Laidoje „Farai“ – linksmas pareigūnų pokalbis su įkaušusiu vairuotoju

Policijai pranešama apie galimai neblaivų vairuotoją Pasvalio rajone kelyje „Via Baltica“ . Kol laukiama pareigūnų atsakingi piliečiai užblokavo galimai neblaiviam vairuotojui kelią, neleido judėti iš vietos ir atėmė automobilio raktus. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatorių kameros.

Atvykę kelių patruliai aiškinosi, ar vairuotojas tikrai neblaivus, o šiems teko gerokai pavargti, norint išpešti be kokią informaciją iš įkaušusio vyriškio.

„Manęs niekas nestabdė, aš pats sustojau“, – pareigūnus įtikinėjo jubiliejų atšventęs vyriškis.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laidoje „Farai“ – linksmas pareigūnų pokalbis su įkaušusiu vairuotoju

Papūtęs į alkotesterį vyriškis išvysta, jog jo kraujyje net 2,93 promilė alkoholio, o tai jau sunkus girtumo laipsnis.

Visgi garbaus amžiaus vyras neketina atskleisti, kiek yra išgėręs: „Nesakysiu prieš save“, – toliau pareigūnus stebino jis, – Aš pats sustojau. Ir matau, kad yra blogai. Važiavau šone, kad niekam netrukdyčiau“.

Pareigūnams toliau kamantinėjant, vyriškis šiek tiek daugiau atskleidžia kur ir kaip leido laiką prieš sėsdamas už automobilio vairo: „Bjaurybę gėriau. Tiktais alaus. Man labai nemalonu prieš kamerą, bet buvo toks variantas. Ne gimtadienis, dar blogiau, švenčiau jubiliejų“, – teigė sulaikytasis.

Vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė, jis pristatytas komisariatą. Jo automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Įvykis tiriamas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų