įmonės vairuotojų, išvykusių į komandiruotę Lenkijoje, drausmės darbo metu“, – teigė K.Baltaduonis.

Anot jo, toks incidentas įvyko pirmą kartą per 20 įmonės veiklos metų.

Pasak pranešimo, 2015 metais pagamintu autobusu „Setra“ važiavo 40 moksleivių, trys mokytojos ir grupės vadovė. Patikrinimo metu šeštadienio rytą autobusą vairavusiam 59 metų vairuotojui, preliminariais duomenimis, nustatytas 0,46 mg/l girtumas, o 44 metų jo porininkui - 0,76 mg/l. Į Lietuvą jau grįžęs vairuotojas įmonės vadovams sakė labai apgailestaujantis dėl to, kas įvyko.

Autobusas su vaikais vyko į Aušvicą, kur jie ketino aplankyti koncentracijos stovyklos muziejų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų