Dėl BMW avarijos naktį teko uždaryti Laisvės pr. Vilniuje

Naktį Vilniuje girtų jaunuolių BMW rėžėsi į stulpą ir pavojingai pakibo ant troleibusų laidų. Dėl šios avarijos naktį policijai teko uždaryti dalį Laisvės prospekto.

Laisvės prospekte girti jaunuoliai su BMW rėžėsi į stulpą (nuotr. Broniaus Jablonsko)
21

Sekmadienį apie 1 val. nakties Lazdynų gyventojus pažadino į sprogimą panašus garsas. Į stulpą ties įvažiavimu į Architektų gatvę rėžėsi BMW. Stulpas lūžo ir užvirto ant troleibusų kontaktinio tinklo.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Girtas BMW vairuotojas nuvertė stulpą

Anot liudininkų, BMW pradėjo rūkti, viduje buvo du vaikinai. Kažkas išpurškė gesintuvą. Laimė automobilis neužsidegė. Atvažiavo medikai, gelbėtojai, policija.

Netrukus paaiškėjo, kad ir BMW važiavę vaikinai rimtų sužalojimų išvengė. Keleiviui medikų net ir neprireikė, o BMW vairuotoją greitoji išvežė su policijos palyda. Vairuotojas įpūtė kiek daugiau nei dvi promiles – tai vidutinis girtumas, už tiek gresia baudžiamoji byla.

Keleivis sakė nesupratęs, kad vairuotojas girtas – kažką šventė mieste, ten sutiko bičiulį, šis pasiūlė pavėžėti namo. Kad vairuotojas girtas – net neįtarė, nes buvo pats girtas ir nieko nesuuodė.

Į įvykio vietą atskubėjo kontaktinio tinklo avarinė tarnyba. Kol buvo tvarkomi avarijos padariniai, buvo uždarytas Laisvės prospektas: buvo draudžiama įvažiuoti nuo Oslo gatvės pusės.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2019-09-15 12:25:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vakar pagalvojau, kodėl atitvarai pastatyti priešingoje kelio pusėje, nes išcentrinės jėjos kreips automobilius būtent į tą vietą, kur atsitrenkė. Nors, kaip pagalvoji, ar man tūrėtų būti gaila girto idioto?
Atsakyti
0

N
Nukas
2019-09-15 09:26:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu balvonai, kur lekiat?
Atsakyti
0

D
Darius
2019-09-15 09:26:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo, megsta prasinest Laisves pr., psichai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų