Mirė vos 22-ejų garsi influencerė: prieš tai pasidalijo sukrečiančiu įrašu

Brazilijos gražuolė ir influencerė Julia Hennessy Cayuela mirė būdama vos 22 metų – prieš mirtį ji pasidalino sukrečiančiu įrašu.

Socialinių tinklų žvaigždė prieš savaitę į 333 000 savo sekėjų Instagrame kreipėsi taip: „Gyvenimas trumpas, eikime iš proto – aš, tu ir kelias. Tavo svajonės yra mano svajonės.“

Julia buvo išvažiavusi į kelionę motociklu su savo vyru Danieliu Cayuela, kai netoli San Paulo liepos 15 dieną pakliuvo į avariją.

Kritinės būklės ji buvo išskraidinta į netoliese esančią Paranos miesto ligoninę, bet netrukus mirė sustojus širdžiai, praneša Brazilijos naujienų tinklapis „O Tempo“.

Danielis – verslininkas, pats turintis daugiau nei 110 000 sekėjų Instagrame – šiuo metu yra intensyvios terapijos skyriuje, patyręs rimtus sužeidimus. Pora buvo susituokusi jau ketverius metus ir dažnai savo nuotykius su motociklu rodydavo socialiniuose tinkluose. Paskutinis įrašas jų abiejų paskyrose buvo nuotrauka, kurioje jie abu laimingi pozuoja su šalmais greta didžiulio geltono užrašo Capão Bonito miestelyje.

Pasidalijo paskutiniu įrašu

Vienas iš sekėjų rašė, kad influencerės įrašas buvo pranašiškas, lyg bloga nuojauta, praneša mirror.co.uk.

„Iš tos frazės, kurią ji paliko prie nuotraukos, atrodė, lyg ji žinotų, kad mirs“, – rašė jis. – „Vaizdo įrašuose Julia ne sakė, kad keliai, kuriais jie važiuoja, yra labai vingiuoti ir kad posūkiuose ją truputį pykino. Kai kuriuose įrašuose matyti, kad pakeliui buvo stiprus rūkas.“

Paranos ir Ecovios federalinė greitkelių policija vietos žurnalistams sakė, kad įtariama, jog BR–277 kelią ties São José dos Pinhais kirto sunkvežimis, kai motociklu pora į jį įvažiavo. Julia buvo palaidota liepos 17 dieną Belo Horizonte mieste, Minas Gerais regione, iš kurio jie abu buvo kilę. Graudi laidotuvių ceremonija, į kurią susirinko šimtai gerbėjų ir artimųjų, vietos žurnalistų buvo filmuojama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų