Po susidūrimo su merginos automobiliu Vilniuje sunkiai sužeistas motociklininkas

Trečiadienį vakare Vilniuje susidūrė merginos vairuojamas automobilis „Audi“ ir motociklas. Per avariją, pirminiais duomenimis, sunkiai sužeistas motociklininkas.

Per avariją sužeistas motociklininkas išvežtas į ligoninę (nuotr. Broniaus Jablonsko)
15

Nelaimė Justiniškių ir Lūžių gatvių sankryžoje įvyko apie 22.15 val. „Audi“ vairuotoja atvažiavusi Justiniškių gatve suko kairėn į Lūžių gatvę. Motociklininkas važiavo priešpriešiais tiesiai.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Motociklo avarija Justiniškėse

Kol kas nėra aišku, kuris vairuotojas važiavo draudžiamam šviesoforo signalui. Sukantiems į kairę čia yra papildoma šviesoforo sekcija, gali būti, kad pradedanti vairuotoja kairėn suko, kai žalias šviesoforo signalas jai nedegė.

Smūgis buvo labai smarkus – gatvėje dideliu spinduliu pažiro šukės, motociklas užlėkė ant šaligatvio, o motociklininkas nuskriejo gatve į priekį.

Dėl dauginių traumų, lūžių motociklininkas išvežtas į ligoninę. Sąmonės jis nebuvo praradęs.

Mergina patyrė šoką, tačiau nesužeista. Apsiverkusiai merginai pagalbą teikė medikai, davė jai raminamųjų.

 


Rašyti komentarą...
.
...
2019-07-11 15:39:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gana kaltint vien motociklininkus. Visada tas pats per ta pati. Zmones kaltina motociklininkus, o paskui paaiskeja kad kaltas automobilio vairuotojas
Atsakyti
0

V
Vietinis
2019-07-12 08:29:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šioje vietoje tikrausiai mergina nesulaukė kol užsidegs papildoma sekcija sukimui į kairę, o tuo tarpu abiems degė žalia važiavimui tiesiai. Puikiai žinau šia sankryžą. Nereikia kaltinti motociklininkų, kai jie važiuoja degant žaliai, o kažkas taranuoja iš šono, neturėdamas teisės net pajudėti.
Atsakyti
-1

T
Tam daugtaskiui
2019-07-11 16:27:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paaiskeja, kad auto nemate skriejancio moco. Pagal taisykles kaltas auto, o macas - tik uz greicio virsijima. O kas visgi kaltas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų