bauda

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bauda“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bauda“.

Neringos merą ir savivaldybės įmonės direktorių papirkti siekusiam verslininkui teks sumokėti 20 tūkst. eurų baudą

Penktadienį Klaipėdos apygardos teismas konstatavo, kad Neringos merą ir savivaldybės įmonės „Neringos vanduo“ direktorių siekęs papirkti 49-erių metų verslininkas iš Panevėžio nuteistas pagrįstai. Jis privalės sumokėti 20 tūkst. eurų baudą.
Kriminalai 2024-04-12

Lietuviai masiškai miške ieško 1 augalo: gali tekti susimokėti nemenką baudą

Atšilus orams intensyviai pradėjo augti laukiniai pavasariniai augalai. Nemažai jų naudojama maistui, sveikatai pagerinti. Vieni mėgstamiausių – gamtoje natūraliai augančių meškinių česnakų lapai. Aplinkosaugininkai prašo atsakingai juos rinkti, nes intensyvus lapų ir žiedynstiebių pjovimas labai silpnina augalą, jis nebegali sukaupti pakankamai reikalingų medžiagų sėkloms brandinti ar kitais metais sužydėti. Ypač tai kenkia negausioms meškinio česnako populiacijoms.
2024-04-09

Įspėja dėl šio reto augalo: už taisyklių nesilaikymą galite gauti baudą iki 140 eurų

Atšilus orams intensyviai pradėjo augti laukiniai pavasariniai augalai. Nemažai jų naudojama maistui, sveikatai pagerinti. Vieni mėgstamiausių – gamtoje natūraliai augančių meškinių česnakų lapai. Svarbu atminti, kad šis augalas yra saugomas, todėl neatsakingas jo rinkimas gali užtraukti baudą.

„Negrąžinta“ bibliotekos knyga penkių vaikų mamai virto pragaru: teismas pateikė arešto orderį

Teksase (JAV) gyvenanti penkių vaikų motina neseniai atsidūrė labai nemalonioje situacijoje, sužinojusi, kad gali sėsti į kalėjimą dėl bibliotekos knygų, kurios, apygardos teigimu, niekada nebuvo grąžintos. Kaylee Morgan 2023 m. kovą iš Navasotos viešosios bibliotekos Grimeso apygardoje (Teksaso valstija, JAV) paėmė knygas apie Vincentą van Goghą. Ji sakė portalui „Fox News Digital“, kad iš tiesų grąžino visas pasiskolintas knygas, tačiau viena jų buvo per didelė, kad tilptų į grąžinimo dėžutę.
2024-04-05

Buvusiam Lazdijų tarybos nariui Žičkai už piktnaudžiavimą kanceliarinėmis lėšomis skirta 10 tūkst. eurų bauda

Kauno apygardos teismas buvusį Lazdijų rajono savivaldybės narį Valdą Žičką pripažino kaltu dėl piktnaudžiavimo kanceliarinėmis lėšomis, jam skirta 10 tūkst.

Mergaitės pagrobėjas Filipavičius nubaustas 80 eurų bauda už kelmų rovimą

Už viešosios rimties trikdymą administracinėje byloje 80 eurų bauda nubaustas Gediminas Filipavičius šios baudos aukštesnės instancijos teismui neskundė, todėl nutartis dėl nubaudimo įsiteisėjo. „Ne, neskundė,“ – Eltai ketvirtadienį sakė Kauno apylinkės teismo atstovė Tautvilė Merkevičiūtė. G. Filipavičiaus skundą šioje byloje teismas atmetė kovo 7 dieną. Vyras, kuris dabar yra įtariamas vaiko pagrobimu Kaune, buvo apskundęs policijos nutarimą skirti jam administracinę baudą.

Byloje dėl apgaulingos buhalterijos Telšių rajono bendrovei ir jos vadovėms siūloma skirti daugiau nei 110 tūkst. eurų baudų

Šiaulių apygardos prokuratūra prašo teismo Telšių rajono bendrovę ir jos dvi vadoves pripažinti kaltomis dėl apgaulingo finansinės apskaitos tvarkymo, skirti baudų daugiau nei 110 tūkst. eurų baudų, pranešė prokuratūra. Kaip nurodoma prokuratūros pranešime spaudai, Šiaulių apygardos prokuratūra byloje dėl apgaulingo finansinės apskaitos tvarkymo kreipėsi į Šiaulių apygardos teismą su pareiškimu dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu.
Kriminalai 2024-04-03

Už 1 veiksmą galite gauti iki 2300 eurų baudą: įspėja visus

Su pavasariu ir šiltėjančiais orais Lietuvoje prasideda sukeliantis pavojų aplinkai žolės deginimas sukeliantis pavojų aplinkai, už kurį gresia baudos. Nuo liepsnojančios žolės ugnis lengvai persimeta į miškus.
2024-03-21

Seimas ketina nustatyti baudas už vienkartinių plastiko indų dalybas

Seimui liko paskutinis balsavimas dėl baudų prekybininkams, restoranams ir kitoms viešojo maitinimo įmonėms už pažeidimus nemokamai dalijant vienkartines plastiko pakuotes.    Po svarstymo už tokias Administracinių nusižengimų kodekso pataisas antradienį balsavo 83 parlamentarai, prieš nebuvo, o susilaikė 13. Galutinis balsavimas vyks vėliau.
Aktualijos 2024-03-19

Privačią informaciją apie kitą porą rinkusiems sutuoktiniams – baudos

Panevėžio apylinkės teismas ketvirtadienį kaltais dėl privačios informacijos rinkimo ir neteisėtų priemonių įrengimo pripažino sutuoktinius, sekusius kitą porą ir savivaldybės darbuotojus, nuteistiesiems skirtos baudos. Kaip paskelbė teisėjas Vytautas Krikščiūnas, J. A. nuteista dėl neteisėto informacijos apie privatų gyvenimą rinkimo, atskleidimo ar panaudojimo, taip pat neteisėto techninių priemonių įrengimo Panevėžio miesto savivaldybėje, moteriai skirta galutinė subendrinta 12 tūkst.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų