Įtariama, apsvaigęs SAAB vairuotojas Vilniuje aplinkkelyje išvartė stulpus

Sekmadienį Vilniuje Vakariniame aplinkkelyje SAAB nuvertė stulpą ir dar vieną smarkiai apgadino. Į ligoninę buvo išvežti du jauni vyrai, įtariama, kad vairuotojas apsvaigęs.

Avarija aplinkkelyje ties Justiniškėmis įvyko apie 17 val. Važiuodamas į Karoliniškių pusę SAAB netikėtai užvažiavo ant kelkraščio, nuvertė vieną stulpą ir dar vieną smarkiai aplamdė. Pakele SAAB pračiuožė apie 50 metrų ir sustojo.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avarija vakariniame aplinkkelyje Vilniuje

Per avariją vienas automobilis liko be dviejų dešinės pusės ratų: galinis nusirideno į priekį kelis šimtus metrų, o priekinis liko išlūžęs kaboti.

Dėl ko įvyko avarija, kol kas neaišku. Automobilis nuo kelio nulėkė esant blogam matomumui, lijo, buvo slidu. Tačiau spėjama, kad mašinos vairuotojas galėjo nesuvaldyti dėl savo būklės.

Greitosios pagalbos medikai į ligoninę apžiūrai išvežė du jaunus vyrus. Vairuotojas dar spėjo papūsti į alkoholio matuoklį – policijos prietaisas parodė nulius, tačiau pareigūnai įtarė, kad jaunas vyras yra apsvaigęs nuo kokios nors kitos medžiagos, galbūt narkotinės.

Po apžiūros ligoninėje vairuotoją ketinama vežti į Priklausomybės ligų centrą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų