Skaudi žinia: mirė tūkstančius lietuvių sujaudinęs mažametis Nojus

Liepos 24-ąją sergančių Lietuvos vaikų tėvus vienijančią grupę „Vilties spindulėlis“ pasiekė skaudi žinia. Anapilin iškeliavo mylimas grupės narys Nojukas.

13

Šia skaudžia ir netikėta žinia pasidalijo „Vilties spindulėlio“ grupės nariai.

„Šiandien iš šios žemės į dangų išskrido nuostabaus grožio, mūsų visų labai mylimas angelėlis Nojukas. Norisi pykt, šaukt, krist ant žemės iš skausmo.... Kodėl? Kiek galima? Tikriausiai, mes per maži, kad tai suprastume. Tokia Aukščiausiojo valia.

Dėkojame Nojukui už laiką, už šypsenas, už dideles, spindinčias akis, už tai, kad labai ilgai nepasidavei, džiuginai mus savo buvimu. Dėkingi tau, nuostabaus grožio angelėli! Nojuk, Tu palietei daugybę širdžių.... Ir visam laikui jose liksi – skrajok palaimoje, bėgiok ir juokis su kitais angeliukais.

Stipriausi apsikabinimai ir nuoširdžiausia užuojauta mamytei Sigita Alivinskė, Nojuko sesytei, močiutei ir visiems, kieno širdyje Nojukas liks amžiams.

Angelėlis Nojukas bus pašarvotas 07.25 apie 16 val. Klingerio gedulo namuose, norintys atsisveikinti galite atvykti“, – rašoma grupės įraše.

Naujienų portalas tv3.lt primena 2017-aisiais metais aprašytą Nojuko istoriją:

Kiekvieno vaiko pirmieji metai būna patys svarbiausi jo gyvenime. Vaikai pirmą kartą išbando įvairiausius dalykus, sužino naujus skonius ir formuoja savo asmenybę.

Dveji metai – tik tiek laiko Sigita galėjo pasidžiaugti savo sveiku sūnumi Nojumi. Būtent tokio amžiaus sulaukusį berniuką užklupo baisi liga, kuri pakeitė dvimečio gyvenimą negrįžtamai. 

Telšietė Sigita tuomet pasakojo, kad  kaip ir visoms mamoms, jos sūnus jai buvo pats mylimiausias ir kupinas ypatingų savybių.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sigitos Skirienės sūnus Nojus

„Kiek jį prisimenu, jis iki dvejų metų buvo labai gyvybingas, meilus ir judrus vaikas. Vis atbėgdavo pas mane, švelniai apsikabindavo ir pabučiuodavo. Manau, šios jo savybės yra išlikusios ir dabar.

Kai jam pasakoju, atrodo, kad jis prisimena. Tik pasakyti vaikas to garsiai jau nebegali...“, – savo berniuko istoriją tuomet pasakojo moteris.

„Nojui buvo lygiai du metukai, kai jis susirgo. Tuomet išvykome į Telšių ligoninę, o iš ten reanimobiliu buvome išvežti į Klaipėdos reanimaciją, kurioje išbuvome beveik du mėnesius komoje“, – sakė ji. Tačiau iš po komos berniukas pabudo visai kitoks, o viskas ką jis galėjo padaryti – tik pramerkti savo akis.

„Jis negalėjo kalbėti ir vaikščioti, nejudino rankų, kojų, nenulaikė galvos“, – skaudžias akimirkas prisiminė Sigita.

Nuo viruso iki smegenų encefalito

Pirmiausia berniukui buvo diagnozuotas roto virusas, kuris vėliau vėliau žaibiškai perėjo į smegenų encefalitą.

„Po smegenų encefalito jam buvo atlikta dirbtinė koma. Vėliau Nojų užklupo labai daug ligų.

Atrodė, kad tuo metu geriame praktiškai visus antibiotikus, kokių jų buvo. Niekas nežinojo iš pradžių, nuo ko ir kaip jį gydyti. Staigiai nusilpo jo imunitetas, ten bebūnant išbyrėjo jo dantukai“, – pasakojo moteris.

Visą aprašytą Nojaus istoriją galite perskaityti čia.


Rašyti komentarą...
S
Stefanija Č.
2021-07-26 17:38:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo nuoširdžiausia užuojauta mamytei Sigitai ir močiutei Reginai .
Atsakyti
-3

V
Vil
2021-07-26 20:09:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aukojau ir as Nojukui,taip tikėjau,kad jam pageres.Stiprybes Sigita.Ilsekis ramybej angeleli Nojuk
Atsakyti
-2

P
P s
2021-07-26 14:00:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dievas duoda dievas paima tai ne kelio pabaiga gyvenimas tesiasi
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų