Neringa Venckienė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Neringa Venckienė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

„Pirmą vietą sąraše visi palieka Neringai Venckienei, tačiau akivaizdu, kad šalia jos jau vyksta kova dėl galios ir įtakos, kas yra normalu ir neišvengiama“, – mano politologas Vytautas Dumbliauskas.

Pasak V. Dumbliausko, sekmadienį pristatytas „Drąsos kelio“ partijos dešimtukas yra ganėtinai margas ir savaip įdomus. „Ten du buvę Seimo nariai, vienas iš jų buvo ministru. Trys garsūs žurnalistai, yra ir kunigas. Tokius skirtingus žmones suvienijo požiūris į Garliavos įvykis, o dėl kitų dalykų požiūriai gali ir įvairuoti“, – sakė jis.

Politologas Vytautas Dumbliauskas. G. Savickio (ELTA) nuotr. (nuotr. Balsas.lt)Politologas Vytautas Dumbliauskas (ELTA nuotr.)

Kaip teigia V. Dumbliauskas, natūralu ir tai, kad ne visi, kurie skelbiasi kovojantys prieš sistemą, telpa į vieną sąrašą. „Ten nėra ir kai kurių kitų žmonių, pavyzdžiui, buvusios konservatorės Aurelijos Stancikienės. Tai natūralu, nes susikerta ir požiūriai, ir interesai. Kiekvienas siekia daugiau galimybių ir garantijų patekti į Seimą“, – mano jis.

REKLAMA

Tautos vienybės sąjungos lyderis Algimantas Matulevičius teigė, kad jo vadovaujama politinė jėga, kuri save taip pat pateikia kaip antisisteminę, su „Drąsos keliu“ nekonfrontuos, nors neslėpė nusivylimo, kad derybos su „drąsiųjų“ lydere Neringa Venckiene nebuvo sėkmingos. „Dar kovo mėnesį buvome su ja tvirtai sutarę, kad darysime koaliciją. Paskui ji staiga pakeitė nuomonę ir ėmė reikalauti, kad ateičiau į sąrašą. Vienas. Kaip aš dabar mesiu partiją ir vienas eisiu. <...> Sąrašas mūsų netenkina, kai kurių žmonių atsiradimas ten nesuprantamas. Ką ten, pavyzdžiui, veikia Stasys Brundza? Jis kas – politikas? Na, neblogas žmogus, lenktynininkas, bet kas iš to“, – stebėjosi A. Matulevičius, kurio brolis, žurnalistas Vytautas Matulevičius, „Drąsos kelio“ partijos sąraše užrašytas dešimtuoju numeriu.

Anot A. Matulevičiaus, jo partija derasi su bloku „Už Lietuvą Lietuvoje“, kurią sudaro Lietuvos tautininkų sąjunga, Lietuvos centro partija ir Lietuvos socialdemokratų sąjunga, tikimasi, kad prisijungs ir žalieji bei eksdiplomato Alvydo Medalinsko vadovaujami visuomenininkai. Politikas tikisi su tokia koalicija laimėti bent septynis procentus balsų ir patekti į Seimą. Centro partijos lyderis Romualdas Ozolas kiek anksčiau yra viešai perspėjęs N. Venckienę dėl „blogų patarėjų“, o visuomenininkas Darius Kuolys, siūlęs „Lietuvos sąrašą“, kritiškai įvertino „Drąsos kelio“ nusistatymą tenkintis patekimu į Seimą ir ragino galvoti apie absoliučią daugumą parlamente.

Pirmoji vieta, kaip žinia, atiteko Neringai Venckienei. Dešimtoje vietoje – Vytautas Matulevičius, devintoje – Linas Petronis, aštuntoje – Stasys Brundza, septintoje – Vytautas Daujotis, šeštoje – Jonas Varkala, penktoje – Gintaras Aleknonis, ketvirtoje – Algirdas Patackas, trečioje – Povilas Gylys, antroje – Valdas Vasiliauskas.

ignas
2012-07-31 13:33:42
Neringa-vienintele Lietuvos islikimo viltis.....
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected] 2012-08-07 19:47:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar čia tokia mada atėjo,jei tik rašoma apie politiką, ar ji komentuojama, tai būtinai reikia Darių Kuolį kuom nors apkaltinti? Tai juk jis jau paskelbė, kad neteiks sąrašo, kad netrukdytų kitoms partijoms, eis tik KAI KURIOSE VIENMANDATĖSE. Dabar jau niekas nebetrukdo koalicijai ”Už Lietuvą Lietuvoje” kartu ar atskirai su “Drąsos keliu” laimėti visas 70 vietų daugiamandatėje apygardoje.
O kiek dar planuoja vietų laimėti vienmandatėse, jei TAI NĖRA PASLAPTIS, kitos nesisteminės partijos?
Labai apmaudu dėl to, kad užuot vienijęsi tam, kad gintų bendrąjį gėrį ir viešą interesą, nesisteminių partijų atstovai įniko vienas kitą kiek tik įmanoma skaudžiiau kritikuoti. Sistemininkai juokiasi ir džiaugiasi, nes visos kalbos apie vieningą frontą baigiasi vieni kitų žudančia kritika. Vakar Jonas Vaiškūnas , šiandien lziniose.lt Alvydas Medalinskas taršo kiek tik begali potencialius sąjungininkus. Iš viso to gausis LSDP ir Darbo partijos pergalė Seimo rinkimuose, o nesistemininkai pralaimės. Ir ne tiek dėl to, kad neina bendru sąrašu, o dėl to, kad energiją skiria vieni kitų juodinimui ir šmeižimui (kaip taisyklė tokių straipsnių pradžioje išvardinami nesami "faktai" apie kritikuojamąjį, o jau tada tas sukapojamas į smulkius gabaliukus). Tai tiesiog neprotinga.   ATSAKYTI
Man kila klausimas : 2012-08-01 17:25:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KODĖL nėra partijos skyrių KITOSE miestuose????   ATSAKYTI
o KUR tas 2012-08-01 17:24:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sąrašas paskelbtas??
NEMATAU niekur .   ATSAKYTI
Eugenijus 2012-08-01 13:15:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šis ponulis neseniai prognozavęs, kad Drąsos kelias rinkimuose nesurinks ir vieno procento balsų, dabar skelbia apie greta N.Venckienės vykstančią kovą dėl politinės galios, kuriai, visai neproporcingai savo prognozėms, skiria didžiulį dėmesį.   ATSAKYTI
Dina 2012-07-31 23:14:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vie del to balsuosiu uz Drasos Kelio partija ,nes maciau kaip banditai neteisetai pagrobe mergaite .   ATSAKYTI
FR 2012-07-31 15:21:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
JO KAIP BEBŪTŲ, BET MATOSI KOKIAS PASTANGAS DEDA "SISTEMININKAI", KAD VISUS ŽMONIŲ BANDYMUS KĄ NORS PAKEISTI IŠEITŲ TIK ŠNIPŠTAS, BET TAI JIEMS LENGVA DARYTI SU " POLITIKOS NAUJOKAIS", BET SUSIVIENIJIMUI "UŽ LIETUVĄ LIETUVOJE" JIE NIEKO PADARYTI NEGALI, NES ČIA DALYVAUJA PARTIJOS NESUSITEPUSIOS, SU ĮDEOLOGIJĄ IR ŽINOMU TUKSLU KAIP JO SIEKTI IR KĄ REIKĖS DARYTI, KAD TAI PASIEKTI, TAI VA LIŪDNOKA YRA ŠIAME FRONTE, O SUSIVIENIJIMUI "UŽ LIETUVĄ LIETUVOJE" TIKTAI SEKMĖS, MES PAPRASTI LIETUVOS PILIEČIAI SU JUMIS.   ATSAKYTI
na 2012-07-31 15:20:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
laukiu nesulaukiu tos dienos neėjau niekad balsuoti, dabar balsuosiu" Už drasos kelią", vien dėl to, kad 4 metus dirbanti turiu ne tik aš bet visi dirbantieji išlaikyti Stankūnaitę, kuri nėra invalidė ir kaip sakoma nekalta. Lai eina dirbti ko ji išskirtinė iš kitų mamų auginančių vaikučius. Gal užteks konferencijų, filmavimų žirklių galandinimo, snaiperių ir gerų dėdžių užtarėjų Černiauskų, Ūsų uošvių.   ATSAKYTI
KK 2012-07-31 14:15:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kiek jūsų yra?   ATSAKYTI
ignas 2012-07-31 13:33:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Neringa-vienintele Lietuvos islikimo viltis.....   ATSAKYTI
ona 2012-07-31 13:32:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai vel balsuokit uz valinskus   ATSAKYTI
klausiu 2012-07-31 13:30:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
gal zinai kur dabar motina su dukra? as,neturedama ka valgyt-turiu nusipenejusia sutenere islaikyti   ATSAKYTI
vilma 2012-07-31 13:27:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
visiska tiesa.lauksim Lietuvoje pragiedruliu   ATSAKYTI
Banditu Hunta 2012-07-31 13:04:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Noredami uzslepti savo 20m. darytus sunkius nusikaltimus per savo bukuma net nesuvokdami jog jie sukure "Drasos "partija ,kuri juos visus nuo rudens susodins uz grotu!!!!! Valio....valio....valio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ATSAKYTI
N.Venckiene iskele i viesuma 2012-07-31 13:01:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nusikalteliu "hunta" uzvaldziusia visa Lietuvos valstybe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ATSAKYTI
mes nebalsuosime 2012-07-31 12:59:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai tikra tiesa   ATSAKYTI
eiles metu kliedejimai davede iki pamisi 2012-07-31 12:56:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tikro   ATSAKYTI
AR KLIEDETOJAI PAMAUS LIETUVA ANT MELO K 2012-07-31 12:53:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
MELAS SUINTERESUOTU DESTRUKCIJA VALSTYBEJE PILAMAS ISTISAI PER VISUR IR VISIEMS:VISA VIESOJI ERDVE,TV,MITINGAI, SUEIGOS MARSAI,ZYGIAVIMAI "TUDY-SIUDY",KADRILIAI TRYPIAMI PRIE PASKIRU RUMU NURODYTU SUINTERESUOTU DESTRUKCIJAI VALSTYBEJE,KVIETIMAI IR NURODYMAI KAZKOKIEMS SUINTERESUOTU NUMATYTU TIKSLU BALSAVIMAI,ATSKIRU NEPATIKUSIU SUINTERESUOTIEMS PILIECIU,VALSTYBES PAREIGUNU IR TARNAUTOJU ,LIETUVOS ZMONIU, NET NEPATIKUSIU SEIMO NARIU SARASAI AR PAVIENIAI SEIMO NARIAI IR T.T. ....PILNA ANARCHIJA!!!.IR KOKIA ANARCHIJA !!!

TAI AMZIAUS CIRKAS JAU NE TIK LIETUVAI BET IR PASAULIUI.DURNIU LAIVAS SIUBUOJA NAUJAUS KLIEDEJIMUS-VISUOMENINE KOMISIJA .O SUINTERESUOTU DESTRUKCIJA VISI KLIEDEJIMAI IR SITAS-VISUOMENINE KOMISIJA ,IR VISA KAS PATEIKTA AUKSCIAU ESANCIAME PIRMAME SAKINYJE TAI VARDU VISUOMENES,SUEIGU,INICIATYVINIU GRUPIU,ASOCIACIJU,ASOCIACIJOS ASOCIACIJU,ASOCIACIJOS ASOCIACIJU ASOCIACIJOS,RATELIU,EKSPERTU,EKSPERTELIU,EKSPERTUKU,PASPIRTUKU,ZVEJU,SODININKU IR DAUG KITU VARDAIS VARDELIAIS IR PAVADINIMELIAIS.UZTVIRTINIMUI KOKS TIKRUMAS-"VISUOMENE SAKO,NURODO,KURIA !!!" KOKS ORIGINALUMAS-VISKAS LYG DAROMA NE SUINTERESUOTU VARDU, SUKANTIEMS VISA VELNIO RATA-O ZMONIU,VISUOMENES VARDU !!!.IR KOKS UZSLEPTAS MELAS !!!


O SUINTERESUOTU DESTRUKCIJA VALSTYBEJE SAMONEJE,MAZIAUSIOJE JOS KERTELEJE SLAPTAS IR TIKRAS VIENINTELIS TIKSLAS,NORAS-SEIMUNO KEDE.DANGAUS MANA BYRA-SEIMUNO KEDES KVAPAS,PINIGINIS KOMFORTAS,PRIVELEGIJOS,NEPAKALTINAMUMAS,SAUGUMAS IR PATOGUMAS... MANA BYRA IS DANGAUS...!!!!!!!!!!!!!!!!
O VISA SI BURBULA PUCIA NEDAUG O GAL KELETAS SUINTERESUOTU TIK DEGANCIU NE ALTRUIZMU,NE MEILE TEVYNEI,ZMOGUI,TAUTAI,JOS ISTORIJAI.JIE CINIKAI IR EGOISTAI IKI PANAGIU.JIE KLYKIA GALINGAI,JIE SNYPSCIA APGALVOTAI IR ITIKINAMAI....IR VISKA IR VISADA DARYS SAU,DEL SAVES VISUR IR VISADA.LIPS PER KITU GALVAS,DARYS VISKA KAD PRIEMONES PATENKINTU UZMACIAS.JIE-NE ZMOGISKUMUI IR SUPRATIMUI NEKALTO,NETURTINGO,PAPRASTO,KAIMO AR MIESTO UZSPAUSTO INTELIGENTELIO IR KITU PANASIU VARGO TIESOS,ATKAKLUMO IR SAZININGUMO VALSTYBES ZMOGUCIU SU KUKLIAUSIOMIS IR PAPRASCIAUSIOMIS SVAJONEMIS,POREIKIAIS,NORAIS IR TURTAIS....
NEAPSIRIK BROLI IR SESE LIETUVI,TAUTIETI IR SIAIP ZMOGAU SUTIKES TOKI BRUDA.JIE ITAIGUS,JIE SLIDUS,JIE TIKRI MANIPULIATORIAI,JIE APMAUS JEI GALES VISADA !!!!!!!!JIE DIRBA SAU !!!


SUPRASK ZMOGAU-NE KLYKIANTIS UKININKAS SUARIA ZEME,NE KLYKIANTIS UKININKAS UZAUGINA JAVUS,NE KLYKDAMAS IR PUTODAMAS UKININKAS NUIMA DERLIU.NEKLYKDAMAS UKININKAS DIRBA IR TAU-IR TAVO DUONAI !!!TIK BE MELO IR KLYKSMU ZMOGUS UZAUGINA DUONA !!!!KLYKUNAS GYVENIME YRA NULIS.KLYKUNAI NEDIRBA,IR NEDIRBS-DIRBTI NEGALI IR NEMOKA.KLYKUNAS PASIIMA TAVO,MANO,VISU IR MUSU VAIKU DUONOS KASNIUS.JU BUTAI MILIJONINIAI.JU TURTAI MILIJONINIAI.KLYKUNAI -ISLAIKOMI ZMONIU.IR TU SAZININGAS,DORAS,DARBSTUS LIETUVI NESILEISK KAD TAVIMI MANIPULIUTU TOKS TIPAS-KLYKUNAS.MELE PASKENDE SUINTERESUOTI VALSTYBEJE DESTRUKCIJA KLYKUNAI TURI VIENINTELI TIKSLA -KAD IS TAVES DARYTU MANKURTA IR ATIMTU DUONOS KASNI IS TAVES IR TAVO SEIMOS.


MUSU TAUTA,VALSTYBE IR JOS ZMONES TURI PUIKIA TUKSTANTMETINE ISTORIJA. ISLIKO . ATLAIKE IR PRAEJO FASIZMU GOLGOTAS . ISLIKO . ATLAIKE LIETUVA IR SIAUBINGA LIETUVAI MOTINOS IR DUKROS ATSKYRIMO IR JU BENDRO GYVENIMO TRYPIMA IR DRASKYMA-MOTINA IR DUKRA ACIU DIEVUI JAU KARTU !!!!!!!!! ISLIKO . LIETUVA MANOME KLIEDETOJAI IR SUINTERESUOTI DESTRUKCIJA VALSTYBEJE NEPAMAUS ANT MELO KUOLO !!!!! LIETUVA TIKRAI NEPAMAUS ANT MELO KUOLO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISLIKS !   ATSAKYTI
N.Venckiene 2012-07-31 12:47:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Paskutine Lietuvos viltis!!! Jog pedofilinis banditu klanas vieningai iki galo nesunaikintu Lietuvos kaip valstybes ir visos TAUTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jie "banditai" su pareigomis ir unoformomis ...vsio po zakonam....isvoge ...vsio po zakonam....visa Lietuvos valstybe turta ,isplove is valstybes milijonus, noredami uzdengti savo padarytus sunkius nusikaltimus visa TAUTA ir valstybe samoningai stumia i prazuti!!!!!   ATSAKYTI
NEBALSUOSIME !!!!! 2012-07-31 12:40:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
.   ATSAKYTI
pasirasei sau ir saviskiams 2012-07-31 12:39:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tikrai teisingai ir taikliai   ATSAKYTI

Top Video

Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
REKLAMA
Vilniuje nusileido lėktuvas iš Londono: grižo daugiau kaip 200 lietuvių (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Penktadienį prieš vidurnaktį Vilniuje nusileido specialaus lėktuvas su lietuviais iš Londono. Kaip BNS informavo Lietuvos oro uostų komunikacijos vadovas Marius Zelenius, ...
Vytautas Grubliauskas (nuotr. Fotodiena.lt)
Klaipėdos miesto meras vėlų penktadienio vakarą savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo naujienomis iš Klaipėdos. Anot jo, jau nuo šeštadienio mieste įsigalioja svarbūs ...
Koronavirusas plinta Lietuvoje (Fotobankas)
Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius penktadienio vakarą savo „Facebook“ paskyroje paskelbė įrašą, kuriuo kritikuoja sveikatos apsaugos ministro ir ekstremaliosios ...
Aušra Macijauskienė (nuotr. stop kadras)
19-ąją visuotinio karantino dieną koronavirusas sukelia vis daugiau problemų Lietuvoje. Auga ne tik infekcijų skaičius, bet ir užsikrėtimo aplinkybių įvairovė. Kaune susirgus ...
Pavel Severinec (nuotr. stop kadras)
Lietuvos atkirtis karantino vis nepaskelbiančiai ir galimai tikruosius susirgusiųjų bei mirusių nuo koronaviruso skaičius slepiančiai Baltarusijai. Jau nuo penktadienio ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų