TV3 Žinios. Koronavirusas Lietuvoje, pervargę medikai ir žmonių gyvybę palaikanti technika

Klaipėdos Respublikinės ligoninės medikai parodė, koks darbas vyksta ligoninės korpuse, kuriame už savo gyvybę kovoja koronavirusu sergantys pacientai. Pervargę medikai, žmonių gyvybę palaikanti technika, deguonies aparatai ir pacientams iš burnų kyšantys vamzdeliai. Toks vaizdas atsiveria atidarius ypač sunkia COVID-19 formą sergančių pacientų reanimacijos duris.

Lietuvoje nuo COVID-19 mirė iki šiol jauniausias, kitomis ligomis nesirgęs pacientas. Šiaulių medikams nepavyko išgelbėti trisdešimt septynerių vyro gyvybės. Mirčių per vakar nustatyta rekordiškai daug – net dvidešimt aštuonios. O vyriausybė patvirtino naujus ribojimus. Viešose vietose bus galima vaikštinėti tik poromis. Taip pat yra naujienų ir apie vakcinų atvykimą į Lietuvą.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, esančioje straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
A
Aburgenui
2020-12-02 18:58:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip tai negazdina? Nematet video apie ilgą eilę greitųjų laukiančių į ligoninę? Ar kaip keistai vienas po kito gydytojai krenta pro ligoninių langus?
Atsakyti
-3

S
Spiglys
2020-12-02 19:05:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didelė padėka medikams fronto linijoje su corona. Ištvermės jūms.
Atsakyti
-3

A
2020-12-02 19:20:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
LIETUVOS MOKSLININKAI SUKŪRĖ VAISTUS NUO VIRUSŲ !!!! PREZIDENTAS TYLI....NORS JAM JAU PRISTATĖ MOKSLININKAI APIE SUKURTUS VAISTUS!!!! AR NEKEISTA, KAD NAUSĖDA IGNORUOJA VAISTUS????! Globalistų afera svarbiau??! O chalujus žurnalistus nupirko dar 1995 sorosiukas ,tai jau nebe žmonės, tai materialistai sudaiktėję, supinigėjusi masė.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų