Balandžio 27 d. Lauros Garbštienės paroda „Ką turėčiau daryti, kad vienaragis ateitų ir padėtų galvą man ant kelių?“ prasidėjęs alternatyvios moterų kultūros festivalis „Ladyfest Vilnius“ įsibėgėja ir šią savaitę siūlo Jums origamio dirbtuves, spektaklių ir filmų peržiūras, merginų roko grupių koncertą.

Renginių ciklas, Lietuvoje rengiamas jau trečią kartą, skiriamas visame pasaulyje vykstančiam judėjimui už lygias teises, moterų ir merginų įgalinimą bei visuotinį tolerancijos skatinimą. Projektas yra nacionalinės programos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ dalis.

„Ladyfest“ yra atviras festivalis, prie kurio kviečiami prisijungti visi norintys, jis pagrįstas atvira „Pasidaryk pats“ filosofija. Žmones kviečiame kurti, diskutuoti ir dalyvauti kartu, renginiai organizuojami tam, kad drauge atrastume naujų požiūrio taškų“, – teigia festivalio organizatorės.

Šią savaitę „Ladyfest Vilnius“ siūlo kūrybines dirbtuves kūnui ir sielai. Trečiadienį, gegužės 13 dieną, „Naujos kartos moterų iniciatyvos“ (Tilto g. 29-19) vyks origamio dirbtuvės (registracija [email protected]). Šeštadienį, gegužės 16 d., 10 val. Sereikiškių parke vyksiančių jogos užsiėmimų metu susipažinsime su jogos filosofija, mokysimės asanų (fizinių pratimų) ir pranajamos (kvėpavimo pratimų) technikų, kurios padeda gerinti gyvenimo kokybę, padeda suvokti save ir gydo kūno bei sielos ligas, atneša ramybę ir pusiausvyrą. Kalbėsimės apie vegetarinę mitybą, prieskonius ir aromaterapiją. Užsiėmimų metu savigynos meistrė pristatys savigynos pagrindus, kalbės apie psichologinės bei fizinės savigynos svarbą bei įtaką moters pasitikėjimui savimi.

REKLAMA

Gegužės 14-15 dienomis alternatyvios istorijos kalbės teatro, kino ir šokio lūpomis. Ketvirtadienį, gegužės 14 d., Vilniaus dailės akademijos gotikinėje salėje (pradžia 19:30), L.Švedaitės ir G.Šuščevičiūtės choreografinėje miniatiūroje „1 Kor 15,53“ bei merginų trupės spektaklyje “Babytės kalendorius“(antropologinis moters tyrimas) pamatysime įvairius moterų patirčių aspektus, išgyvenimus: meilę, svajones, ambicijas, kovą už moterų teises. Penktadienį, gegužės 15 d. 17 val. tarptautinės šeimos dienos proga kinoteatre „Skalvija“ bus rodomas nemokamas „Ladyfest Vilnius‘2009“ festivalio filmų seansas „(Ne)išgirstos istorijos“, sudarytas iš dokumentinių filmų „Nutraukiant tylą“ („Breaking the silence“, Lenkija, 2007) bei „Šeimos diena“ (Lietuva, 2008), atskleidžiančių moterų gyvenimo istorijas jų pačių lūpomis. Moterys iš Lenkijos, Lietuvos, Slovakijos, Moldovos, Gruzijos ir Ukrainos dalinasi patirtimi, įgyta kovojant už moterų seksualinės sveikatos ir reprodukcines teises (teisę į sveikatos priežiūrą, seksualinį švietimą, naujausią kontracepciją, saugų abortą). Seansą pristatys Šeimos planavimo bei seksualinės sveikatos asociacijos vadovė Esmeralda Kuliešytė.

Šeštadienį, gegužės 16 dieną tarptautinį alternatyvios kultūros festivalį „Ladyfest Vilnius‘2009” užbaigs moterų roko grupių koncertas klube „Havana social club“ (Šermukšnių g. 4A). Koncerte dalyvauja Anatomie Bousculaire (Prancūzija), Iva Nova (Rusija), Zimbabwe (Lietuva), Madmoiselle Irma (Lietuva), Tytia mina teremina (Lietuva) bei dj merginos. Neretai kalbant apie roką galima išgirsti tokias stereotipines frazes ar retorinius klausimus kaip „gitaros moterims netinka“, arba „kam merginoms būgnų lazdelės?“. Įsivaizduojant roko muzikantus, retai omenyje turimos merginos. Siekdamos perrašyti šį stereotipą, pateiksime auditorijai moterų roko grupes, kurios puikiai valdo tiek gitaras, tiek būgnų lazdeles. Su roko grupių pagalba Vilnių paversime alternatyvios kultūros centru bei įvairių kultūrų, temperamentų bei muzikinių stilių sankirta bei susitikimo vieta. Keliausime ne tik vietoje, bet ir laike - koncerte išgirsime viską pradedant rusų liaudies muzikos motyvais, baigiant prancūzišku rokenrolu.

REKLAMA

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti čia ir  www.ladyfest.lt, [email protected]

Kontaktinis asmuo:

Ladyfest Vilnius‘2009“ koordinatorė Juliana Lozovska Tel. +370 676 94903

Tai tavo istorija – ateik ir užrašyk!Renginį pristato

Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009

Renginį organizuoja

Naujos kartos moterų iniciatyvos www.nkmi.lt

Rėmėjai

Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009 LR URM Lietuvos vystomasis bendradarbiavimas Vilniaus dailės akademija

Partneriai

Europos humaniterinis universitetas

Projektas LitPro

Žmogaus teisių namai Tolerantiško jaunimo asociacija

hy
2009-05-22 14:10:56
Dideli pinigai internete


Naršydamas po Internetą prie pasisakomų komentarų radau tokią perduodamą informaciją, kurioje teigiama, kad su mažomis investicijomis dirbant namuose galima užsidirbti.

Mieli skaitytojai, noriu pakviesti Jus dalyvauti šiame žaidime. Kartu tikiuosi tarp Jūsų rasti savo bendraminčius „OSC“ projektų įgyvendinimui – pagarbiai OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Pradžioje nekreipiau dėmesio, bet po to viską permąstęs supratau, kad ištiktųjų visiškai tai yra įmanoma, todėl tam , kad patenkinti savo smalsumą , o kartu įsitikinti kaip gi veikia šios sistemos modelis nusprendžiau sudalyvauti. Juk tie 12 prašomų sumokėti litų , na ir žinoma 6 atskaitymai už pervedimus , mano gyvenimo kokybės nepablogins , bet jei pasitvirtins kaip yra teigiama tai nuostolių tikrai neturėsiu , priešingai bus gautas pelnas sąskaita tų dalyvių , kurie perskaitę mano paaiškinimus įsitrauks į šį legalų žaidimą. Aš jį taip ir pavadinsiu „Nebūk bedarbiu“ , nes jis panašus į vykstančią loterija , kada nusipirkęs bilietą galvoji išloši ar ne . Tiesiog turėdamas bilietą iki būsimo lošimo gyveni viltyje ir tikėjime. Tai puiki būsena . išbandykite , nes kartu tai yra ir savęs tobulinimas.

AGITACIJA DALYVAUTI ŽAIDIME.
Susipažinęs su šia informacija supratau, jog šiuo metodu galima padėti žmonėms, kuriems reikalinga pagalba. Vadinasi galima pasirinkti kokį nors asmenį, kuriam šiandien yra sunku, paaiškinti visas sąlygas ir įtraukti jo atsiskaitomąją sąskaitą į šią sistemą tam, kad jis žinotų iš kur po kiek laiko jo sąskaitoje gali atsirasti papildomai pinigų. Savo eksperimentą nusprendžiau atlikti pasinaudojant pensininkės turinčios negalia atsiskaitomąja sąskaita Swedbanke. Jei ši sistema tikrai veiks , tai pradėsiu propaguoti kaip galim ne tik mes uždirbti , bet padėti šiuo sunkiu laikotarpiu ir sunkiai besiverčiantiems žmonėms , pensininkams , invalidams ir kita.
Kiekvienas šios sistemos žaidėjas turi skirtingas agitavimo formas . Įsitraukdamas į šią sistemą aš sukūriau savąją agitavimo formą , kurią galėsite toliau platinti. Jums nieko nereikės daryti , o tik įrašyti savo banko atsiskaitomąją sąskaitą , nes mano tikslas, kad šiame projekte žmogus perskaitęs gautą informaciją patikėjęs šiomis galimybėmis įsitrauktų į šį žaidimą „ Nebūk bedarbiu“, kada su kiekviena diena mūsų šalyje auga bedarbystė ir darosi vis sunkiau išgyventi. Stebėkite statistiką ir tuomet suprasite , kad tai faktas. Kas savaitę bedarbių pasipildo po 9-10 tūkstančių.
Kaip matote aš taip pat įsitraukiau į šį žaidimą tapdamas jo iniciatoriumi ir agitatoriumi, nors pradžioje perskaitęs pirminę informaciją nekreipiau jokio dėmesio, gal dėl to , kad neturėjau stipriai veikiančio įtikinimo, bet vėliau kažkaip pačios mintys mane sugrąžino tam, kad išbandyčiau šią sistemą ir įsitikinčiau , kiek galima rasti bendraminčių , o kartu per juos turėti pajamų bei padėti žmonėms. Viskas juk daroma dorai , sąžiningai ir teisingai. Tame ir yra logika, mažinant bedarbystę.
Štai taip pasitaręs su tuo asmeniu ( neįgaliu pensininku) , kurio atsiskaitomąją sąskaitą Nr.6 ir esu nurodęs nuspendžiau padaryti šį eksperimentą. Jis laibai apsidžiaugė , kad yra tokia galimybė padidinti savo pajamas atsiskaitomoje sąskaitoje investavus tokią nedidelę pinigų sumą. Bandžiau paaiškinti , bet jis pasakė : - „ Aš tavim pasitikiu , daryk ką reikia daryti, o kaip bus pamatysim. Man negaila tokių pinigų jei juos ir prarasčiau. “
APIE SISTEMĄ.
Sistemos esmė, į kurią jūs prisijungsite nereikalauja nei jokių juridinių sutarčių sudarymų , nei sąskaitų išrašymo , viskas vyksta savaime dėka to, kad jūsų nurodyta banko sąskaita vis patenka į nurodytų 6 banko atsiskaitomų sąskaitų grupę. Esmė ta, kad jei nusprendei dalyvauti, tai turi sąžiningai taip kaip nurodyta taisyklėse prisilaikyti jos tvarkos, nes jei tik pradėsi jų nesilaikyti, tai pažeisi kuriamą sistemą ir viskas bus sužlugdyta , o nepasiekęs norimo rezultato liksi nusivylęs sakydamas sau mintimis : - „ Vėl mane apgavo“ . Tam , kad to nebūtų iškarto nusiteik pesimistiniam rezultatui , tai yra galimai labdaringai aukai už tai , kad vien gavai šią informaciją. Manau, kad ji tikrai yra verta tų pinigų apie kuriuos eina kalba . Viso tau kainuos 49,2- 67,2 Lt ( Projekto pradžioje ši suma sudarė 16,80 Lt ) jei pervedimus darysi elektroniniu būdu.
Internete įvairiuose forumuose platinant šią informaciją yra skelbiama, kad galima uždirbti tūkstančius litų per kelias savaites, bet taip daroma tam, kad pritraukus kuo daugiau sistemos dalyvių būtų galima uždirbti.
Aš įsijungdamas į šį žaidimą noriu išbandyti , kaip gi veikia šis sistemos veiklos principas, kadangi pats būdamas mąstytoju kuriu įvairias sistemas, projektus tam, kad juos vėliau būtų galima įgyvendinti.
Tikrai nesiruošiu pasinaudoti jūsų silpnumu tam , kad nuteikti investuoti šiuos pinigus, jūs patys nuspręsite prisijungti prie sistemos ar ne. Tiesiog kviečiu kartu sudalyvauti šiame žaidime „ Nebūk bedarbiu“ tam, kad praėjus 80 dienų nuo jo pradžios galėtume pasidalinti pasiektais rezultatais, o gal taip susipažinę tiesiog pradėsime bendradarbiavimą , nes aš Lietuvoje ieškau bendraminčių būsimiems „OSC“ projektams įgyvendinti.
APIE ŽAIDIMO TAISYKLES
Taigi apie pačias šio žaidimo taisykles . Kiekvienas būsimas sistemos dalyvis pirmiausia privalo padaryti 6 pervedimus po 7-10 Litų ( Projekto pradžioje startuojant buvo nurodyta 2 Lt tam, kad būtų patikrinta rinka. Dabar šis tarifas nuo 20-04-2009 jau pasikeitė, nes tie, kurie patikės šia idėja ir sistemos sukūrimu į ją tikrai pasijungs tam, kad turėtų darbo) į nurodytas sąskaitas :
1.LT097300010094259547(Swedbankas)
2.LT797044060000662447(SEBbankas)
3.LT447300010079236624(Swedbankas)
4.LT28730010086502697(Swedbankas)
5.LT077290000030710291(Parexbankas)
6.LT887044060003798101(SEBbankas)
Pervedimo procedūra atliekama sekančiai :
1. Turite turėti atsidarę atsiskaitomąją sąskaitą pasirinktame banke Lietuvoje.
1. Pirmas pervedimas atliekamas į sąskaitą pažymėtą Nr. 6
2. Kiti pervedimai atliekami į kitas sąskaitas Nr. 5 ; 4 ; 3 ; 2; 1
3. Atlikus šiuos pervedimus jūs sąskaitą Nr.1 ištrinate ir visas kitas
nurodytas sąskaitas perkeliate aukščiau nurodydami bankus, o vietoj sąskaitos Nr. 6 , kuri jau
atsiranda vietoj Nr.5 , įsirašote savo atsiskaitomąją sąskaitą.
Sistemos dalyviai tvirtina , kad jie per porą savaičių uždirbo apie 1000 Lt , o po trijų savaičių dar daugiau padidėjo jų sąskaitos. Tokiu būdu juk niekam nemaišo toks fondas smulkioms išlaidoms. Kol pats neįsitikinau dar negaliu tvirtinti ar tai tiesa, kas jau yra konstatuojama kaip įvykę faktai, nes rezultatas priklausys nuo žmonių tikėjimo įsijungti į šią sistemą atliekant pervedimo procedūrą.
Žinau viena, kad jei atsiras daugiau mąstančių žmonių, kurie patikėję šio žaidimo galimybėmis viską atliks sąžiningai kaip yra reikalaujama, tai tuomet tikrai įmanoma pasiekti šį rezultatą, na blogiausiu atveju jei nebus laikomasi šios tvarkos, tai bent savo investuotus pinigus tikrai pavyks susigrąžinti.
Iš tikrųjų šiame žaidime jokių apgaulių, nes kiekvienas apsisprendęs pasijungti į sistemą laisva valia perveda pinigus. Pervedime nurodo: Gavėjo pavadinimas ( Banko pavadinimas) , Mokėjimo paskirtis „sąskaitos papildymas“ . Kliento kodas ( paliekama tuščia) , Suma pasirenkama ( 7,00 -10,00 Lt ) Įmokos kodas ( paliekama tuščia )
Nežinau , kas sugalvojo šį žaidimą, bet jei ši sistema veikia ir egzistuoja Lietuvoje, tai tokiu būdu esantiems bankams yra padėdama daryti pinigų cirkuliaciją, kadangi jie už kiekvieną elektroninį pervedimą irgi uždirba 0,80 -1,20 Lt. Vadinasi šios idėjos autoriui už tai , kad viskas vyksta dorai, sąžiningai ir legaliai reikia duoti genijaus vardą.
Pradžioje , kol neįsigilinau, maniau, kad kažkokie paistalai, bet po to padaręs tokį progresinį skaičiavimą supratau, kad jei tik Lietuvoje atsiras tikinčių šia idėja bendraminčių, tai tikrai bus įmanoma sumažinti bedarbystę.

„ Su Velykomis. Kas yra tikintysis šiame pasaulyje ?Jų yra daug , tarp kurių Aš ieškau savo bendraminčių. Jei Tu patikėsi manimi , tai reiškia , kad esi mano draugas, bendramintis , kurį pavadinsiu savo broliu seserim. Padėdami vienas kitam, mes tapsime vieninga ŠEIMA“ – OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Todėl pritariu tam žmogui, kurio parašytos mintys mane suagitavo sudalyvauti šiame žaidime, nes esu tikintis žmogus. Žinau , kad mintis visada gali materializuotis, nes mūsų gyvenime egzistuoja dialektikos dėsnis. Bet kad tai įvyktų turi būti tikima žmogaus pateikta idėja. Kuo bus daugiau bendraminčių , tuo bus daugiau tikinčiųjų.
Aš prieš pradėdamas ką nors daryti į viską žiūriu labai atsargiai, tačiau šiuo žaidimu ‚ „Nebūk bedarbiu“ patikėjau. Jei per 80 dienų nepasieksiu jokio rezultato, reiškiasi per tą laiką nebūsiu radęs savo bendraminčių, kurių ieškojau tam, kad šios kuriamos sistemos realiomis galimybėmis turėti 7-10 Lt ( Startuojant buvo nurodyta 2 Lt pagalba , dabar jos dydis pasikeitė ) simbolinę pagalbą iš jų , o kartu kad ir jie gautų pagalbą iš kitų sistemos dalyvių. Jei mes dalyvaudami šiame žaidime sukursime šią vieningą sistemą , tai mes ne tik išspręsime laikinos bedarbystės klausimą , bet ir tapsime vieninga ŠEIMA- „OSC komanda“.
Gerbiamas skaitytojau,
Savo mintimis Jums pateikiau šio žaidimo „ Nebūk bedarbiu“ esmę, o ar įsitrauksi į šią sistemą jau yra Tavo asmeninis reikalas. Dėkoju už sugaištą laiką, kurį skyrei man tam, kad susipažinti su šia informacija.
Jei šį tekstą kviečiantį dalyvauti šiame žaidime iš ko nors gausiu atgal el.p : [email protected] matydamas jau kitas nurodytas atsiskaitomąsias sąskaitas , tuomet suprasiu, kad ši sistema veikia ir tam žmogui , kuris pradėjo platinti šį žaidimą Lietuvoje kaip idėją, kurios dėka galima uždirbti pasakysiu : - „ Iš tiesų kas yra paprastai sugalvojama , tas tampa tikru genialumu. Tokį žmogų jau galima pripažinti genijumi “.
Manau mielas skaitytojau sutiksi, kad be tikėjimo ir įtikinėjimo nieko gyvenime negalima pasiekti.
Viskas yra mūsų rankose, mūsų TIKĖJIME ir PASITIKĖJIME vienas kitu.
Pagarbiai,
„OSC“ Vadovas
Virgilijus Vilkeliškis
www.osc.lt ; www.musu.osc.lt
Posted under Bendras, Gyvenimo kokybė, KAIP VALDŽIĄ RENKAME IR KAIP MES TAI DAROME, Kokia šiandieninė LIETUVA, KĄ PRIDARĖ VALDŽIA IR KAS TURĖS TAI IŠTAISYTI. KITO SPRENDIMO NĖRA !, LIETUVOS EKONOMINĖ KRIZĖ, NES MINTYS VIRTO REALYBE-SULAUKĖME EKONOMINĖS KRIZĖS

Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
hy 2009-05-22 14:11:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dideli pinigai internete


Naršydamas po Internetą prie pasisakomų komentarų radau tokią perduodamą informaciją, kurioje teigiama, kad su mažomis investicijomis dirbant namuose galima užsidirbti.

Mieli skaitytojai, noriu pakviesti Jus dalyvauti šiame žaidime. Kartu tikiuosi tarp Jūsų rasti savo bendraminčius „OSC“ projektų įgyvendinimui – pagarbiai OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Pradžioje nekreipiau dėmesio, bet po to viską permąstęs supratau, kad ištiktųjų visiškai tai yra įmanoma, todėl tam , kad patenkinti savo smalsumą , o kartu įsitikinti kaip gi veikia šios sistemos modelis nusprendžiau sudalyvauti. Juk tie 12 prašomų sumokėti litų , na ir žinoma 6 atskaitymai už pervedimus , mano gyvenimo kokybės nepablogins , bet jei pasitvirtins kaip yra teigiama tai nuostolių tikrai neturėsiu , priešingai bus gautas pelnas sąskaita tų dalyvių , kurie perskaitę mano paaiškinimus įsitrauks į šį legalų žaidimą. Aš jį taip ir pavadinsiu „Nebūk bedarbiu“ , nes jis panašus į vykstančią loterija , kada nusipirkęs bilietą galvoji išloši ar ne . Tiesiog turėdamas bilietą iki būsimo lošimo gyveni viltyje ir tikėjime. Tai puiki būsena . išbandykite , nes kartu tai yra ir savęs tobulinimas.

AGITACIJA DALYVAUTI ŽAIDIME.
Susipažinęs su šia informacija supratau, jog šiuo metodu galima padėti žmonėms, kuriems reikalinga pagalba. Vadinasi galima pasirinkti kokį nors asmenį, kuriam šiandien yra sunku, paaiškinti visas sąlygas ir įtraukti jo atsiskaitomąją sąskaitą į šią sistemą tam, kad jis žinotų iš kur po kiek laiko jo sąskaitoje gali atsirasti papildomai pinigų. Savo eksperimentą nusprendžiau atlikti pasinaudojant pensininkės turinčios negalia atsiskaitomąja sąskaita Swedbanke. Jei ši sistema tikrai veiks , tai pradėsiu propaguoti kaip galim ne tik mes uždirbti , bet padėti šiuo sunkiu laikotarpiu ir sunkiai besiverčiantiems žmonėms , pensininkams , invalidams ir kita.
Kiekvienas šios sistemos žaidėjas turi skirtingas agitavimo formas . Įsitraukdamas į šią sistemą aš sukūriau savąją agitavimo formą , kurią galėsite toliau platinti. Jums nieko nereikės daryti , o tik įrašyti savo banko atsiskaitomąją sąskaitą , nes mano tikslas, kad šiame projekte žmogus perskaitęs gautą informaciją patikėjęs šiomis galimybėmis įsitrauktų į šį žaidimą „ Nebūk bedarbiu“, kada su kiekviena diena mūsų šalyje auga bedarbystė ir darosi vis sunkiau išgyventi. Stebėkite statistiką ir tuomet suprasite , kad tai faktas. Kas savaitę bedarbių pasipildo po 9-10 tūkstančių.
Kaip matote aš taip pat įsitraukiau į šį žaidimą tapdamas jo iniciatoriumi ir agitatoriumi, nors pradžioje perskaitęs pirminę informaciją nekreipiau jokio dėmesio, gal dėl to , kad neturėjau stipriai veikiančio įtikinimo, bet vėliau kažkaip pačios mintys mane sugrąžino tam, kad išbandyčiau šią sistemą ir įsitikinčiau , kiek galima rasti bendraminčių , o kartu per juos turėti pajamų bei padėti žmonėms. Viskas juk daroma dorai , sąžiningai ir teisingai. Tame ir yra logika, mažinant bedarbystę.
Štai taip pasitaręs su tuo asmeniu ( neįgaliu pensininku) , kurio atsiskaitomąją sąskaitą Nr.6 ir esu nurodęs nuspendžiau padaryti šį eksperimentą. Jis laibai apsidžiaugė , kad yra tokia galimybė padidinti savo pajamas atsiskaitomoje sąskaitoje investavus tokią nedidelę pinigų sumą. Bandžiau paaiškinti , bet jis pasakė : - „ Aš tavim pasitikiu , daryk ką reikia daryti, o kaip bus pamatysim. Man negaila tokių pinigų jei juos ir prarasčiau. “
APIE SISTEMĄ.
Sistemos esmė, į kurią jūs prisijungsite nereikalauja nei jokių juridinių sutarčių sudarymų , nei sąskaitų išrašymo , viskas vyksta savaime dėka to, kad jūsų nurodyta banko sąskaita vis patenka į nurodytų 6 banko atsiskaitomų sąskaitų grupę. Esmė ta, kad jei nusprendei dalyvauti, tai turi sąžiningai taip kaip nurodyta taisyklėse prisilaikyti jos tvarkos, nes jei tik pradėsi jų nesilaikyti, tai pažeisi kuriamą sistemą ir viskas bus sužlugdyta , o nepasiekęs norimo rezultato liksi nusivylęs sakydamas sau mintimis : - „ Vėl mane apgavo“ . Tam , kad to nebūtų iškarto nusiteik pesimistiniam rezultatui , tai yra galimai labdaringai aukai už tai , kad vien gavai šią informaciją. Manau, kad ji tikrai yra verta tų pinigų apie kuriuos eina kalba . Viso tau kainuos 49,2- 67,2 Lt ( Projekto pradžioje ši suma sudarė 16,80 Lt ) jei pervedimus darysi elektroniniu būdu.
Internete įvairiuose forumuose platinant šią informaciją yra skelbiama, kad galima uždirbti tūkstančius litų per kelias savaites, bet taip daroma tam, kad pritraukus kuo daugiau sistemos dalyvių būtų galima uždirbti.
Aš įsijungdamas į šį žaidimą noriu išbandyti , kaip gi veikia šis sistemos veiklos principas, kadangi pats būdamas mąstytoju kuriu įvairias sistemas, projektus tam, kad juos vėliau būtų galima įgyvendinti.
Tikrai nesiruošiu pasinaudoti jūsų silpnumu tam , kad nuteikti investuoti šiuos pinigus, jūs patys nuspręsite prisijungti prie sistemos ar ne. Tiesiog kviečiu kartu sudalyvauti šiame žaidime „ Nebūk bedarbiu“ tam, kad praėjus 80 dienų nuo jo pradžios galėtume pasidalinti pasiektais rezultatais, o gal taip susipažinę tiesiog pradėsime bendradarbiavimą , nes aš Lietuvoje ieškau bendraminčių būsimiems „OSC“ projektams įgyvendinti.
APIE ŽAIDIMO TAISYKLES
Taigi apie pačias šio žaidimo taisykles . Kiekvienas būsimas sistemos dalyvis pirmiausia privalo padaryti 6 pervedimus po 7-10 Litų ( Projekto pradžioje startuojant buvo nurodyta 2 Lt tam, kad būtų patikrinta rinka. Dabar šis tarifas nuo 20-04-2009 jau pasikeitė, nes tie, kurie patikės šia idėja ir sistemos sukūrimu į ją tikrai pasijungs tam, kad turėtų darbo) į nurodytas sąskaitas :
1.LT097300010094259547(Swedbankas)
2.LT797044060000662447(SEBbankas)
3.LT447300010079236624(Swedbankas)
4.LT28730010086502697(Swedbankas)
5.LT077290000030710291(Parexbankas)
6.LT887044060003798101(SEBbankas)
Pervedimo procedūra atliekama sekančiai :
1. Turite turėti atsidarę atsiskaitomąją sąskaitą pasirinktame banke Lietuvoje.
1. Pirmas pervedimas atliekamas į sąskaitą pažymėtą Nr. 6
2. Kiti pervedimai atliekami į kitas sąskaitas Nr. 5 ; 4 ; 3 ; 2; 1
3. Atlikus šiuos pervedimus jūs sąskaitą Nr.1 ištrinate ir visas kitas
nurodytas sąskaitas perkeliate aukščiau nurodydami bankus, o vietoj sąskaitos Nr. 6 , kuri jau
atsiranda vietoj Nr.5 , įsirašote savo atsiskaitomąją sąskaitą.
Sistemos dalyviai tvirtina , kad jie per porą savaičių uždirbo apie 1000 Lt , o po trijų savaičių dar daugiau padidėjo jų sąskaitos. Tokiu būdu juk niekam nemaišo toks fondas smulkioms išlaidoms. Kol pats neįsitikinau dar negaliu tvirtinti ar tai tiesa, kas jau yra konstatuojama kaip įvykę faktai, nes rezultatas priklausys nuo žmonių tikėjimo įsijungti į šią sistemą atliekant pervedimo procedūrą.
Žinau viena, kad jei atsiras daugiau mąstančių žmonių, kurie patikėję šio žaidimo galimybėmis viską atliks sąžiningai kaip yra reikalaujama, tai tuomet tikrai įmanoma pasiekti šį rezultatą, na blogiausiu atveju jei nebus laikomasi šios tvarkos, tai bent savo investuotus pinigus tikrai pavyks susigrąžinti.
Iš tikrųjų šiame žaidime jokių apgaulių, nes kiekvienas apsisprendęs pasijungti į sistemą laisva valia perveda pinigus. Pervedime nurodo: Gavėjo pavadinimas ( Banko pavadinimas) , Mokėjimo paskirtis „sąskaitos papildymas“ . Kliento kodas ( paliekama tuščia) , Suma pasirenkama ( 7,00 -10,00 Lt ) Įmokos kodas ( paliekama tuščia )
Nežinau , kas sugalvojo šį žaidimą, bet jei ši sistema veikia ir egzistuoja Lietuvoje, tai tokiu būdu esantiems bankams yra padėdama daryti pinigų cirkuliaciją, kadangi jie už kiekvieną elektroninį pervedimą irgi uždirba 0,80 -1,20 Lt. Vadinasi šios idėjos autoriui už tai , kad viskas vyksta dorai, sąžiningai ir legaliai reikia duoti genijaus vardą.
Pradžioje , kol neįsigilinau, maniau, kad kažkokie paistalai, bet po to padaręs tokį progresinį skaičiavimą supratau, kad jei tik Lietuvoje atsiras tikinčių šia idėja bendraminčių, tai tikrai bus įmanoma sumažinti bedarbystę.

„ Su Velykomis. Kas yra tikintysis šiame pasaulyje ?Jų yra daug , tarp kurių Aš ieškau savo bendraminčių. Jei Tu patikėsi manimi , tai reiškia , kad esi mano draugas, bendramintis , kurį pavadinsiu savo broliu seserim. Padėdami vienas kitam, mes tapsime vieninga ŠEIMA“ – OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Todėl pritariu tam žmogui, kurio parašytos mintys mane suagitavo sudalyvauti šiame žaidime, nes esu tikintis žmogus. Žinau , kad mintis visada gali materializuotis, nes mūsų gyvenime egzistuoja dialektikos dėsnis. Bet kad tai įvyktų turi būti tikima žmogaus pateikta idėja. Kuo bus daugiau bendraminčių , tuo bus daugiau tikinčiųjų.
Aš prieš pradėdamas ką nors daryti į viską žiūriu labai atsargiai, tačiau šiuo žaidimu ‚ „Nebūk bedarbiu“ patikėjau. Jei per 80 dienų nepasieksiu jokio rezultato, reiškiasi per tą laiką nebūsiu radęs savo bendraminčių, kurių ieškojau tam, kad šios kuriamos sistemos realiomis galimybėmis turėti 7-10 Lt ( Startuojant buvo nurodyta 2 Lt pagalba , dabar jos dydis pasikeitė ) simbolinę pagalbą iš jų , o kartu kad ir jie gautų pagalbą iš kitų sistemos dalyvių. Jei mes dalyvaudami šiame žaidime sukursime šią vieningą sistemą , tai mes ne tik išspręsime laikinos bedarbystės klausimą , bet ir tapsime vieninga ŠEIMA- „OSC komanda“.
Gerbiamas skaitytojau,
Savo mintimis Jums pateikiau šio žaidimo „ Nebūk bedarbiu“ esmę, o ar įsitrauksi į šią sistemą jau yra Tavo asmeninis reikalas. Dėkoju už sugaištą laiką, kurį skyrei man tam, kad susipažinti su šia informacija.
Jei šį tekstą kviečiantį dalyvauti šiame žaidime iš ko nors gausiu atgal el.p : [email protected] matydamas jau kitas nurodytas atsiskaitomąsias sąskaitas , tuomet suprasiu, kad ši sistema veikia ir tam žmogui , kuris pradėjo platinti šį žaidimą Lietuvoje kaip idėją, kurios dėka galima uždirbti pasakysiu : - „ Iš tiesų kas yra paprastai sugalvojama , tas tampa tikru genialumu. Tokį žmogų jau galima pripažinti genijumi “.
Manau mielas skaitytojau sutiksi, kad be tikėjimo ir įtikinėjimo nieko gyvenime negalima pasiekti.
Viskas yra mūsų rankose, mūsų TIKĖJIME ir PASITIKĖJIME vienas kitu.
Pagarbiai,
„OSC“ Vadovas
Virgilijus Vilkeliškis
www.osc.lt ; www.musu.osc.lt
Posted under Bendras, Gyvenimo kokybė, KAIP VALDŽIĄ RENKAME IR KAIP MES TAI DAROME, Kokia šiandieninė LIETUVA, KĄ PRIDARĖ VALDŽIA IR KAS TURĖS TAI IŠTAISYTI. KITO SPRENDIMO NĖRA !, LIETUVOS EKONOMINĖ KRIZĖ, NES MINTYS VIRTO REALYBE-SULAUKĖME EKONOMINĖS KRIZĖS

   ATSAKYTI
hy 2009-05-22 14:11:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dideli pinigai internete


Naršydamas po Internetą prie pasisakomų komentarų radau tokią perduodamą informaciją, kurioje teigiama, kad su mažomis investicijomis dirbant namuose galima užsidirbti.

Mieli skaitytojai, noriu pakviesti Jus dalyvauti šiame žaidime. Kartu tikiuosi tarp Jūsų rasti savo bendraminčius „OSC“ projektų įgyvendinimui – pagarbiai OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Pradžioje nekreipiau dėmesio, bet po to viską permąstęs supratau, kad ištiktųjų visiškai tai yra įmanoma, todėl tam , kad patenkinti savo smalsumą , o kartu įsitikinti kaip gi veikia šios sistemos modelis nusprendžiau sudalyvauti. Juk tie 12 prašomų sumokėti litų , na ir žinoma 6 atskaitymai už pervedimus , mano gyvenimo kokybės nepablogins , bet jei pasitvirtins kaip yra teigiama tai nuostolių tikrai neturėsiu , priešingai bus gautas pelnas sąskaita tų dalyvių , kurie perskaitę mano paaiškinimus įsitrauks į šį legalų žaidimą. Aš jį taip ir pavadinsiu „Nebūk bedarbiu“ , nes jis panašus į vykstančią loterija , kada nusipirkęs bilietą galvoji išloši ar ne . Tiesiog turėdamas bilietą iki būsimo lošimo gyveni viltyje ir tikėjime. Tai puiki būsena . išbandykite , nes kartu tai yra ir savęs tobulinimas.

AGITACIJA DALYVAUTI ŽAIDIME.
Susipažinęs su šia informacija supratau, jog šiuo metodu galima padėti žmonėms, kuriems reikalinga pagalba. Vadinasi galima pasirinkti kokį nors asmenį, kuriam šiandien yra sunku, paaiškinti visas sąlygas ir įtraukti jo atsiskaitomąją sąskaitą į šią sistemą tam, kad jis žinotų iš kur po kiek laiko jo sąskaitoje gali atsirasti papildomai pinigų. Savo eksperimentą nusprendžiau atlikti pasinaudojant pensininkės turinčios negalia atsiskaitomąja sąskaita Swedbanke. Jei ši sistema tikrai veiks , tai pradėsiu propaguoti kaip galim ne tik mes uždirbti , bet padėti šiuo sunkiu laikotarpiu ir sunkiai besiverčiantiems žmonėms , pensininkams , invalidams ir kita.
Kiekvienas šios sistemos žaidėjas turi skirtingas agitavimo formas . Įsitraukdamas į šią sistemą aš sukūriau savąją agitavimo formą , kurią galėsite toliau platinti. Jums nieko nereikės daryti , o tik įrašyti savo banko atsiskaitomąją sąskaitą , nes mano tikslas, kad šiame projekte žmogus perskaitęs gautą informaciją patikėjęs šiomis galimybėmis įsitrauktų į šį žaidimą „ Nebūk bedarbiu“, kada su kiekviena diena mūsų šalyje auga bedarbystė ir darosi vis sunkiau išgyventi. Stebėkite statistiką ir tuomet suprasite , kad tai faktas. Kas savaitę bedarbių pasipildo po 9-10 tūkstančių.
Kaip matote aš taip pat įsitraukiau į šį žaidimą tapdamas jo iniciatoriumi ir agitatoriumi, nors pradžioje perskaitęs pirminę informaciją nekreipiau jokio dėmesio, gal dėl to , kad neturėjau stipriai veikiančio įtikinimo, bet vėliau kažkaip pačios mintys mane sugrąžino tam, kad išbandyčiau šią sistemą ir įsitikinčiau , kiek galima rasti bendraminčių , o kartu per juos turėti pajamų bei padėti žmonėms. Viskas juk daroma dorai , sąžiningai ir teisingai. Tame ir yra logika, mažinant bedarbystę.
Štai taip pasitaręs su tuo asmeniu ( neįgaliu pensininku) , kurio atsiskaitomąją sąskaitą Nr.6 ir esu nurodęs nuspendžiau padaryti šį eksperimentą. Jis laibai apsidžiaugė , kad yra tokia galimybė padidinti savo pajamas atsiskaitomoje sąskaitoje investavus tokią nedidelę pinigų sumą. Bandžiau paaiškinti , bet jis pasakė : - „ Aš tavim pasitikiu , daryk ką reikia daryti, o kaip bus pamatysim. Man negaila tokių pinigų jei juos ir prarasčiau. “
APIE SISTEMĄ.
Sistemos esmė, į kurią jūs prisijungsite nereikalauja nei jokių juridinių sutarčių sudarymų , nei sąskaitų išrašymo , viskas vyksta savaime dėka to, kad jūsų nurodyta banko sąskaita vis patenka į nurodytų 6 banko atsiskaitomų sąskaitų grupę. Esmė ta, kad jei nusprendei dalyvauti, tai turi sąžiningai taip kaip nurodyta taisyklėse prisilaikyti jos tvarkos, nes jei tik pradėsi jų nesilaikyti, tai pažeisi kuriamą sistemą ir viskas bus sužlugdyta , o nepasiekęs norimo rezultato liksi nusivylęs sakydamas sau mintimis : - „ Vėl mane apgavo“ . Tam , kad to nebūtų iškarto nusiteik pesimistiniam rezultatui , tai yra galimai labdaringai aukai už tai , kad vien gavai šią informaciją. Manau, kad ji tikrai yra verta tų pinigų apie kuriuos eina kalba . Viso tau kainuos 49,2- 67,2 Lt ( Projekto pradžioje ši suma sudarė 16,80 Lt ) jei pervedimus darysi elektroniniu būdu.
Internete įvairiuose forumuose platinant šią informaciją yra skelbiama, kad galima uždirbti tūkstančius litų per kelias savaites, bet taip daroma tam, kad pritraukus kuo daugiau sistemos dalyvių būtų galima uždirbti.
Aš įsijungdamas į šį žaidimą noriu išbandyti , kaip gi veikia šis sistemos veiklos principas, kadangi pats būdamas mąstytoju kuriu įvairias sistemas, projektus tam, kad juos vėliau būtų galima įgyvendinti.
Tikrai nesiruošiu pasinaudoti jūsų silpnumu tam , kad nuteikti investuoti šiuos pinigus, jūs patys nuspręsite prisijungti prie sistemos ar ne. Tiesiog kviečiu kartu sudalyvauti šiame žaidime „ Nebūk bedarbiu“ tam, kad praėjus 80 dienų nuo jo pradžios galėtume pasidalinti pasiektais rezultatais, o gal taip susipažinę tiesiog pradėsime bendradarbiavimą , nes aš Lietuvoje ieškau bendraminčių būsimiems „OSC“ projektams įgyvendinti.
APIE ŽAIDIMO TAISYKLES
Taigi apie pačias šio žaidimo taisykles . Kiekvienas būsimas sistemos dalyvis pirmiausia privalo padaryti 6 pervedimus po 7-10 Litų ( Projekto pradžioje startuojant buvo nurodyta 2 Lt tam, kad būtų patikrinta rinka. Dabar šis tarifas nuo 20-04-2009 jau pasikeitė, nes tie, kurie patikės šia idėja ir sistemos sukūrimu į ją tikrai pasijungs tam, kad turėtų darbo) į nurodytas sąskaitas :
1.LT097300010094259547(Swedbankas)
2.LT797044060000662447(SEBbankas)
3.LT447300010079236624(Swedbankas)
4.LT28730010086502697(Swedbankas)
5.LT077290000030710291(Parexbankas)
6.LT887044060003798101(SEBbankas)
Pervedimo procedūra atliekama sekančiai :
1. Turite turėti atsidarę atsiskaitomąją sąskaitą pasirinktame banke Lietuvoje.
1. Pirmas pervedimas atliekamas į sąskaitą pažymėtą Nr. 6
2. Kiti pervedimai atliekami į kitas sąskaitas Nr. 5 ; 4 ; 3 ; 2; 1
3. Atlikus šiuos pervedimus jūs sąskaitą Nr.1 ištrinate ir visas kitas
nurodytas sąskaitas perkeliate aukščiau nurodydami bankus, o vietoj sąskaitos Nr. 6 , kuri jau
atsiranda vietoj Nr.5 , įsirašote savo atsiskaitomąją sąskaitą.
Sistemos dalyviai tvirtina , kad jie per porą savaičių uždirbo apie 1000 Lt , o po trijų savaičių dar daugiau padidėjo jų sąskaitos. Tokiu būdu juk niekam nemaišo toks fondas smulkioms išlaidoms. Kol pats neįsitikinau dar negaliu tvirtinti ar tai tiesa, kas jau yra konstatuojama kaip įvykę faktai, nes rezultatas priklausys nuo žmonių tikėjimo įsijungti į šią sistemą atliekant pervedimo procedūrą.
Žinau viena, kad jei atsiras daugiau mąstančių žmonių, kurie patikėję šio žaidimo galimybėmis viską atliks sąžiningai kaip yra reikalaujama, tai tuomet tikrai įmanoma pasiekti šį rezultatą, na blogiausiu atveju jei nebus laikomasi šios tvarkos, tai bent savo investuotus pinigus tikrai pavyks susigrąžinti.
Iš tikrųjų šiame žaidime jokių apgaulių, nes kiekvienas apsisprendęs pasijungti į sistemą laisva valia perveda pinigus. Pervedime nurodo: Gavėjo pavadinimas ( Banko pavadinimas) , Mokėjimo paskirtis „sąskaitos papildymas“ . Kliento kodas ( paliekama tuščia) , Suma pasirenkama ( 7,00 -10,00 Lt ) Įmokos kodas ( paliekama tuščia )
Nežinau , kas sugalvojo šį žaidimą, bet jei ši sistema veikia ir egzistuoja Lietuvoje, tai tokiu būdu esantiems bankams yra padėdama daryti pinigų cirkuliaciją, kadangi jie už kiekvieną elektroninį pervedimą irgi uždirba 0,80 -1,20 Lt. Vadinasi šios idėjos autoriui už tai , kad viskas vyksta dorai, sąžiningai ir legaliai reikia duoti genijaus vardą.
Pradžioje , kol neįsigilinau, maniau, kad kažkokie paistalai, bet po to padaręs tokį progresinį skaičiavimą supratau, kad jei tik Lietuvoje atsiras tikinčių šia idėja bendraminčių, tai tikrai bus įmanoma sumažinti bedarbystę.

„ Su Velykomis. Kas yra tikintysis šiame pasaulyje ?Jų yra daug , tarp kurių Aš ieškau savo bendraminčių. Jei Tu patikėsi manimi , tai reiškia , kad esi mano draugas, bendramintis , kurį pavadinsiu savo broliu seserim. Padėdami vienas kitam, mes tapsime vieninga ŠEIMA“ – OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Todėl pritariu tam žmogui, kurio parašytos mintys mane suagitavo sudalyvauti šiame žaidime, nes esu tikintis žmogus. Žinau , kad mintis visada gali materializuotis, nes mūsų gyvenime egzistuoja dialektikos dėsnis. Bet kad tai įvyktų turi būti tikima žmogaus pateikta idėja. Kuo bus daugiau bendraminčių , tuo bus daugiau tikinčiųjų.
Aš prieš pradėdamas ką nors daryti į viską žiūriu labai atsargiai, tačiau šiuo žaidimu ‚ „Nebūk bedarbiu“ patikėjau. Jei per 80 dienų nepasieksiu jokio rezultato, reiškiasi per tą laiką nebūsiu radęs savo bendraminčių, kurių ieškojau tam, kad šios kuriamos sistemos realiomis galimybėmis turėti 7-10 Lt ( Startuojant buvo nurodyta 2 Lt pagalba , dabar jos dydis pasikeitė ) simbolinę pagalbą iš jų , o kartu kad ir jie gautų pagalbą iš kitų sistemos dalyvių. Jei mes dalyvaudami šiame žaidime sukursime šią vieningą sistemą , tai mes ne tik išspręsime laikinos bedarbystės klausimą , bet ir tapsime vieninga ŠEIMA- „OSC komanda“.
Gerbiamas skaitytojau,
Savo mintimis Jums pateikiau šio žaidimo „ Nebūk bedarbiu“ esmę, o ar įsitrauksi į šią sistemą jau yra Tavo asmeninis reikalas. Dėkoju už sugaištą laiką, kurį skyrei man tam, kad susipažinti su šia informacija.
Jei šį tekstą kviečiantį dalyvauti šiame žaidime iš ko nors gausiu atgal el.p : [email protected] matydamas jau kitas nurodytas atsiskaitomąsias sąskaitas , tuomet suprasiu, kad ši sistema veikia ir tam žmogui , kuris pradėjo platinti šį žaidimą Lietuvoje kaip idėją, kurios dėka galima uždirbti pasakysiu : - „ Iš tiesų kas yra paprastai sugalvojama , tas tampa tikru genialumu. Tokį žmogų jau galima pripažinti genijumi “.
Manau mielas skaitytojau sutiksi, kad be tikėjimo ir įtikinėjimo nieko gyvenime negalima pasiekti.
Viskas yra mūsų rankose, mūsų TIKĖJIME ir PASITIKĖJIME vienas kitu.
Pagarbiai,
„OSC“ Vadovas
Virgilijus Vilkeliškis
www.osc.lt ; www.musu.osc.lt
Posted under Bendras, Gyvenimo kokybė, KAIP VALDŽIĄ RENKAME IR KAIP MES TAI DAROME, Kokia šiandieninė LIETUVA, KĄ PRIDARĖ VALDŽIA IR KAS TURĖS TAI IŠTAISYTI. KITO SPRENDIMO NĖRA !, LIETUVOS EKONOMINĖ KRIZĖ, NES MINTYS VIRTO REALYBE-SULAUKĖME EKONOMINĖS KRIZĖS

   ATSAKYTI
hy 2009-05-22 14:11:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dideli pinigai internete


Naršydamas po Internetą prie pasisakomų komentarų radau tokią perduodamą informaciją, kurioje teigiama, kad su mažomis investicijomis dirbant namuose galima užsidirbti.

Mieli skaitytojai, noriu pakviesti Jus dalyvauti šiame žaidime. Kartu tikiuosi tarp Jūsų rasti savo bendraminčius „OSC“ projektų įgyvendinimui – pagarbiai OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Pradžioje nekreipiau dėmesio, bet po to viską permąstęs supratau, kad ištiktųjų visiškai tai yra įmanoma, todėl tam , kad patenkinti savo smalsumą , o kartu įsitikinti kaip gi veikia šios sistemos modelis nusprendžiau sudalyvauti. Juk tie 12 prašomų sumokėti litų , na ir žinoma 6 atskaitymai už pervedimus , mano gyvenimo kokybės nepablogins , bet jei pasitvirtins kaip yra teigiama tai nuostolių tikrai neturėsiu , priešingai bus gautas pelnas sąskaita tų dalyvių , kurie perskaitę mano paaiškinimus įsitrauks į šį legalų žaidimą. Aš jį taip ir pavadinsiu „Nebūk bedarbiu“ , nes jis panašus į vykstančią loterija , kada nusipirkęs bilietą galvoji išloši ar ne . Tiesiog turėdamas bilietą iki būsimo lošimo gyveni viltyje ir tikėjime. Tai puiki būsena . išbandykite , nes kartu tai yra ir savęs tobulinimas.

AGITACIJA DALYVAUTI ŽAIDIME.
Susipažinęs su šia informacija supratau, jog šiuo metodu galima padėti žmonėms, kuriems reikalinga pagalba. Vadinasi galima pasirinkti kokį nors asmenį, kuriam šiandien yra sunku, paaiškinti visas sąlygas ir įtraukti jo atsiskaitomąją sąskaitą į šią sistemą tam, kad jis žinotų iš kur po kiek laiko jo sąskaitoje gali atsirasti papildomai pinigų. Savo eksperimentą nusprendžiau atlikti pasinaudojant pensininkės turinčios negalia atsiskaitomąja sąskaita Swedbanke. Jei ši sistema tikrai veiks , tai pradėsiu propaguoti kaip galim ne tik mes uždirbti , bet padėti šiuo sunkiu laikotarpiu ir sunkiai besiverčiantiems žmonėms , pensininkams , invalidams ir kita.
Kiekvienas šios sistemos žaidėjas turi skirtingas agitavimo formas . Įsitraukdamas į šią sistemą aš sukūriau savąją agitavimo formą , kurią galėsite toliau platinti. Jums nieko nereikės daryti , o tik įrašyti savo banko atsiskaitomąją sąskaitą , nes mano tikslas, kad šiame projekte žmogus perskaitęs gautą informaciją patikėjęs šiomis galimybėmis įsitrauktų į šį žaidimą „ Nebūk bedarbiu“, kada su kiekviena diena mūsų šalyje auga bedarbystė ir darosi vis sunkiau išgyventi. Stebėkite statistiką ir tuomet suprasite , kad tai faktas. Kas savaitę bedarbių pasipildo po 9-10 tūkstančių.
Kaip matote aš taip pat įsitraukiau į šį žaidimą tapdamas jo iniciatoriumi ir agitatoriumi, nors pradžioje perskaitęs pirminę informaciją nekreipiau jokio dėmesio, gal dėl to , kad neturėjau stipriai veikiančio įtikinimo, bet vėliau kažkaip pačios mintys mane sugrąžino tam, kad išbandyčiau šią sistemą ir įsitikinčiau , kiek galima rasti bendraminčių , o kartu per juos turėti pajamų bei padėti žmonėms. Viskas juk daroma dorai , sąžiningai ir teisingai. Tame ir yra logika, mažinant bedarbystę.
Štai taip pasitaręs su tuo asmeniu ( neįgaliu pensininku) , kurio atsiskaitomąją sąskaitą Nr.6 ir esu nurodęs nuspendžiau padaryti šį eksperimentą. Jis laibai apsidžiaugė , kad yra tokia galimybė padidinti savo pajamas atsiskaitomoje sąskaitoje investavus tokią nedidelę pinigų sumą. Bandžiau paaiškinti , bet jis pasakė : - „ Aš tavim pasitikiu , daryk ką reikia daryti, o kaip bus pamatysim. Man negaila tokių pinigų jei juos ir prarasčiau. “
APIE SISTEMĄ.
Sistemos esmė, į kurią jūs prisijungsite nereikalauja nei jokių juridinių sutarčių sudarymų , nei sąskaitų išrašymo , viskas vyksta savaime dėka to, kad jūsų nurodyta banko sąskaita vis patenka į nurodytų 6 banko atsiskaitomų sąskaitų grupę. Esmė ta, kad jei nusprendei dalyvauti, tai turi sąžiningai taip kaip nurodyta taisyklėse prisilaikyti jos tvarkos, nes jei tik pradėsi jų nesilaikyti, tai pažeisi kuriamą sistemą ir viskas bus sužlugdyta , o nepasiekęs norimo rezultato liksi nusivylęs sakydamas sau mintimis : - „ Vėl mane apgavo“ . Tam , kad to nebūtų iškarto nusiteik pesimistiniam rezultatui , tai yra galimai labdaringai aukai už tai , kad vien gavai šią informaciją. Manau, kad ji tikrai yra verta tų pinigų apie kuriuos eina kalba . Viso tau kainuos 49,2- 67,2 Lt ( Projekto pradžioje ši suma sudarė 16,80 Lt ) jei pervedimus darysi elektroniniu būdu.
Internete įvairiuose forumuose platinant šią informaciją yra skelbiama, kad galima uždirbti tūkstančius litų per kelias savaites, bet taip daroma tam, kad pritraukus kuo daugiau sistemos dalyvių būtų galima uždirbti.
Aš įsijungdamas į šį žaidimą noriu išbandyti , kaip gi veikia šis sistemos veiklos principas, kadangi pats būdamas mąstytoju kuriu įvairias sistemas, projektus tam, kad juos vėliau būtų galima įgyvendinti.
Tikrai nesiruošiu pasinaudoti jūsų silpnumu tam , kad nuteikti investuoti šiuos pinigus, jūs patys nuspręsite prisijungti prie sistemos ar ne. Tiesiog kviečiu kartu sudalyvauti šiame žaidime „ Nebūk bedarbiu“ tam, kad praėjus 80 dienų nuo jo pradžios galėtume pasidalinti pasiektais rezultatais, o gal taip susipažinę tiesiog pradėsime bendradarbiavimą , nes aš Lietuvoje ieškau bendraminčių būsimiems „OSC“ projektams įgyvendinti.
APIE ŽAIDIMO TAISYKLES
Taigi apie pačias šio žaidimo taisykles . Kiekvienas būsimas sistemos dalyvis pirmiausia privalo padaryti 6 pervedimus po 7-10 Litų ( Projekto pradžioje startuojant buvo nurodyta 2 Lt tam, kad būtų patikrinta rinka. Dabar šis tarifas nuo 20-04-2009 jau pasikeitė, nes tie, kurie patikės šia idėja ir sistemos sukūrimu į ją tikrai pasijungs tam, kad turėtų darbo) į nurodytas sąskaitas :
1.LT097300010094259547(Swedbankas)
2.LT797044060000662447(SEBbankas)
3.LT447300010079236624(Swedbankas)
4.LT28730010086502697(Swedbankas)
5.LT077290000030710291(Parexbankas)
6.LT887044060003798101(SEBbankas)
Pervedimo procedūra atliekama sekančiai :
1. Turite turėti atsidarę atsiskaitomąją sąskaitą pasirinktame banke Lietuvoje.
1. Pirmas pervedimas atliekamas į sąskaitą pažymėtą Nr. 6
2. Kiti pervedimai atliekami į kitas sąskaitas Nr. 5 ; 4 ; 3 ; 2; 1
3. Atlikus šiuos pervedimus jūs sąskaitą Nr.1 ištrinate ir visas kitas
nurodytas sąskaitas perkeliate aukščiau nurodydami bankus, o vietoj sąskaitos Nr. 6 , kuri jau
atsiranda vietoj Nr.5 , įsirašote savo atsiskaitomąją sąskaitą.
Sistemos dalyviai tvirtina , kad jie per porą savaičių uždirbo apie 1000 Lt , o po trijų savaičių dar daugiau padidėjo jų sąskaitos. Tokiu būdu juk niekam nemaišo toks fondas smulkioms išlaidoms. Kol pats neįsitikinau dar negaliu tvirtinti ar tai tiesa, kas jau yra konstatuojama kaip įvykę faktai, nes rezultatas priklausys nuo žmonių tikėjimo įsijungti į šią sistemą atliekant pervedimo procedūrą.
Žinau viena, kad jei atsiras daugiau mąstančių žmonių, kurie patikėję šio žaidimo galimybėmis viską atliks sąžiningai kaip yra reikalaujama, tai tuomet tikrai įmanoma pasiekti šį rezultatą, na blogiausiu atveju jei nebus laikomasi šios tvarkos, tai bent savo investuotus pinigus tikrai pavyks susigrąžinti.
Iš tikrųjų šiame žaidime jokių apgaulių, nes kiekvienas apsisprendęs pasijungti į sistemą laisva valia perveda pinigus. Pervedime nurodo: Gavėjo pavadinimas ( Banko pavadinimas) , Mokėjimo paskirtis „sąskaitos papildymas“ . Kliento kodas ( paliekama tuščia) , Suma pasirenkama ( 7,00 -10,00 Lt ) Įmokos kodas ( paliekama tuščia )
Nežinau , kas sugalvojo šį žaidimą, bet jei ši sistema veikia ir egzistuoja Lietuvoje, tai tokiu būdu esantiems bankams yra padėdama daryti pinigų cirkuliaciją, kadangi jie už kiekvieną elektroninį pervedimą irgi uždirba 0,80 -1,20 Lt. Vadinasi šios idėjos autoriui už tai , kad viskas vyksta dorai, sąžiningai ir legaliai reikia duoti genijaus vardą.
Pradžioje , kol neįsigilinau, maniau, kad kažkokie paistalai, bet po to padaręs tokį progresinį skaičiavimą supratau, kad jei tik Lietuvoje atsiras tikinčių šia idėja bendraminčių, tai tikrai bus įmanoma sumažinti bedarbystę.

„ Su Velykomis. Kas yra tikintysis šiame pasaulyje ?Jų yra daug , tarp kurių Aš ieškau savo bendraminčių. Jei Tu patikėsi manimi , tai reiškia , kad esi mano draugas, bendramintis , kurį pavadinsiu savo broliu seserim. Padėdami vienas kitam, mes tapsime vieninga ŠEIMA“ – OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Todėl pritariu tam žmogui, kurio parašytos mintys mane suagitavo sudalyvauti šiame žaidime, nes esu tikintis žmogus. Žinau , kad mintis visada gali materializuotis, nes mūsų gyvenime egzistuoja dialektikos dėsnis. Bet kad tai įvyktų turi būti tikima žmogaus pateikta idėja. Kuo bus daugiau bendraminčių , tuo bus daugiau tikinčiųjų.
Aš prieš pradėdamas ką nors daryti į viską žiūriu labai atsargiai, tačiau šiuo žaidimu ‚ „Nebūk bedarbiu“ patikėjau. Jei per 80 dienų nepasieksiu jokio rezultato, reiškiasi per tą laiką nebūsiu radęs savo bendraminčių, kurių ieškojau tam, kad šios kuriamos sistemos realiomis galimybėmis turėti 7-10 Lt ( Startuojant buvo nurodyta 2 Lt pagalba , dabar jos dydis pasikeitė ) simbolinę pagalbą iš jų , o kartu kad ir jie gautų pagalbą iš kitų sistemos dalyvių. Jei mes dalyvaudami šiame žaidime sukursime šią vieningą sistemą , tai mes ne tik išspręsime laikinos bedarbystės klausimą , bet ir tapsime vieninga ŠEIMA- „OSC komanda“.
Gerbiamas skaitytojau,
Savo mintimis Jums pateikiau šio žaidimo „ Nebūk bedarbiu“ esmę, o ar įsitrauksi į šią sistemą jau yra Tavo asmeninis reikalas. Dėkoju už sugaištą laiką, kurį skyrei man tam, kad susipažinti su šia informacija.
Jei šį tekstą kviečiantį dalyvauti šiame žaidime iš ko nors gausiu atgal el.p : [email protected] matydamas jau kitas nurodytas atsiskaitomąsias sąskaitas , tuomet suprasiu, kad ši sistema veikia ir tam žmogui , kuris pradėjo platinti šį žaidimą Lietuvoje kaip idėją, kurios dėka galima uždirbti pasakysiu : - „ Iš tiesų kas yra paprastai sugalvojama , tas tampa tikru genialumu. Tokį žmogų jau galima pripažinti genijumi “.
Manau mielas skaitytojau sutiksi, kad be tikėjimo ir įtikinėjimo nieko gyvenime negalima pasiekti.
Viskas yra mūsų rankose, mūsų TIKĖJIME ir PASITIKĖJIME vienas kitu.
Pagarbiai,
„OSC“ Vadovas
Virgilijus Vilkeliškis
www.osc.lt ; www.musu.osc.lt
Posted under Bendras, Gyvenimo kokybė, KAIP VALDŽIĄ RENKAME IR KAIP MES TAI DAROME, Kokia šiandieninė LIETUVA, KĄ PRIDARĖ VALDŽIA IR KAS TURĖS TAI IŠTAISYTI. KITO SPRENDIMO NĖRA !, LIETUVOS EKONOMINĖ KRIZĖ, NES MINTYS VIRTO REALYBE-SULAUKĖME EKONOMINĖS KRIZĖS

   ATSAKYTI
hy 2009-05-22 14:11:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dideli pinigai internete


Naršydamas po Internetą prie pasisakomų komentarų radau tokią perduodamą informaciją, kurioje teigiama, kad su mažomis investicijomis dirbant namuose galima užsidirbti.

Mieli skaitytojai, noriu pakviesti Jus dalyvauti šiame žaidime. Kartu tikiuosi tarp Jūsų rasti savo bendraminčius „OSC“ projektų įgyvendinimui – pagarbiai OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Pradžioje nekreipiau dėmesio, bet po to viską permąstęs supratau, kad ištiktųjų visiškai tai yra įmanoma, todėl tam , kad patenkinti savo smalsumą , o kartu įsitikinti kaip gi veikia šios sistemos modelis nusprendžiau sudalyvauti. Juk tie 12 prašomų sumokėti litų , na ir žinoma 6 atskaitymai už pervedimus , mano gyvenimo kokybės nepablogins , bet jei pasitvirtins kaip yra teigiama tai nuostolių tikrai neturėsiu , priešingai bus gautas pelnas sąskaita tų dalyvių , kurie perskaitę mano paaiškinimus įsitrauks į šį legalų žaidimą. Aš jį taip ir pavadinsiu „Nebūk bedarbiu“ , nes jis panašus į vykstančią loterija , kada nusipirkęs bilietą galvoji išloši ar ne . Tiesiog turėdamas bilietą iki būsimo lošimo gyveni viltyje ir tikėjime. Tai puiki būsena . išbandykite , nes kartu tai yra ir savęs tobulinimas.

AGITACIJA DALYVAUTI ŽAIDIME.
Susipažinęs su šia informacija supratau, jog šiuo metodu galima padėti žmonėms, kuriems reikalinga pagalba. Vadinasi galima pasirinkti kokį nors asmenį, kuriam šiandien yra sunku, paaiškinti visas sąlygas ir įtraukti jo atsiskaitomąją sąskaitą į šią sistemą tam, kad jis žinotų iš kur po kiek laiko jo sąskaitoje gali atsirasti papildomai pinigų. Savo eksperimentą nusprendžiau atlikti pasinaudojant pensininkės turinčios negalia atsiskaitomąja sąskaita Swedbanke. Jei ši sistema tikrai veiks , tai pradėsiu propaguoti kaip galim ne tik mes uždirbti , bet padėti šiuo sunkiu laikotarpiu ir sunkiai besiverčiantiems žmonėms , pensininkams , invalidams ir kita.
Kiekvienas šios sistemos žaidėjas turi skirtingas agitavimo formas . Įsitraukdamas į šią sistemą aš sukūriau savąją agitavimo formą , kurią galėsite toliau platinti. Jums nieko nereikės daryti , o tik įrašyti savo banko atsiskaitomąją sąskaitą , nes mano tikslas, kad šiame projekte žmogus perskaitęs gautą informaciją patikėjęs šiomis galimybėmis įsitrauktų į šį žaidimą „ Nebūk bedarbiu“, kada su kiekviena diena mūsų šalyje auga bedarbystė ir darosi vis sunkiau išgyventi. Stebėkite statistiką ir tuomet suprasite , kad tai faktas. Kas savaitę bedarbių pasipildo po 9-10 tūkstančių.
Kaip matote aš taip pat įsitraukiau į šį žaidimą tapdamas jo iniciatoriumi ir agitatoriumi, nors pradžioje perskaitęs pirminę informaciją nekreipiau jokio dėmesio, gal dėl to , kad neturėjau stipriai veikiančio įtikinimo, bet vėliau kažkaip pačios mintys mane sugrąžino tam, kad išbandyčiau šią sistemą ir įsitikinčiau , kiek galima rasti bendraminčių , o kartu per juos turėti pajamų bei padėti žmonėms. Viskas juk daroma dorai , sąžiningai ir teisingai. Tame ir yra logika, mažinant bedarbystę.
Štai taip pasitaręs su tuo asmeniu ( neįgaliu pensininku) , kurio atsiskaitomąją sąskaitą Nr.6 ir esu nurodęs nuspendžiau padaryti šį eksperimentą. Jis laibai apsidžiaugė , kad yra tokia galimybė padidinti savo pajamas atsiskaitomoje sąskaitoje investavus tokią nedidelę pinigų sumą. Bandžiau paaiškinti , bet jis pasakė : - „ Aš tavim pasitikiu , daryk ką reikia daryti, o kaip bus pamatysim. Man negaila tokių pinigų jei juos ir prarasčiau. “
APIE SISTEMĄ.
Sistemos esmė, į kurią jūs prisijungsite nereikalauja nei jokių juridinių sutarčių sudarymų , nei sąskaitų išrašymo , viskas vyksta savaime dėka to, kad jūsų nurodyta banko sąskaita vis patenka į nurodytų 6 banko atsiskaitomų sąskaitų grupę. Esmė ta, kad jei nusprendei dalyvauti, tai turi sąžiningai taip kaip nurodyta taisyklėse prisilaikyti jos tvarkos, nes jei tik pradėsi jų nesilaikyti, tai pažeisi kuriamą sistemą ir viskas bus sužlugdyta , o nepasiekęs norimo rezultato liksi nusivylęs sakydamas sau mintimis : - „ Vėl mane apgavo“ . Tam , kad to nebūtų iškarto nusiteik pesimistiniam rezultatui , tai yra galimai labdaringai aukai už tai , kad vien gavai šią informaciją. Manau, kad ji tikrai yra verta tų pinigų apie kuriuos eina kalba . Viso tau kainuos 49,2- 67,2 Lt ( Projekto pradžioje ši suma sudarė 16,80 Lt ) jei pervedimus darysi elektroniniu būdu.
Internete įvairiuose forumuose platinant šią informaciją yra skelbiama, kad galima uždirbti tūkstančius litų per kelias savaites, bet taip daroma tam, kad pritraukus kuo daugiau sistemos dalyvių būtų galima uždirbti.
Aš įsijungdamas į šį žaidimą noriu išbandyti , kaip gi veikia šis sistemos veiklos principas, kadangi pats būdamas mąstytoju kuriu įvairias sistemas, projektus tam, kad juos vėliau būtų galima įgyvendinti.
Tikrai nesiruošiu pasinaudoti jūsų silpnumu tam , kad nuteikti investuoti šiuos pinigus, jūs patys nuspręsite prisijungti prie sistemos ar ne. Tiesiog kviečiu kartu sudalyvauti šiame žaidime „ Nebūk bedarbiu“ tam, kad praėjus 80 dienų nuo jo pradžios galėtume pasidalinti pasiektais rezultatais, o gal taip susipažinę tiesiog pradėsime bendradarbiavimą , nes aš Lietuvoje ieškau bendraminčių būsimiems „OSC“ projektams įgyvendinti.
APIE ŽAIDIMO TAISYKLES
Taigi apie pačias šio žaidimo taisykles . Kiekvienas būsimas sistemos dalyvis pirmiausia privalo padaryti 6 pervedimus po 7-10 Litų ( Projekto pradžioje startuojant buvo nurodyta 2 Lt tam, kad būtų patikrinta rinka. Dabar šis tarifas nuo 20-04-2009 jau pasikeitė, nes tie, kurie patikės šia idėja ir sistemos sukūrimu į ją tikrai pasijungs tam, kad turėtų darbo) į nurodytas sąskaitas :
1.LT097300010094259547(Swedbankas)
2.LT797044060000662447(SEBbankas)
3.LT447300010079236624(Swedbankas)
4.LT28730010086502697(Swedbankas)
5.LT077290000030710291(Parexbankas)
6.LT887044060003798101(SEBbankas)
Pervedimo procedūra atliekama sekančiai :
1. Turite turėti atsidarę atsiskaitomąją sąskaitą pasirinktame banke Lietuvoje.
1. Pirmas pervedimas atliekamas į sąskaitą pažymėtą Nr. 6
2. Kiti pervedimai atliekami į kitas sąskaitas Nr. 5 ; 4 ; 3 ; 2; 1
3. Atlikus šiuos pervedimus jūs sąskaitą Nr.1 ištrinate ir visas kitas
nurodytas sąskaitas perkeliate aukščiau nurodydami bankus, o vietoj sąskaitos Nr. 6 , kuri jau
atsiranda vietoj Nr.5 , įsirašote savo atsiskaitomąją sąskaitą.
Sistemos dalyviai tvirtina , kad jie per porą savaičių uždirbo apie 1000 Lt , o po trijų savaičių dar daugiau padidėjo jų sąskaitos. Tokiu būdu juk niekam nemaišo toks fondas smulkioms išlaidoms. Kol pats neįsitikinau dar negaliu tvirtinti ar tai tiesa, kas jau yra konstatuojama kaip įvykę faktai, nes rezultatas priklausys nuo žmonių tikėjimo įsijungti į šią sistemą atliekant pervedimo procedūrą.
Žinau viena, kad jei atsiras daugiau mąstančių žmonių, kurie patikėję šio žaidimo galimybėmis viską atliks sąžiningai kaip yra reikalaujama, tai tuomet tikrai įmanoma pasiekti šį rezultatą, na blogiausiu atveju jei nebus laikomasi šios tvarkos, tai bent savo investuotus pinigus tikrai pavyks susigrąžinti.
Iš tikrųjų šiame žaidime jokių apgaulių, nes kiekvienas apsisprendęs pasijungti į sistemą laisva valia perveda pinigus. Pervedime nurodo: Gavėjo pavadinimas ( Banko pavadinimas) , Mokėjimo paskirtis „sąskaitos papildymas“ . Kliento kodas ( paliekama tuščia) , Suma pasirenkama ( 7,00 -10,00 Lt ) Įmokos kodas ( paliekama tuščia )
Nežinau , kas sugalvojo šį žaidimą, bet jei ši sistema veikia ir egzistuoja Lietuvoje, tai tokiu būdu esantiems bankams yra padėdama daryti pinigų cirkuliaciją, kadangi jie už kiekvieną elektroninį pervedimą irgi uždirba 0,80 -1,20 Lt. Vadinasi šios idėjos autoriui už tai , kad viskas vyksta dorai, sąžiningai ir legaliai reikia duoti genijaus vardą.
Pradžioje , kol neįsigilinau, maniau, kad kažkokie paistalai, bet po to padaręs tokį progresinį skaičiavimą supratau, kad jei tik Lietuvoje atsiras tikinčių šia idėja bendraminčių, tai tikrai bus įmanoma sumažinti bedarbystę.

„ Su Velykomis. Kas yra tikintysis šiame pasaulyje ?Jų yra daug , tarp kurių Aš ieškau savo bendraminčių. Jei Tu patikėsi manimi , tai reiškia , kad esi mano draugas, bendramintis , kurį pavadinsiu savo broliu seserim. Padėdami vienas kitam, mes tapsime vieninga ŠEIMA“ – OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Todėl pritariu tam žmogui, kurio parašytos mintys mane suagitavo sudalyvauti šiame žaidime, nes esu tikintis žmogus. Žinau , kad mintis visada gali materializuotis, nes mūsų gyvenime egzistuoja dialektikos dėsnis. Bet kad tai įvyktų turi būti tikima žmogaus pateikta idėja. Kuo bus daugiau bendraminčių , tuo bus daugiau tikinčiųjų.
Aš prieš pradėdamas ką nors daryti į viską žiūriu labai atsargiai, tačiau šiuo žaidimu ‚ „Nebūk bedarbiu“ patikėjau. Jei per 80 dienų nepasieksiu jokio rezultato, reiškiasi per tą laiką nebūsiu radęs savo bendraminčių, kurių ieškojau tam, kad šios kuriamos sistemos realiomis galimybėmis turėti 7-10 Lt ( Startuojant buvo nurodyta 2 Lt pagalba , dabar jos dydis pasikeitė ) simbolinę pagalbą iš jų , o kartu kad ir jie gautų pagalbą iš kitų sistemos dalyvių. Jei mes dalyvaudami šiame žaidime sukursime šią vieningą sistemą , tai mes ne tik išspręsime laikinos bedarbystės klausimą , bet ir tapsime vieninga ŠEIMA- „OSC komanda“.
Gerbiamas skaitytojau,
Savo mintimis Jums pateikiau šio žaidimo „ Nebūk bedarbiu“ esmę, o ar įsitrauksi į šią sistemą jau yra Tavo asmeninis reikalas. Dėkoju už sugaištą laiką, kurį skyrei man tam, kad susipažinti su šia informacija.
Jei šį tekstą kviečiantį dalyvauti šiame žaidime iš ko nors gausiu atgal el.p : [email protected] matydamas jau kitas nurodytas atsiskaitomąsias sąskaitas , tuomet suprasiu, kad ši sistema veikia ir tam žmogui , kuris pradėjo platinti šį žaidimą Lietuvoje kaip idėją, kurios dėka galima uždirbti pasakysiu : - „ Iš tiesų kas yra paprastai sugalvojama , tas tampa tikru genialumu. Tokį žmogų jau galima pripažinti genijumi “.
Manau mielas skaitytojau sutiksi, kad be tikėjimo ir įtikinėjimo nieko gyvenime negalima pasiekti.
Viskas yra mūsų rankose, mūsų TIKĖJIME ir PASITIKĖJIME vienas kitu.
Pagarbiai,
„OSC“ Vadovas
Virgilijus Vilkeliškis
www.osc.lt ; www.musu.osc.lt
Posted under Bendras, Gyvenimo kokybė, KAIP VALDŽIĄ RENKAME IR KAIP MES TAI DAROME, Kokia šiandieninė LIETUVA, KĄ PRIDARĖ VALDŽIA IR KAS TURĖS TAI IŠTAISYTI. KITO SPRENDIMO NĖRA !, LIETUVOS EKONOMINĖ KRIZĖ, NES MINTYS VIRTO REALYBE-SULAUKĖME EKONOMINĖS KRIZĖS

   ATSAKYTI
hy 2009-05-22 14:11:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dideli pinigai internete


Naršydamas po Internetą prie pasisakomų komentarų radau tokią perduodamą informaciją, kurioje teigiama, kad su mažomis investicijomis dirbant namuose galima užsidirbti.

Mieli skaitytojai, noriu pakviesti Jus dalyvauti šiame žaidime. Kartu tikiuosi tarp Jūsų rasti savo bendraminčius „OSC“ projektų įgyvendinimui – pagarbiai OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Pradžioje nekreipiau dėmesio, bet po to viską permąstęs supratau, kad ištiktųjų visiškai tai yra įmanoma, todėl tam , kad patenkinti savo smalsumą , o kartu įsitikinti kaip gi veikia šios sistemos modelis nusprendžiau sudalyvauti. Juk tie 12 prašomų sumokėti litų , na ir žinoma 6 atskaitymai už pervedimus , mano gyvenimo kokybės nepablogins , bet jei pasitvirtins kaip yra teigiama tai nuostolių tikrai neturėsiu , priešingai bus gautas pelnas sąskaita tų dalyvių , kurie perskaitę mano paaiškinimus įsitrauks į šį legalų žaidimą. Aš jį taip ir pavadinsiu „Nebūk bedarbiu“ , nes jis panašus į vykstančią loterija , kada nusipirkęs bilietą galvoji išloši ar ne . Tiesiog turėdamas bilietą iki būsimo lošimo gyveni viltyje ir tikėjime. Tai puiki būsena . išbandykite , nes kartu tai yra ir savęs tobulinimas.

AGITACIJA DALYVAUTI ŽAIDIME.
Susipažinęs su šia informacija supratau, jog šiuo metodu galima padėti žmonėms, kuriems reikalinga pagalba. Vadinasi galima pasirinkti kokį nors asmenį, kuriam šiandien yra sunku, paaiškinti visas sąlygas ir įtraukti jo atsiskaitomąją sąskaitą į šią sistemą tam, kad jis žinotų iš kur po kiek laiko jo sąskaitoje gali atsirasti papildomai pinigų. Savo eksperimentą nusprendžiau atlikti pasinaudojant pensininkės turinčios negalia atsiskaitomąja sąskaita Swedbanke. Jei ši sistema tikrai veiks , tai pradėsiu propaguoti kaip galim ne tik mes uždirbti , bet padėti šiuo sunkiu laikotarpiu ir sunkiai besiverčiantiems žmonėms , pensininkams , invalidams ir kita.
Kiekvienas šios sistemos žaidėjas turi skirtingas agitavimo formas . Įsitraukdamas į šią sistemą aš sukūriau savąją agitavimo formą , kurią galėsite toliau platinti. Jums nieko nereikės daryti , o tik įrašyti savo banko atsiskaitomąją sąskaitą , nes mano tikslas, kad šiame projekte žmogus perskaitęs gautą informaciją patikėjęs šiomis galimybėmis įsitrauktų į šį žaidimą „ Nebūk bedarbiu“, kada su kiekviena diena mūsų šalyje auga bedarbystė ir darosi vis sunkiau išgyventi. Stebėkite statistiką ir tuomet suprasite , kad tai faktas. Kas savaitę bedarbių pasipildo po 9-10 tūkstančių.
Kaip matote aš taip pat įsitraukiau į šį žaidimą tapdamas jo iniciatoriumi ir agitatoriumi, nors pradžioje perskaitęs pirminę informaciją nekreipiau jokio dėmesio, gal dėl to , kad neturėjau stipriai veikiančio įtikinimo, bet vėliau kažkaip pačios mintys mane sugrąžino tam, kad išbandyčiau šią sistemą ir įsitikinčiau , kiek galima rasti bendraminčių , o kartu per juos turėti pajamų bei padėti žmonėms. Viskas juk daroma dorai , sąžiningai ir teisingai. Tame ir yra logika, mažinant bedarbystę.
Štai taip pasitaręs su tuo asmeniu ( neįgaliu pensininku) , kurio atsiskaitomąją sąskaitą Nr.6 ir esu nurodęs nuspendžiau padaryti šį eksperimentą. Jis laibai apsidžiaugė , kad yra tokia galimybė padidinti savo pajamas atsiskaitomoje sąskaitoje investavus tokią nedidelę pinigų sumą. Bandžiau paaiškinti , bet jis pasakė : - „ Aš tavim pasitikiu , daryk ką reikia daryti, o kaip bus pamatysim. Man negaila tokių pinigų jei juos ir prarasčiau. “
APIE SISTEMĄ.
Sistemos esmė, į kurią jūs prisijungsite nereikalauja nei jokių juridinių sutarčių sudarymų , nei sąskaitų išrašymo , viskas vyksta savaime dėka to, kad jūsų nurodyta banko sąskaita vis patenka į nurodytų 6 banko atsiskaitomų sąskaitų grupę. Esmė ta, kad jei nusprendei dalyvauti, tai turi sąžiningai taip kaip nurodyta taisyklėse prisilaikyti jos tvarkos, nes jei tik pradėsi jų nesilaikyti, tai pažeisi kuriamą sistemą ir viskas bus sužlugdyta , o nepasiekęs norimo rezultato liksi nusivylęs sakydamas sau mintimis : - „ Vėl mane apgavo“ . Tam , kad to nebūtų iškarto nusiteik pesimistiniam rezultatui , tai yra galimai labdaringai aukai už tai , kad vien gavai šią informaciją. Manau, kad ji tikrai yra verta tų pinigų apie kuriuos eina kalba . Viso tau kainuos 49,2- 67,2 Lt ( Projekto pradžioje ši suma sudarė 16,80 Lt ) jei pervedimus darysi elektroniniu būdu.
Internete įvairiuose forumuose platinant šią informaciją yra skelbiama, kad galima uždirbti tūkstančius litų per kelias savaites, bet taip daroma tam, kad pritraukus kuo daugiau sistemos dalyvių būtų galima uždirbti.
Aš įsijungdamas į šį žaidimą noriu išbandyti , kaip gi veikia šis sistemos veiklos principas, kadangi pats būdamas mąstytoju kuriu įvairias sistemas, projektus tam, kad juos vėliau būtų galima įgyvendinti.
Tikrai nesiruošiu pasinaudoti jūsų silpnumu tam , kad nuteikti investuoti šiuos pinigus, jūs patys nuspręsite prisijungti prie sistemos ar ne. Tiesiog kviečiu kartu sudalyvauti šiame žaidime „ Nebūk bedarbiu“ tam, kad praėjus 80 dienų nuo jo pradžios galėtume pasidalinti pasiektais rezultatais, o gal taip susipažinę tiesiog pradėsime bendradarbiavimą , nes aš Lietuvoje ieškau bendraminčių būsimiems „OSC“ projektams įgyvendinti.
APIE ŽAIDIMO TAISYKLES
Taigi apie pačias šio žaidimo taisykles . Kiekvienas būsimas sistemos dalyvis pirmiausia privalo padaryti 6 pervedimus po 7-10 Litų ( Projekto pradžioje startuojant buvo nurodyta 2 Lt tam, kad būtų patikrinta rinka. Dabar šis tarifas nuo 20-04-2009 jau pasikeitė, nes tie, kurie patikės šia idėja ir sistemos sukūrimu į ją tikrai pasijungs tam, kad turėtų darbo) į nurodytas sąskaitas :
1.LT097300010094259547(Swedbankas)
2.LT797044060000662447(SEBbankas)
3.LT447300010079236624(Swedbankas)
4.LT28730010086502697(Swedbankas)
5.LT077290000030710291(Parexbankas)
6.LT887044060003798101(SEBbankas)
Pervedimo procedūra atliekama sekančiai :
1. Turite turėti atsidarę atsiskaitomąją sąskaitą pasirinktame banke Lietuvoje.
1. Pirmas pervedimas atliekamas į sąskaitą pažymėtą Nr. 6
2. Kiti pervedimai atliekami į kitas sąskaitas Nr. 5 ; 4 ; 3 ; 2; 1
3. Atlikus šiuos pervedimus jūs sąskaitą Nr.1 ištrinate ir visas kitas
nurodytas sąskaitas perkeliate aukščiau nurodydami bankus, o vietoj sąskaitos Nr. 6 , kuri jau
atsiranda vietoj Nr.5 , įsirašote savo atsiskaitomąją sąskaitą.
Sistemos dalyviai tvirtina , kad jie per porą savaičių uždirbo apie 1000 Lt , o po trijų savaičių dar daugiau padidėjo jų sąskaitos. Tokiu būdu juk niekam nemaišo toks fondas smulkioms išlaidoms. Kol pats neįsitikinau dar negaliu tvirtinti ar tai tiesa, kas jau yra konstatuojama kaip įvykę faktai, nes rezultatas priklausys nuo žmonių tikėjimo įsijungti į šią sistemą atliekant pervedimo procedūrą.
Žinau viena, kad jei atsiras daugiau mąstančių žmonių, kurie patikėję šio žaidimo galimybėmis viską atliks sąžiningai kaip yra reikalaujama, tai tuomet tikrai įmanoma pasiekti šį rezultatą, na blogiausiu atveju jei nebus laikomasi šios tvarkos, tai bent savo investuotus pinigus tikrai pavyks susigrąžinti.
Iš tikrųjų šiame žaidime jokių apgaulių, nes kiekvienas apsisprendęs pasijungti į sistemą laisva valia perveda pinigus. Pervedime nurodo: Gavėjo pavadinimas ( Banko pavadinimas) , Mokėjimo paskirtis „sąskaitos papildymas“ . Kliento kodas ( paliekama tuščia) , Suma pasirenkama ( 7,00 -10,00 Lt ) Įmokos kodas ( paliekama tuščia )
Nežinau , kas sugalvojo šį žaidimą, bet jei ši sistema veikia ir egzistuoja Lietuvoje, tai tokiu būdu esantiems bankams yra padėdama daryti pinigų cirkuliaciją, kadangi jie už kiekvieną elektroninį pervedimą irgi uždirba 0,80 -1,20 Lt. Vadinasi šios idėjos autoriui už tai , kad viskas vyksta dorai, sąžiningai ir legaliai reikia duoti genijaus vardą.
Pradžioje , kol neįsigilinau, maniau, kad kažkokie paistalai, bet po to padaręs tokį progresinį skaičiavimą supratau, kad jei tik Lietuvoje atsiras tikinčių šia idėja bendraminčių, tai tikrai bus įmanoma sumažinti bedarbystę.

„ Su Velykomis. Kas yra tikintysis šiame pasaulyje ?Jų yra daug , tarp kurių Aš ieškau savo bendraminčių. Jei Tu patikėsi manimi , tai reiškia , kad esi mano draugas, bendramintis , kurį pavadinsiu savo broliu seserim. Padėdami vienas kitam, mes tapsime vieninga ŠEIMA“ – OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Todėl pritariu tam žmogui, kurio parašytos mintys mane suagitavo sudalyvauti šiame žaidime, nes esu tikintis žmogus. Žinau , kad mintis visada gali materializuotis, nes mūsų gyvenime egzistuoja dialektikos dėsnis. Bet kad tai įvyktų turi būti tikima žmogaus pateikta idėja. Kuo bus daugiau bendraminčių , tuo bus daugiau tikinčiųjų.
Aš prieš pradėdamas ką nors daryti į viską žiūriu labai atsargiai, tačiau šiuo žaidimu ‚ „Nebūk bedarbiu“ patikėjau. Jei per 80 dienų nepasieksiu jokio rezultato, reiškiasi per tą laiką nebūsiu radęs savo bendraminčių, kurių ieškojau tam, kad šios kuriamos sistemos realiomis galimybėmis turėti 7-10 Lt ( Startuojant buvo nurodyta 2 Lt pagalba , dabar jos dydis pasikeitė ) simbolinę pagalbą iš jų , o kartu kad ir jie gautų pagalbą iš kitų sistemos dalyvių. Jei mes dalyvaudami šiame žaidime sukursime šią vieningą sistemą , tai mes ne tik išspręsime laikinos bedarbystės klausimą , bet ir tapsime vieninga ŠEIMA- „OSC komanda“.
Gerbiamas skaitytojau,
Savo mintimis Jums pateikiau šio žaidimo „ Nebūk bedarbiu“ esmę, o ar įsitrauksi į šią sistemą jau yra Tavo asmeninis reikalas. Dėkoju už sugaištą laiką, kurį skyrei man tam, kad susipažinti su šia informacija.
Jei šį tekstą kviečiantį dalyvauti šiame žaidime iš ko nors gausiu atgal el.p : [email protected] matydamas jau kitas nurodytas atsiskaitomąsias sąskaitas , tuomet suprasiu, kad ši sistema veikia ir tam žmogui , kuris pradėjo platinti šį žaidimą Lietuvoje kaip idėją, kurios dėka galima uždirbti pasakysiu : - „ Iš tiesų kas yra paprastai sugalvojama , tas tampa tikru genialumu. Tokį žmogų jau galima pripažinti genijumi “.
Manau mielas skaitytojau sutiksi, kad be tikėjimo ir įtikinėjimo nieko gyvenime negalima pasiekti.
Viskas yra mūsų rankose, mūsų TIKĖJIME ir PASITIKĖJIME vienas kitu.
Pagarbiai,
„OSC“ Vadovas
Virgilijus Vilkeliškis
www.osc.lt ; www.musu.osc.lt
Posted under Bendras, Gyvenimo kokybė, KAIP VALDŽIĄ RENKAME IR KAIP MES TAI DAROME, Kokia šiandieninė LIETUVA, KĄ PRIDARĖ VALDŽIA IR KAS TURĖS TAI IŠTAISYTI. KITO SPRENDIMO NĖRA !, LIETUVOS EKONOMINĖ KRIZĖ, NES MINTYS VIRTO REALYBE-SULAUKĖME EKONOMINĖS KRIZĖS

   ATSAKYTI
hy 2009-05-22 14:10:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dideli pinigai internete


Naršydamas po Internetą prie pasisakomų komentarų radau tokią perduodamą informaciją, kurioje teigiama, kad su mažomis investicijomis dirbant namuose galima užsidirbti.

Mieli skaitytojai, noriu pakviesti Jus dalyvauti šiame žaidime. Kartu tikiuosi tarp Jūsų rasti savo bendraminčius „OSC“ projektų įgyvendinimui – pagarbiai OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Pradžioje nekreipiau dėmesio, bet po to viską permąstęs supratau, kad ištiktųjų visiškai tai yra įmanoma, todėl tam , kad patenkinti savo smalsumą , o kartu įsitikinti kaip gi veikia šios sistemos modelis nusprendžiau sudalyvauti. Juk tie 12 prašomų sumokėti litų , na ir žinoma 6 atskaitymai už pervedimus , mano gyvenimo kokybės nepablogins , bet jei pasitvirtins kaip yra teigiama tai nuostolių tikrai neturėsiu , priešingai bus gautas pelnas sąskaita tų dalyvių , kurie perskaitę mano paaiškinimus įsitrauks į šį legalų žaidimą. Aš jį taip ir pavadinsiu „Nebūk bedarbiu“ , nes jis panašus į vykstančią loterija , kada nusipirkęs bilietą galvoji išloši ar ne . Tiesiog turėdamas bilietą iki būsimo lošimo gyveni viltyje ir tikėjime. Tai puiki būsena . išbandykite , nes kartu tai yra ir savęs tobulinimas.

AGITACIJA DALYVAUTI ŽAIDIME.
Susipažinęs su šia informacija supratau, jog šiuo metodu galima padėti žmonėms, kuriems reikalinga pagalba. Vadinasi galima pasirinkti kokį nors asmenį, kuriam šiandien yra sunku, paaiškinti visas sąlygas ir įtraukti jo atsiskaitomąją sąskaitą į šią sistemą tam, kad jis žinotų iš kur po kiek laiko jo sąskaitoje gali atsirasti papildomai pinigų. Savo eksperimentą nusprendžiau atlikti pasinaudojant pensininkės turinčios negalia atsiskaitomąja sąskaita Swedbanke. Jei ši sistema tikrai veiks , tai pradėsiu propaguoti kaip galim ne tik mes uždirbti , bet padėti šiuo sunkiu laikotarpiu ir sunkiai besiverčiantiems žmonėms , pensininkams , invalidams ir kita.
Kiekvienas šios sistemos žaidėjas turi skirtingas agitavimo formas . Įsitraukdamas į šią sistemą aš sukūriau savąją agitavimo formą , kurią galėsite toliau platinti. Jums nieko nereikės daryti , o tik įrašyti savo banko atsiskaitomąją sąskaitą , nes mano tikslas, kad šiame projekte žmogus perskaitęs gautą informaciją patikėjęs šiomis galimybėmis įsitrauktų į šį žaidimą „ Nebūk bedarbiu“, kada su kiekviena diena mūsų šalyje auga bedarbystė ir darosi vis sunkiau išgyventi. Stebėkite statistiką ir tuomet suprasite , kad tai faktas. Kas savaitę bedarbių pasipildo po 9-10 tūkstančių.
Kaip matote aš taip pat įsitraukiau į šį žaidimą tapdamas jo iniciatoriumi ir agitatoriumi, nors pradžioje perskaitęs pirminę informaciją nekreipiau jokio dėmesio, gal dėl to , kad neturėjau stipriai veikiančio įtikinimo, bet vėliau kažkaip pačios mintys mane sugrąžino tam, kad išbandyčiau šią sistemą ir įsitikinčiau , kiek galima rasti bendraminčių , o kartu per juos turėti pajamų bei padėti žmonėms. Viskas juk daroma dorai , sąžiningai ir teisingai. Tame ir yra logika, mažinant bedarbystę.
Štai taip pasitaręs su tuo asmeniu ( neįgaliu pensininku) , kurio atsiskaitomąją sąskaitą Nr.6 ir esu nurodęs nuspendžiau padaryti šį eksperimentą. Jis laibai apsidžiaugė , kad yra tokia galimybė padidinti savo pajamas atsiskaitomoje sąskaitoje investavus tokią nedidelę pinigų sumą. Bandžiau paaiškinti , bet jis pasakė : - „ Aš tavim pasitikiu , daryk ką reikia daryti, o kaip bus pamatysim. Man negaila tokių pinigų jei juos ir prarasčiau. “
APIE SISTEMĄ.
Sistemos esmė, į kurią jūs prisijungsite nereikalauja nei jokių juridinių sutarčių sudarymų , nei sąskaitų išrašymo , viskas vyksta savaime dėka to, kad jūsų nurodyta banko sąskaita vis patenka į nurodytų 6 banko atsiskaitomų sąskaitų grupę. Esmė ta, kad jei nusprendei dalyvauti, tai turi sąžiningai taip kaip nurodyta taisyklėse prisilaikyti jos tvarkos, nes jei tik pradėsi jų nesilaikyti, tai pažeisi kuriamą sistemą ir viskas bus sužlugdyta , o nepasiekęs norimo rezultato liksi nusivylęs sakydamas sau mintimis : - „ Vėl mane apgavo“ . Tam , kad to nebūtų iškarto nusiteik pesimistiniam rezultatui , tai yra galimai labdaringai aukai už tai , kad vien gavai šią informaciją. Manau, kad ji tikrai yra verta tų pinigų apie kuriuos eina kalba . Viso tau kainuos 49,2- 67,2 Lt ( Projekto pradžioje ši suma sudarė 16,80 Lt ) jei pervedimus darysi elektroniniu būdu.
Internete įvairiuose forumuose platinant šią informaciją yra skelbiama, kad galima uždirbti tūkstančius litų per kelias savaites, bet taip daroma tam, kad pritraukus kuo daugiau sistemos dalyvių būtų galima uždirbti.
Aš įsijungdamas į šį žaidimą noriu išbandyti , kaip gi veikia šis sistemos veiklos principas, kadangi pats būdamas mąstytoju kuriu įvairias sistemas, projektus tam, kad juos vėliau būtų galima įgyvendinti.
Tikrai nesiruošiu pasinaudoti jūsų silpnumu tam , kad nuteikti investuoti šiuos pinigus, jūs patys nuspręsite prisijungti prie sistemos ar ne. Tiesiog kviečiu kartu sudalyvauti šiame žaidime „ Nebūk bedarbiu“ tam, kad praėjus 80 dienų nuo jo pradžios galėtume pasidalinti pasiektais rezultatais, o gal taip susipažinę tiesiog pradėsime bendradarbiavimą , nes aš Lietuvoje ieškau bendraminčių būsimiems „OSC“ projektams įgyvendinti.
APIE ŽAIDIMO TAISYKLES
Taigi apie pačias šio žaidimo taisykles . Kiekvienas būsimas sistemos dalyvis pirmiausia privalo padaryti 6 pervedimus po 7-10 Litų ( Projekto pradžioje startuojant buvo nurodyta 2 Lt tam, kad būtų patikrinta rinka. Dabar šis tarifas nuo 20-04-2009 jau pasikeitė, nes tie, kurie patikės šia idėja ir sistemos sukūrimu į ją tikrai pasijungs tam, kad turėtų darbo) į nurodytas sąskaitas :
1.LT097300010094259547(Swedbankas)
2.LT797044060000662447(SEBbankas)
3.LT447300010079236624(Swedbankas)
4.LT28730010086502697(Swedbankas)
5.LT077290000030710291(Parexbankas)
6.LT887044060003798101(SEBbankas)
Pervedimo procedūra atliekama sekančiai :
1. Turite turėti atsidarę atsiskaitomąją sąskaitą pasirinktame banke Lietuvoje.
1. Pirmas pervedimas atliekamas į sąskaitą pažymėtą Nr. 6
2. Kiti pervedimai atliekami į kitas sąskaitas Nr. 5 ; 4 ; 3 ; 2; 1
3. Atlikus šiuos pervedimus jūs sąskaitą Nr.1 ištrinate ir visas kitas
nurodytas sąskaitas perkeliate aukščiau nurodydami bankus, o vietoj sąskaitos Nr. 6 , kuri jau
atsiranda vietoj Nr.5 , įsirašote savo atsiskaitomąją sąskaitą.
Sistemos dalyviai tvirtina , kad jie per porą savaičių uždirbo apie 1000 Lt , o po trijų savaičių dar daugiau padidėjo jų sąskaitos. Tokiu būdu juk niekam nemaišo toks fondas smulkioms išlaidoms. Kol pats neįsitikinau dar negaliu tvirtinti ar tai tiesa, kas jau yra konstatuojama kaip įvykę faktai, nes rezultatas priklausys nuo žmonių tikėjimo įsijungti į šią sistemą atliekant pervedimo procedūrą.
Žinau viena, kad jei atsiras daugiau mąstančių žmonių, kurie patikėję šio žaidimo galimybėmis viską atliks sąžiningai kaip yra reikalaujama, tai tuomet tikrai įmanoma pasiekti šį rezultatą, na blogiausiu atveju jei nebus laikomasi šios tvarkos, tai bent savo investuotus pinigus tikrai pavyks susigrąžinti.
Iš tikrųjų šiame žaidime jokių apgaulių, nes kiekvienas apsisprendęs pasijungti į sistemą laisva valia perveda pinigus. Pervedime nurodo: Gavėjo pavadinimas ( Banko pavadinimas) , Mokėjimo paskirtis „sąskaitos papildymas“ . Kliento kodas ( paliekama tuščia) , Suma pasirenkama ( 7,00 -10,00 Lt ) Įmokos kodas ( paliekama tuščia )
Nežinau , kas sugalvojo šį žaidimą, bet jei ši sistema veikia ir egzistuoja Lietuvoje, tai tokiu būdu esantiems bankams yra padėdama daryti pinigų cirkuliaciją, kadangi jie už kiekvieną elektroninį pervedimą irgi uždirba 0,80 -1,20 Lt. Vadinasi šios idėjos autoriui už tai , kad viskas vyksta dorai, sąžiningai ir legaliai reikia duoti genijaus vardą.
Pradžioje , kol neįsigilinau, maniau, kad kažkokie paistalai, bet po to padaręs tokį progresinį skaičiavimą supratau, kad jei tik Lietuvoje atsiras tikinčių šia idėja bendraminčių, tai tikrai bus įmanoma sumažinti bedarbystę.

„ Su Velykomis. Kas yra tikintysis šiame pasaulyje ?Jų yra daug , tarp kurių Aš ieškau savo bendraminčių. Jei Tu patikėsi manimi , tai reiškia , kad esi mano draugas, bendramintis , kurį pavadinsiu savo broliu seserim. Padėdami vienas kitam, mes tapsime vieninga ŠEIMA“ – OSC Vadovas Virgilijus Vilkeliškis
Todėl pritariu tam žmogui, kurio parašytos mintys mane suagitavo sudalyvauti šiame žaidime, nes esu tikintis žmogus. Žinau , kad mintis visada gali materializuotis, nes mūsų gyvenime egzistuoja dialektikos dėsnis. Bet kad tai įvyktų turi būti tikima žmogaus pateikta idėja. Kuo bus daugiau bendraminčių , tuo bus daugiau tikinčiųjų.
Aš prieš pradėdamas ką nors daryti į viską žiūriu labai atsargiai, tačiau šiuo žaidimu ‚ „Nebūk bedarbiu“ patikėjau. Jei per 80 dienų nepasieksiu jokio rezultato, reiškiasi per tą laiką nebūsiu radęs savo bendraminčių, kurių ieškojau tam, kad šios kuriamos sistemos realiomis galimybėmis turėti 7-10 Lt ( Startuojant buvo nurodyta 2 Lt pagalba , dabar jos dydis pasikeitė ) simbolinę pagalbą iš jų , o kartu kad ir jie gautų pagalbą iš kitų sistemos dalyvių. Jei mes dalyvaudami šiame žaidime sukursime šią vieningą sistemą , tai mes ne tik išspręsime laikinos bedarbystės klausimą , bet ir tapsime vieninga ŠEIMA- „OSC komanda“.
Gerbiamas skaitytojau,
Savo mintimis Jums pateikiau šio žaidimo „ Nebūk bedarbiu“ esmę, o ar įsitrauksi į šią sistemą jau yra Tavo asmeninis reikalas. Dėkoju už sugaištą laiką, kurį skyrei man tam, kad susipažinti su šia informacija.
Jei šį tekstą kviečiantį dalyvauti šiame žaidime iš ko nors gausiu atgal el.p : [email protected] matydamas jau kitas nurodytas atsiskaitomąsias sąskaitas , tuomet suprasiu, kad ši sistema veikia ir tam žmogui , kuris pradėjo platinti šį žaidimą Lietuvoje kaip idėją, kurios dėka galima uždirbti pasakysiu : - „ Iš tiesų kas yra paprastai sugalvojama , tas tampa tikru genialumu. Tokį žmogų jau galima pripažinti genijumi “.
Manau mielas skaitytojau sutiksi, kad be tikėjimo ir įtikinėjimo nieko gyvenime negalima pasiekti.
Viskas yra mūsų rankose, mūsų TIKĖJIME ir PASITIKĖJIME vienas kitu.
Pagarbiai,
„OSC“ Vadovas
Virgilijus Vilkeliškis
www.osc.lt ; www.musu.osc.lt
Posted under Bendras, Gyvenimo kokybė, KAIP VALDŽIĄ RENKAME IR KAIP MES TAI DAROME, Kokia šiandieninė LIETUVA, KĄ PRIDARĖ VALDŽIA IR KAS TURĖS TAI IŠTAISYTI. KITO SPRENDIMO NĖRA !, LIETUVOS EKONOMINĖ KRIZĖ, NES MINTYS VIRTO REALYBE-SULAUKĖME EKONOMINĖS KRIZĖS

   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų