TV3 Žinios. Lietuvoje – susirgimų Covid-19 skaičius auga, o aktyvistai protestuoja

Per praėjusią parą šalyje ir vėl beveik du tūkstančiai naujų koronaviruso atvejų. 17 žmonių mirė, tačiau abejojančių viruso egzistavimu dar yra, ir nors karantinas – aktyvistai susirinko į protestą Vilniuje.

Ilgai laukta diena. Amerikiečių kompanijos sukurta vakcina nuo koronaviruso pristatyta patvirtinti. Pasauliui ją tiekti ruošiamasi jau gruodžio viduryje.

Karantinas – plečia bedarbių gretas. Apribojus sanatorijų veiklą, atleidinėjami šimtai darbuotojų.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, esančioje straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
M
Mia
2020-11-21 19:02:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kęstui
Prie ko čia Veryga,ką daro patys žmonės,netiki tuo virusu,kaukių nemoka net užsidėti,nesisaugo,o kai suserga tai Veryga neapsaugojo.Veryga ne auklė, ir bukapročių nebeišauklės,jei žmonės neturi smegenų tai niekas padėti ir negali.
Atsakyti
-10

N
Nu nu
2020-11-21 18:42:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvo tokių kvailių, kurie protestavo visuose miestuose, kol patys nesusirgę. Kai patys susirgs, tada griauš kulokus. Pats baisiausias žmonių neatsakingumas.
Per tokius susibūrimus ir susergama.
Atsakyti
-14

L
Lina
2020-11-21 18:57:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Covid -19, tai operacijos kodas!!! O serga žmonės savo pačių virusais, prisikvėpavę CO2 !!! Harvardo universiteto mokslininkai viską įvardijo savais vardais - nuo virusų nemirštama, jei nėra gretutinių ligų, o kaukės sunaikino imunitetą, todėl žmonės pradėjo sirgti savo pačių virusais, juk visi esam gamtos dalis ir gyvenam tarp virusų, mumyse 2 kg virusų, bakterjų ir grybelių. O tamstos žurnalistai išsilavinimo medicininio turi lygiai tiek, kiek kiek boksininkai, sudaužytom smegenim.
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų