Lietuvoje per parą patvirtinta 111 naujų Covid-19 atvejų

Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyta 111 naujų koronaviruso atvejų, bendras susirgimų skaičius šalyje siekia 4295, šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).  

Šiuo metu koronaviruso infekcija tebeserga 1868 asmenys, 2319 pasveiko.

Nuo COVID-19 iš viso mirė 89 žmonės, dėl kitų priežasčių mirė 19 užsikrėtusiųjų.

Izoliacijoje yra 19 tūkst. 791 asmuo. 

Nuo birželio 1 dienos Lietuvoje nustatyti 262 įvežtiniai atvejai. 

Per praėjusią parą ištirti 6999 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso. Iš viso iki šiol ištirtas 757 tūkst. 201 ėminys (iš jų iš mobiliųjų punktų – 204 tūkst. 580). 

Infekcija plinta ugdymo įstaigose, 29 užsikrėtimai – neaiškūs

Po kontakto su sergančiaisiais, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė 81 asmuo, iš jų 23 asmenys yra užsikrėtę ne židiniuose. 29 asmenų užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko. Be to, per praėjusią parą Vilniaus apskrityje registruotas 1 įvežtinis atvejis iš Rusijos, rašoma NVSC pranešime. 

Per vakar parą užfiksuoti 58 atvejai židiniuose

Kauno apskrityje, Raseinių rajone, per vakar parą patvirtinti 14 atvejų yra siejami su protrūkiu Raseinių savivaldybėje. Iš šių atvejų 6 nustatyti antriniai. Iš viso su šiuo protrūkiu siejami 39 atvejai.

Koronavirusinė infekcija patvirtinta ir 7 Raseinių rajono choro „Šatrija“ nariams. Su šiuo židiniu jaua siejama 16 atvejų.

Taip pat Raseinių rajone 6 atvejai per vakar parą buvo patvirtinti Viduklės lopšelyje-darželyje. Su šiuo Raseinių rajono židiniu siejama jau 14 atvejų.

4 atvejai patvirtinti Raseinių ligoninėje, iš jų vienas antrinis. Su šiuo protrūkiu jau siejamas 21 atvejis.

REKLAMA

Blinstrubiškių socialinės globos namuose patvirtinti 2 COVID-19 ligos atvejai. Iš jų vienas antrinis. Su protrūkiu šiuose socialinės globos namuose siejama 10 atvejų.

Dar 1 atvejis Raseinių rajone yra susijęs su židiniu Raseinių policijos komisariate, kur jau užfiksuota 34 atvejai.

2 atvejai per vakar patvirtinti Kaune yra susiję su Erudito licėjaus židiniu. Su šiuo protrūkiu jau siejami 6 koronavirusinės infekcijos atvejai.

Kaune 2 atvejai patvirtinti susiję su viena automobilius taisančia įmone.

Šiaulių apskrityje Radviliškyje patvirtinti 6 atvejai, susiję su Radviliškio ligonine. Židiniui, susijusiam su šia ligonine, jau priskiriama 113 atvejų.

5 atvejai patvirtinti per vakar parą yra siejami su protrūkiu Respublikinėje Šiaulių ligoninėje. Iš šių 5 patvirtinti 2 antriniai atvejai. Čia jau fiksuojamas 31 atvejis.

Šiaulių apskrityje 1 atvejis patvirtintas Kuršėnų slaugos ligoninėje. Šiame židinyje fiksuojamas jau 4 6ios infekcijos atvejis.

Vilniuje 2 per vakar parą patvirtinti atvejai yra susiję su ansambliu „Lietuva“. Su šiuo židiniu jau siejami 25 atvejai.

2 atvejai siejami su inžinerinių paslaugų įmone Ukmergėje. Su šiuo židiniu jau siejama 17 atvejų.

Telšių apskrityje, Mažeikių rajone, patvirtinti 2 atvejai, susiję su protrūkiu Mažeikių rajono savivaldybėje. Iš viso su šiuo židiniu siejama 11 susirgimų patvirtinti.

Panevėžio apskrityje 2 atvejai patvirtinti vienoje metalo apdirbimo įmonėje.

Be to, dar 23 asmenys, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė po kontakto su asmenimis, kuriems patvirtintas koronavirusas, tačiau atvejai, šiuo metu turimais duomenimis, nepriskiriami infekcijos židiniams.

REKLAMA

29 asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios

Šiuo metu epidemiologams dar nepavyko nustatyti, kaip užsikrėtė 29 asmenys. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.

Specialistai nagrinėja šių užsikrėtusiųjų maršrutus, tad statistika dar gali keistis, jei būtų rastos sąsajos tarp atskirų atvejų.

NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 4295 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1868 asmenys, 2319 – pasveiko.

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.


Rašyti komentarą...
E
Emigrantas
2020-09-26 11:30:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klausimas. Kodel musu ministru pirmininkas Skvernelis.nesikarantinuoja 14 dienu jai jis turejo kontakta su serganciais. Kodel mes tai durneliai nors ir neigiamas testas turim karantinuotis.o jam leidziama vaikscioti, nesioti parazitus.kurie vystosi visa 14dienu. Klaunai sika ant musu tautos.
Atsakyti
-4

J
Janina
2020-09-26 11:29:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be komentarų...
Atsakyti
-1

i
irveljudakrumai
2020-09-26 11:34:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
70 zmoniu mirusiu nuo kovid, kur statistika, kiek mirusiu per ta pati laika nuo kitu ligu???ypac nuo tu, kurios nebuvo gydomos del kovid, jau tikrai noris riebiai nusikeikti, baikit tas nesamones su tuo virusiu ir nebetaskykit pinigu zmoniu, kur nereikia, juk ir patys netikit tokiais skiepais, nei skiepysites, nei ka, bet va taip turit kalbeti, o gal isduosit paslapti, kieno tai isakymas???ir nesiokit patys tas kvailas kaukes, jei manot, kad jos jus gali apsaugoti, na nebent norit maskuotis nuo kazko:))
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų