Naktį Vilniaus gatvėse siautėja girti paspirtukų vairuotojai

Į Vilniaus senamiestyje esančią Pylimo gatvę sekmadienį po vidurnakčio atvažiavo policija, čia buvo stabdomi automobiliai, tikrinami vairuotojai.  Pro šalį važiavo nemažai žmonių elektriniais paspirtukais. Juos policininkai irgi stabdė, prašė pūsti į alkoholio matuoklius.

Elektriniais paspirtukais važiuojantiems galioja tos pačios taisyklės, kaip ir dviratininkams. Girtiems važinėti draudžiama. Kone kiekvienas naktį per reidą sustabdytas paspirtuko vairuotojas buvo girtas.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje siautėja girti paspirtukų vairuotojai

Reidui tik prasidėjus pareigūnai sustabdė vieną išsinuomotu paspirtuku važiuojančią moterį. Ji įpūtė 0,6 promilės. Tai lengvas girtumas. Už tai gresia bauda nuo 80 iki 150 eurų. Pareigūnai paprašė pateikti dokumentus ir surašė pažeidimo protokolą.

O štai vienas vaikinas su paspirtuku  įpūtė 1,62 promilės. Tai vidutinis girtumas ir bauda bus didesnė: nuo150-ies iki 200 eurų.

Įkliuvo ir Pylimo gatvės viduriu vienu paspirtuku važiavusi porelė. Priekyje buvusiai merginai policija paliepė pūsti. Momentinis matuoklis parodė, kad mergina vartojo alkoholio, todėl atneštas kitas matuoklis, rodantis promiles.

Vaikinas bandė prisiimti vairavimą, sakė, kad tai jis valdė paspirtuką, tačiau pareigūnai tikino matę, kad būtent mergina vairavo. Alkoholio matuoklis parodė 0,69 prom. – tai lengvas girtumas.

Policijai įkliuvo ir dvi lengvai apgirtusios automobilių vairuotojos. BMW vairuotoja įpūtė 0,53 promilės.

Automobilių vairuotojams baudos gerokai didesnės: už lengvą girtumą teks pakloti apie tūkstantį eurų, mažiausiai metams bus atimtas vairuotojo pažymėjimas.

REKLAMA

O štai šio „CityBee“ vairuotoja įpūtė tik 0,26, tačiau ji yra pradedanti vairuotoja. Todėl jai bus skirta bauda iki 300 eurų. Pradedantys vairuotojai privalo važinėti visai blaivūs. Maža to, gerokai didesnę nuobaudą greičiausiai skirs ir automobilius nuomojanti bendrovė.

Policijai surašius protokolą mergina čia pat išsinuomojo paspirtuką ir nuvažiavo. Važiuoti paspirtuku nežymiai apgirtus nedraudžiama, jei girtumas neviršija 0,4 prom.

Reidui besibaigiant sustabdyta dar viena moteris su paspirtuku. Ji įpūtė 1,42 prom.

O štai naktį iš penktadienio į šeštadienį policijai vos per valandą čia pat Pylimo gatvėje įkliuvo dar daugiau girtų žmonių su paspirtukais – net šeši.


Rašyti komentarą...
V
Vardas
2020-09-13 20:08:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
O dabar pažiūrėkime į pačius pareigūnus: auto stovi pažeidžiant KET, t.y. arčiau nei 3 metrai iki ištisinės linijos. Taip pat stabdoma pažeidžiant policijos pajėgų vieneto (PPV) aprašo 25.3 punktą.
Atsakyti
-4

X
Xxx
2020-09-13 18:30:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada bus tikrinami seimūnai ir valstybės tarnautojai. Bičkauskas priliuobęs iš seimo namo išvarė ir pofik. Nors liudininkų buvo, kad girtas. Šitų padugnių įstatymas neliečia. Prisprogę valstybei vadovauja ir nieko. Patriotus gaudykit girtus. O tokį priliuobusį pagavus, spirt iš tarnybos. O tai neliečiamūjų kasta atsiradus. Prieš įstatymą visi lygūs.
Atsakyti
-3

R
Ryčka
2020-09-13 18:09:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tai ir bus aš šoke, b... Y, dėjau..
Nenoriu net galvoti apie Tėvynę...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų