Drąsius Kedys. M. Patašiaus nuotr.

Drąsius Kedys. M. Patašiaus nuotr.

Paskelbta teisėjo ir moters nužudymais įtariamo 37 metų Drąsiaus Kedžio tarptautinė paieška. Kaip teigia Policijos departamento atstovai, antradienį buvo paskelbta nacionalinė paieška, įtariamojo nuotraukos ir jo požymiai išsiųsti žiniasklaidos priemonėms, išdalintos oro uostams, pasienio postams, degalinėms, bankams, kitoms suinteresuotoms įstaigoms.

Sutvarkius visus reikiamus dokumentus, paskelbta ir tarptautinė D. Kedžio paieška, vyksta bendradarbiavimas su užsienio šalių teisėsaugos institucijų pareigūnais.

D. Kedys įtariamas teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymais.

Kailių pardavimo verslu užsiimantis D. Kedys ne vieną mėnesį viešai kaltino teisėją J. Furmanavičių bei dar du vyrus dukrytės tvirkinimu, o savo sugyventinę bei jos seserį - talkinimu pedofilams. Dėl šių kaltinimų Kauno apygardos prokuratūroje praėjusių metų lapkritį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dabar galimos bylos aplinkybės aiškinamos Vilniaus apygardos prokuratūroje. Ši informacijos apie tai žiniasklaidai neteikia, nes tyrimas nėra baigtas.

REKLAMA

Mačiusius šį asmenį arba turint duomenų, kur jis gali būti, prašoma nedelsiant pranešti policijai tel. 112 arba kreiptis į artimiausią policijos įstaigą. 

 Kol dviejų žmonių nužudymu įtariamas Drąsius Kedys vis dar ieškomas policijos, penkiametę jo ir jo buvusios sugyventinės Laimos Stankūnaitės dukrą tiesiai iš darželio paėmė Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojai.Saugomi visi susiję asmenys (papildyta 15.16)

Kaip rašo „Kauno diena“, visi asmenys, susiję su D. Kedžiaus kaltinimais jo dukros tvirkinimu, yra akylai saugojami. Ginkluoti „Aro“ pareigūnai budi prie įtariamojo tėvų namų Garliavoje, apsauga skirta buvusiai sugyventinei, kauniečiui verslininkui Andriui Ūsui, kurį įtariamasis kaltino pedofilija, ir netgi vaiko teisių apsaugos kontrolierei Rimantei Šalaševičiūtei.

Bijoma, lad D. Kedys gali susidoroti ne tik su žmonėmis, kuriuos jis tiesiogiai kaltino pedofilija, bet ir su pareigūnais, jo nuomone, per ilgai vilkinusiais tyrimą, rašoma kaunodiena.lt

(papildyta 18.38)

Baiminantis, kad D. Kedys savo įniršį dėl neva netiriamo pedofilijos skandalo išlies ant teisėsaugininkų, Kauno prokurorams skirta ginkluota apsauga. Kaip teigia „Lietuvos rytas“, ypač susirūpinta keturių Kauno miesto apylinkės bei apygardos prokuratūrų darbuotojų saugumu.Iš prie nušautos moters rasto ginklo nebuvo iššauta (papildyta 12.34)

Vakar dienos įvykius tiriantiems pareigūnams užduota daugiau mįslių. Paaiškėjo, kad vakar rastas ginklas prie nužudytos Violetos Naruševičienės kūno nebuvo panaudotas, o mikroautobusas nepriklausė D. Kedžiui.

REKLAMA

Portalas lrytas.lt skelbia, kad iš prie vakar nužudytos Violetos Naruševičienės rasto ginklo nebuvo iššauta. Lrytas.lt kalbinti tyrimą atliekantys pareigūnai teigė, kad dar nenustatyta, ar būtent šiuo ginklu buvo nužudyti teisėjas J.Furmanavičius ir buvusios D.Kedžio sugyventinės Laimos Stankūnaitės sesuo.

Vakar rastas mikroautobusas, kuris, buvo manoma, buvo naudotas įvykdant nusikaltimus. Tačiau lrytas.lt duomenimis, mikroautobusas nepriklauso D.Kedžio įmonei, kaip buvo skelbta anksčiau. Pareigūnai teigia, kad mikroautobusas priklauso ne įmonei, o asmeniui. Kokiam asmeniui, kol kas neatskleidžiama.

Transporto priemonė pirmadienio pavakare buvo rasta netoli Andriaus Ūso namų. Vienos bendrovės vadovą A.Ūsą D.Kedys kaltino tvirkinus jo mažametę dukrą.

Lrytas.lt žiniomis, D.Kedys pirmadienio vakarą viename Kauno viešbučių buvo užsisakęs kambarį, tačiau į jį neatvyko. Apie D.Kedžio rezervaciją po pirmadienio įvykių policijai pranešė viešbučio administracija.Siūloma sudaryti Seimo laikinąją tyrimo komisiją (papildyta 10.46)

Seimo narys Vytautas Kurpuvesas pranešė parengęs Seimo nutarimo dėl laikinosios tyrimo komisijos, skirtos nustatyti valstybės institucijų veiksmų tinkamumą bei adekvatumą Kauno apygardos teismo teisėjo J. Furmanavičiaus bei Violetos Naruševičienės nužudymo prieš tai viešai paskelbtų kaltinimų mažametės tvirkinimo kontekste bei įvertinti galimai egzistuojančias teisinio reguliavimo spragas, projektą ir pradedąs rinkti būtinus komisijai sudaryti 36 Seimo narių parašus.

REKLAMA

„Teisėjo J. Furmanavičiaus nužudymo faktas bei aplinkybės yra šokiruojantys ir reikalaujantys parlamentinio tyrimo. Šio baisaus įvykio priežastys slypi ne vien galimai aplaidžioje teisėsaugos institucijų veikloje, priežastys yra gilesnės ir būtinos platesnio tyrimo“, – pranešime spaudai cituojamas parlamentaras, frakcijos „Viena Lietuva“ narys, V. Kurpuvesas.

Vadovaujantis Seimo statutu, iniciatyvos teisę sudaryti laikinąją tyrimo komisiją turi Seimo valdyba, komitetai, frakcijos ir ne mažesnė kaip ¼ Seimo narių grupė. Surinkus minėtą kiekį parašų laikinoji tyrimo komisija sudaroma privalomai.

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras Lietuvos radijui šiandien patvirtino, kad parlamentarai specialiame komiteto posėdyje aiškinsis D. Kedžio skundų dėl galimo dukters tvirkinimo tyrimo aplinkybes.

Anot S. Šedbaro, Generalinio prokuroro buvo paprašyta kuo greičiau atlikti tarnybinį patikrinimą. „Artimiausiu metu – gal penktadienį ar kitą trečiadienį – būtinai analizuosime specialiai tam skirtame komiteto posėdyje. Iš tos istorijos turi būti padarytos išvados ateičiai – tiek prokuratūros, tiek kitų tarnybų darbo aspektai“, – sakė komiteto pirmininkas.


Valdas
2009-10-06 17:40:57
Kedys pasielgė vyriškai ir vertas pagarbos
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
vladas 2009-12-08 23:39:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
GAL LAIKAS SUŽINOTI APIE SAVIVALDYBĖS IR R. ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS KURIUOS BANDO NUSLĖPTI LRGP

Mano vaikams pastoviai buvo grasinama susidorojimu, jiems grasindavo vaikų motina RIMA ANDROSOVA, bet jos nusikaltimus bandoma nuslėpti. 2004m. po grasinimų vaikui ji neteisėtai buvo apgyvendinta „Vaiko ir Motinos Pensione“, apie tai žinojo ir direktorė N. Dirsienė, bet viską slėpė, kodėl pas ją nebuvo iškarto paimtas vaikas ? Pensione R. Androsova užpuolė svetimą vaiką net 2 kartus, mušė ir grasino nužudyti, šie faktai irgi nuslėpti. Vėliau vaikam pastoviai buvo grasinama susidorojimu, buvo daužomi langai, televizoriai. Apie tai žinojo ir vaiko teisių inspektorė R. Valančienė, bet viskas buvo slepiama.
2006m. Gretimame savivaldybės socialiniame būste neteisėtai buvo apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Šio buto savininkas GINTARAS BERTULIS neteisėtai buvo perkeltas į svetimą socialinį butą „PILAITĖJE“, o jo bute buvo apgyvendintas G. ULEVIČ, kuris pradėjo terorą prieš mane, ir kuris vyko net pusantrų metų. Aš buvau sumuštas net 4 kartus, buvo sumušta jau 4 mėnesį nėščia mano sugyventinė. Tik po skundo į STT, provokatorius buvo iškeldintas, o į savo butą sugražintas G. BERTULIS. (tyrimai neatlikti, viską bandoma nuslėpti).
2007.10.19. vaiko teisių inspektorė R. Valančienė atvykusi pas mus į namus, pagrobė mano dukrą Virgą Lukoševičiūtę, be jokios priežasties, kai motinos nebuvo namie. Taip pat ji bandė pagrobti mano sūnų Virgį Lukoševičiu 2006m. bet jai nepavyko. Aš kreipiausi i R. Šalašavičiūtę net 3 kartus, bet jokių paaiškinimų negavau. TAI KAM BUVO PAGROBTA MANO DUKRA ? TOKIEM PEDOFILAM KAIP USAS, AR FURMONAVIČIUS ? GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS ŠALAŠAVICIŪTĖS PAVADUOTOJA MONIKA URMONIENĖ, O GAL PATI MOTINA RIMA ANDROSOVA ? KURIOS BŪTŲ JĄ PARDAVĘ JEI NEBŪČIAU GRYŽĘS IŠ VOKIETIJOS, O GAL PATI ŠALAŠAVIČIŪTĖ NORI PAKOMENTUOTI ?
2007.11.06. ir 2008.02.05. aš kreipiausi į LRS Žmogaus teisių komitetą, ir įrodžiau, kad LRGP slepia nužudymus, ir nusikaltimus prieš vaikus. (bet tyrimai neatlikti).
Čia aprašyta labai maža dalis nusikaltimų, kurie organizuoti ALGIRDO KATKAUS, kad nuslėpti prokuroro BIRŠTONO, saugumiečio POCIŪNO nužudymus, ir 3 pasikėsinimus nužudyti mane. (GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS LRGP ?)
Kad nuslėpti visus šiuos nusikaltimus savivaldybė kreipėsi į teismą, kad atskirti vaikus nuo manes. (GAL PAKOMENTUO ŠIUOS FAKTUS TEISĖJA RENATA KASIMOVIENĖ ?)

TAI KIENO INTERESUS GINA R. ŠALAŠAVIČIŪTĖ, VAIKŲ AR IŠKRYPĖLIŲ KURIE ORGANIZUOJA NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ? AŠ PASIEKSIU, KAD TAVE TEISTŲ KAIP ŠIŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKĘ, ATSAKYSI UŽ MANO VAIKŲ AŠARAS.
VLADAS LUKOŠEVIČIUS. Rašykite, atsiūsiu medžiagą. Tel. 867704339. email: [email protected]

P.S.
R. ŠALAŠAVIČIŪTE TAU REIKIA BIJOTI NE D. KEDŽIO, NE MANĘS, TAU REIKIA BIJOTI VAIKŲ KURIE PATYRĖ NUOSKRIAUDAS, IŠ KURIŲ BUVO PASITYČIOTA. JEI TU BENT KIEK NUSIMANAI VAIKŲ PSICHOLOGIJA, TURĖTUM ŽINOTI, KAD VAIKAI IŠ VAIKNAMIŲ NEPAMIRŠTA NUOSKRIAUDŲ, JIE VISKĄ LAIKO SAVYJE, IR UŽTENKA MAŽIAUSIO POSTUMIO IR VISKAS IŠSILIEJA. O TAU ATEIS ATPILDO VALANDA. BET ŽINOK, KAD BAISIAUSIA NE BAUSMĖ , O JOS LAUKIMAS
   ATSAKYTI
vladas 2009-12-08 23:39:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
SIS LAISKAS ISSIUNTINETAS I VISAS UZSIENIO SALIU ATSTOVYBES.
As Vladas Lukosevicius, kreipiuosi i visas uzsienio atstovybes su pagalbos prasymu. Pries mane ir mano vaikus jau 10 metu vykdomas valstybinis teroras, kuri organizavo ALGIRDAS KATKUS, buves LRS nacionalinio saugumo ir ginibos komiteto pirmininkas. Jo nurodimu buvo organizuoti 3 pasikesinimai nuzuditi mane, 1999m., 2003m., ir 2008m. (po visu siu pasikesinimu buvai operuotas). Pries mano 3 mazamecius vaikus buvo organizuoti nusikaltimai, jiems nekarta buvo grasinama susidorojimu. Del visu siu nusikaltimu as nekarta kreipiausi i LRGP, i LRS zmogaus teisiu komiteta, i LRS vaiko teisiu kontroliere, kreipiausi ir i LR seimo narius, bet jokiu priemoniu nebuvo imtasi. As kreipiausi i LR Prezidenta V. Adamku su pareiskimu, kuriame isvardinau aukstu valstybes pareigunu nusikaltimus ir pateikiau irodymus, bet tyrimai nebuvo atlikti. Su panasiu skundu as kreipiausi ir i LR Prezidente D. Grybauskaite, bet tyrimai nepradeti. AS SAVO SKUNDUOSE ISVARDINAU AUKSTU VALSTYBES PAREIGUNU NUSIKALTIMUS, UZ KURIUOS JIE BUVO PAAUKSTINTI PAREIGOSE, JEI TAI SMEISTAS JIE TUREJO PILNA TEISE KREIPTIS I TEISMA, BET NE VIENAS NESIKREIPE, TIK BUVO ORGANIZUOTI UZPUOLIMAI.
Neseniai Lietuvoje nuskambejes pedofilijos skandalas, kai D. Kedis negalejo apginti 4 metuku prievartaujamo vaiko, tai maza dalis nusikaltimu kuriuos nebaudziamai vygdo iskrypeliai, sadistai Lietuvoje . Lietuvoje as kreipiausi i visus laikrascius ir televizijas, man buvo pazadeta, kad paviesins mano pateiktus faktus su visais irodymais, bet viskas buvo uzciaupta. Tik po visu kreipimusi pasikartodavo uzpuolimai, kuriuos prokurorai uzciaupdavo. As kreipiausi, kad buciau iskviestas liudininku saugumiecio Paciuno nuzudymo byloje, kuris buvo ismestas per langa Breste, po sio kreipimosi buvau uzpultas su peiliu, as suspejau prisidengti su ranka nuo peilio, po operacijos nevaldau 4 kaires rankos pirstu. Prokurorai tai traktavo kaip nedideli chuliganizma. As turiu surinkes daug irodymu apie 3 teiseju nusikaltimus, su siais irodymais kreipiausi i LRGP, bet tyrimus atsisake atlikti. Jei imanoma, isplatinti sia medziaga demokratinese salyse busiu dekingas, gal tik po to Lietuvoje kas nors pasikeis. AS KREIPIUOSI I VISAS UZSIENIO SALIU ATSTOVYBES SU PAGALBOS PRASYMU, NES MAN IR MANO 3 MAZAMECIAM VAIKAM GRESIA RIMTAS PAVOJUS. VLADAS LUKOSEVICIUS. Vilnius. Tel. 867704339.
   ATSAKYTI
Aleksas 2009-10-18 08:53:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikras tevas. Palaikau.   ATSAKYTI
ir as 2009-10-16 20:06:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ir as neisduociau nors ior zinociau kur yra,bet manau cia tik prokuraturos triukas,tipo jie zino,kur yra,tik neaisku ar lietuvoj ar uzsieni.Juokdariai.Tu ir taip kantrus,vietoj taves tokiu atveju is karto buciau pratrukes ir nudejes,nors ir mano giminaiciai butu uzeme tokius postus teisetvarkoj.Stiprybes jei dar esi gyvas!   ATSAKYTI
palaikanti 2009-10-14 21:36:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
saunuolis tik nepasiduok mes tave palaikom   ATSAKYTI
dvieju vaiku mama 2009-10-14 20:52:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šaunuolis... Tikras tėvas, jo vietoje bučiau pasielgusi taip pat ir pamačiusi Kedį kur nors tikrai jo neišduočiau. Tam klanui jau atėjo galas.   ATSAKYTI
nu tai ką 2009-10-11 20:04:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai čia demokratija, laisvė a ne. tai kam užblokavot kedžio tinklapį. bijot pydarai su pedalais bijot. ateina jūsų valanda. TAUTA KIEK GALI TYČIOTIS IŠ TAVĘS PARAZITAI, AR TU SYKĮ PABUSI   ATSAKYTI
oba na 2009-10-11 19:40:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
šaunuolis, jį į prezidentus,tvarka nors padarytų šitoj sušiktoj lietuvoj. DRASIAU nepasiduok šitiems svoločiams. ŠAUDYT VISUS PEDOFILUS PYDERUS SU ŠAMPANU IR MUZIKA. Mes palaikom tave visu kolektyvu 117žmonių. LAIKYKIS.IŠTVERMĖS TAU.   ATSAKYTI
kristina 2009-10-10 20:16:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sauniuolis as labai palaikau reiketu viskuom padeciau.Tokius parazitus reikia naikinti kaip tik ymanoma.Taik tai galima elgtis su mazytem mergytem zverys o ne zmones.    ATSAKYTI
Lina 2009-10-09 22:11:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
As uz su visais!!! Reiktu padeciau ir pinigais ir valgiu ir nakyne ir visuo kitu!!! Kad tokia susikta valdzi turim tai turim vieni kitus patys remti ir teisinguma i vesti!!!!!!   ATSAKYTI
sandra 2009-10-09 16:58:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
AS VISOM PENKIOM UZ KEDI .O KAS ZMOGUI BELIKO DARYT TIK SAVO TEISMA PADARYT NES VALDZIAI TAI VISKAS NUSISPJAUT AS IR TA PATI PADARYCIAU JAI TOKIE ISSIGIMELIAI TAIP PADARYTU MANO VAIKUI.BET KAIP MOTINAI TOKIAI BUT KAD UZ BAPKES LEIST SAVO VAIKA TAIP TVIRKINT SIUKSLE KITAIP NEPAVADINSI.CIA DAR PER GRAZIAI...   ATSAKYTI
S&J 2009-10-09 15:20:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Palaikom visom keturiom!
Iszudyt visus pydarus be pasigailejimo...ir seniai taip reikejo. Per daug cia ju prisiveise.
Pagaliau atsirado teisingumas. Pakelkime bokalus uz KEDI!   ATSAKYTI
moteris 2009-10-09 14:40:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jega,palaikau visapusiskai ir pamacius neyduociau kedzio net minciu tokiu neturiu.stiprubes jam.ir aisku nepasiduot.   ATSAKYTI
peitė 2009-10-09 14:21:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
neišduočiau tokio žmogaus. Ne žmones jis nužudė.   ATSAKYTI
kartojimas 2009-10-09 11:04:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
informacija 2009.10.09 10:41
Zvakutes uz vaiku skausma!!!!!!!!!!!!!, VAIKUS !!!!!Taiki protesto akcija SIANDIEN prie Prokuraturu Vilniuje, Kaune, Klaipedoje 19 val. Reikia parodyt, kad tautai ne vis vien!!!. I akcija atsinesti zvakiu ir pliusiniu zaisliuku (meskiuku), masinas pasidabinkime lietuvos veliava su perristu juodu kaspinu. Jungites visi ir atsiveskite savo draugus ir kaimynus!!! mums ne visviena!!! ............... .............
... ............. Vilniaus apygardos prokuratūra Rinktinės g. 9, LT-09201 VILNIUS Kauno apygardos prokuratūra Laisvės al. 32, LT-44240 KAUNAS Klaipėdos apygardos prokuratūra Vilties g. 12, LT-92231 KLAIPĖDA VISI KURIE PALAIKOTE, PLATINKITE KUO DAUGIAU!!!
   ATSAKYTI
Palaikau tave 2009-10-08 11:42:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Saunuolis KEDIS seniai jau eikejo "tokius" issaudyti!!! LAIKYKIS. ATkersyk visiems ,kurie taip pasielge su tavo dukra!!! nudek juos ,kaip sunis. Tik nepasiduok;   ATSAKYTI
Patriotas 2009-10-08 00:37:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Klausykite, nevykeliai biznieriai su savo www.kedis.ane24.lt
Ka babkiu norite uzsidirbti is sios nelaimes?? Vyt tokius kaip jus su smirdancia sluota!

Beje, kas uz tai, kad atidaryt saskaita banke Drasiaus dukrelei ir pervest jai pinigelius, kad jai sulaukius pilnametystes galetu finansiskai atsistoti ant koju? Gal tokia jau yra? Parasykite man i paren20 eta yahoo taskas com, aciu!   ATSAKYTI
Patriotas 2009-10-08 00:33:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Drasius Kedys yra Lietuvos didvyris. Jis bus itrauktas istorijon, kaip tevas, apsaugojes savo mazamete dukra, kaip patriotas, suvienijes tauta. Atminsite mano zodzius. As labai noriu tiketi, kad jis gyvas. Kai jis pasiduos (Seimas prades nagryneti viska svariai), eikime visi prie teismo rumu, kur jis bus teisiamas. Man atrodo, kad scenarijus turetu buti toks. Jam duotu 15 metu, metams praejus, musu gerbiama ponia Prezidente turetu padaryti amnestija jam. Aisku, jei but iki gyvos galvos - tai taskas... :( Apie ji turetu kurti dainas, rasyti kurinius. As ji myliu, gerbiu kaip zmogu.   ATSAKYTI
Apklausa 2009-10-07 22:25:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visi žino apie kraupius šių dienų įvykius. Tačiau, ne visi žino, nuo ko ši istorija prasidėjo. Ar žmogus turi psichinę negalią, ar tiesiog nesulaukęs teisingumo, ėmė tvarkytis pats? Galutinis mano klausimas būtų: Ar palaikote D.Kedį? www.kedis.ane24.lt   ATSAKYTI
Apklausa 2009-10-07 21:25:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visi žino apie kraupius šių dienų įvykius. Tačiau, ne visi žino, nuo ko ši istorija prasidėjo. Jei jūs, vienas iš tų - siūlome perskaityti šį straipsnį. Tikite? Netikite? Kitas straipsnis apie D.Kedį - Po dviejų žmogžudysčių Kaune rastas.... Ar žmogus turi psichinę negalią, ar tiesiog nesulaukęs teisingumo, ėmė tvarkytis pats? Galutinis mano klausimas būtų: Ar palaikote D.Kedį? www.kedis.ane24.lt   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Maldeikienė parodė jautriausią savo pusę: prakalbo apie tėčio mirtį
REKLAMA
Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)
Pasaulio sveikatos organizacija trečiadienį vakare paskelbė naujausią naujojo koronaviruso pasaulinės atakos oficialią statistiką – jo sukelta liga jau susirgo 913 tūkst. ...
Žvakutės (nuotr. Fotodiena.lt)
Konektikute mirė šešių savaičių kūdikis, kuriam buvo nustatyta koronavirusinė infekcija COVID-19, trečiadienį pranešė šios JAV valstijos gubernatorius. Jo teigimu, tai gali ...
Žvakutės (nuotr. Fotodiena.lt)
Trečiadienį tarptautiniame kelte, kuris plaukė iš Kylio į Klaipėdą, mirė moteris. Apie skaudžia nelaimę pranešė portalas „Kauno diena“. Pasak gautos informacijos iš Klaipėdos ...
Palangos sanatorijoje nustačius koronavirusą aiškėja detalės: pacientas ten atvyko iš Klaipėdos (nuotr. stop kadras)
Koronavirusas Lietuvoje kol kas atsikvėpti neleidžia nei medikams, nei gyventojams. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga skelbia, kad šalyje iš viso yra 11 itin sunkių ...
Romas Lazutka (nuotr. Fotodiena.lt/Ievos Budzeikaitės)
Dėl viruso pasikeitė mūsų gyvenimas įvairiose srityse. Nemažai verslų sustabdė savo veiklą, žmonės praranda darbus, algas. Kokia Lietuva liks po koronaviruso ar Vyriausybės ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų