Egidijaus Dragūno bėdos nesibaigia: po smūgių pareigūnams gresia baudžiamoji atsakomybė

Skandalingasis dainininkas Egidijus Dragūnas-SEL kalendorinę vasarą palydėjo ir rudenį sutinka areštinėje. Policija atlikėjo „Bentley“ sustabdė, nes užfiksavo kaip vairuotojas naudojasi telefonu.

Vis dėlto policijos pareigūnai neįtikino atlikėjo, kad šis padarė pažeidimą. Nors, pirminiais duomenimis, E. Dragūnas nebuvo apsvaigęs, tačiau jis pabandė aktyviais veiksmais įrodyti savo tiesą.

Tik šiek tiek persistengė. Besimuistydamas jis sudavė policijos pareigūnui. Mažiausiai kartą atlikėjas trinktelėjo policininkui į petį. Rankomis ir kojomis buvo suduota ir daugiau smūgių.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. SEL – ir vėl nemalonumai su policija: neišvengė areštinės

Dėl to jis buvo sulaikytas 48 val. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui

Policijos suvestinėse rašoma: „Rugpjūčio 31 d. apie 17 val. 15 min. Vilniuje, Upės g., policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Bentley“, kurį vairavo vyras (g. 1976 m.).

Kadangi vairuotojas nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų bei priešindamasis rankomis ir kojomis sulaikomas sudavė keletą smūgių policijos pareigūnams. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.“

Už tokį pažeidimą numatyta baudžiamoji atsakomybė. Asmuo gali būti baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. Jei būtų nesipriešinęs pareigūnams, E. Dragūnas būtų gavęs baudą nuo 60 iki 90 eurų.


Rašyti komentarą...
B
Baisu
2020-09-01 12:55:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na kai konstitucija lietuvoje visiems nebegalioja lygiteisiskai tai isiverzia i tavo masina ir pradeda tave tampyti . Normalus vyras Selas i tokia agresija kuria isiverzimu i nuosavybe atliko net du nusikaltima ivykde policininkai - jie ne policininkai jie mentai t.y.nusikalteliai , jis pradejo gintis ir ginti savo turta ir nuosavybe - kur Selo advokatas , kad ji suiimti reikia - o ka jis saude , avarija padare - ne polcijia panaudojo provokacinius veiksmus pries nieko deta Lietuvos pilieti - gi nebestebina kaip prezidentas Nauseda buvusi policininka Skverneli vel skiria i Lietuvos premjeru ministru - kai visai neseniausiai Skvernelis grsina zurnalistams susidorojimais ir po to pats budamas policininku o dabar ministru pirmininku naikina tokiu grasinimu irasus .
Nebera konstitucijos kaip tokios Lietuvoje . Neapgaudinekime saves -o ir Sela ir gestapo kalejimo isleikit nedelsiant.
Atsakyti
-33

B
Būtinas
2020-09-01 13:31:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Silpnu nervu jis , o pareigunai tik ir provokuoja kas kart sulaike turbut. Laisves atemimas iki 3 metu. Nebejuokinkit zmoniu. Vietoj 90 euru gaus 300-400 ir viskas. Svarbu straipsnius rasyti tokius.
Atsakyti
-13

Šarūnas
2020-09-01 14:48:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Boba ir advokatai ištrauks
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (51)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų