Dėl praėjusių Velykų sutrumpėjusią darbo savaitę vainikuos klubinėtojų džiaugsmas James Zabiela: šį penktadienį, balandžio17-ąją Klaipėdos naktiniame klube „Global“ jis pristatys šviežiausią savo kompiliaciją, šiemet išleistą įrašų kompanijoje „Renaissance“ su prestižinės serijos „The Master Series“ ženklu.

Klubo komanda JZ su duona bei druska laukia ir dėl kitos priežasties. Iki brito viešnagės likus porai savaičių, elektroninės muzikos žurnalas „DJ Mag“ paskelbė šimto geriausiųjų pasaulio klubų sąrašą, kuriame yra ir „Global“ vardas. Pristatydamas sąraše, kuris sudaromas atsižvelgiant į garsių didžėjų nuomones, pirmakąkart atsidūrusį lietuvišką klubą, „DJ Mag“ citavo ne ką kitą, o James Zabiela. Šis pasirodymą pilnutėlėje uostamiesčio šokių aikštelėje pavadino vienu iš labiausiai jam patikusių 2008-ųjų renginių ir nešykštėjo šilčiausių atsiliepimų apie vietinę publiką.

Toks įvertinimas juo malonesnis žinant, su kuo turima reikalų: į garsiausių pasaulio didžėjų gretas iškopęs James Zabiela garsėja unikaliu pasirodymu braižu, kuris prie širdies visos planetos klubinėtojams – nuo Argentinos iki Australijos.

„Excession“ agentūros globotinis 2009-uosius pasitiko išleisdamas naujausios šokių muzikos kompiliaciją, kurios buvo laukiama porą metų – šitiek laiko praėjo nuo paskutiniojo James Zabiela leidinio, drauge su Nic Fanciulli įrašyto darbo „One+One“, pasirodymo.

REKLAMA

„Man džiugu šitaip pakilti, – kaip įprasta, kukliai savo naująjį diskografijos laiptelį komentavo didžėjus. – „The Master Series“ serijoje per daugelį metų pasirodė nemažai gerų dalykų. Tad, nepaisydamas įtampos, aš vis tiek mėgaujuosi galimybe prisijungti prie jos kūrėjų gretų.“


Rašyti komentarą...
s
spastai
2009-04-14 17:00:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi laukiam laukiam, komentaru laukiam ... issiliek kiek gali
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų