influencerė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „influencerė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „influencerė“.

Mama mirė po sėdmenų didinimosi operacijos: šeima sukrėsta

Jauna dviejų vaikų mama mirė po nelegalios sėdmenų didinimosi operacijos. Šiuo metu vyksta tyrimas, o artimųjų širdys plyšta iš skausmo. Aline Maria Ferreira da Silva iš Brazilijos buvo vos 33 metų, kai liepos 2 d. mirė nuo širdies smūgio. Ji  paliko savo du paauglius vaikus našlaičiais. Pranešama, kad moteris buvo influencerė, turinti daugiau nei 40 000 socialinės žiniasklaidos sekėjų.
2024-07-16

Staiga mirė 33-ejų influencerė: gerbėjai sukrėsti

Dėl komplikacijų, susijusių su sėdmenų didinimo operacija, mirė garsi Brazilijos nuomonės formuotoja. Birželio 23 d. nelicencijuotoje klinikoje „Ame-se“, esančioje Goiânia mieste, 33 metų Aline Ferreira, atliekant procedūrą, į sėdmenis buvo įdėtas polimetilmetakrilatas, rašoma dailymail.co.uk. „Correo Brazilenze“ naujienlaiškis gavo galimybę susipažinti su preliminaria ataskaita, kurioje nurodoma, kad birželio 28 ir 30 d. moterį kankino  širdies skausmai.
2024-07-14

Staiga mirė 26-erių „Tik Tok“ žvaigždė: šeima sugniuždyta

Mirė Maddy Baloy, „TikTok“ žvaigždė, dokumentavusi savo gyvenimą sergant nepagydomu vėžiu. Jai buvo 26 metai. „Maddy mirė ramiai“, – ketvirtadienį, gegužės 2 d., pranešė moters sužadėtinis Louis Risher, pridurdamas, kad ji buvo „apsupta meilės“. „Ji tokia ypatinga, – sako L. Risher, – „Tiesą sakant, vakar man sukako 27 metai.
2024-05-12

„Blonde su geliku“ vadinama Kristina – apie pažintį su milijonieriumi, nėštumą 19-os ir darbą pataisos namuose

30 tūkstančių sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“ vos per mėnesį – tokia sėkme gali pasigirti alytiškė Kristina Meseguer. Internautų dėmesį moteris patraukė sarkastiškais filmukais, kuriuose demonstruoja savo prabangius pirkinius, pavyzdžiui, kone 3 tūkst. eurų kainuojančią „Gucci“ striukę ar 12 tūkst. eurų vertės „Rolex“ laikrodį. Tačiau „blonde su geliku“ vadinama Kristina sako, kad reikėjo nueiti sunkų kelią, jog būtų ten, kur yra dabar.
2024-05-02

Mirė vos 29-erių influencerė: šeimai iš skausmo plyšta širdys

Praėjusią savaitę mirė 29-erių metų Evos Evans. Ji buvo gerai žinoma kaip „TikTok“ žvaigždė, taip pat sukūrusi „Amazon Prime“ serialą „Club Rat“. E. Evans sesuo Lila Joy apie jos mirtį pranešė sekmadienį (balandžio 21 d.) per „Instagram“. Evans kūną aptiko draugas jos bute Niujorke. Jis nedelsdamas paskambino pagalbos telefonu 911, o medikai, deja, konstatavo jos mirtį įvykio vietoje. Draugas patvirtino, kad nebuvo jokių neįprastų sužalojimų, taip pat nebuvo jokių kovos požymių.
2024-04-27

33-ejų influencerės išpažintis: gyvena su tėvais, nevairuoja ir nenori vaikų

33-ejų influencerė sukėlė audrą internete po to, kai prisipažino, kad vis dar gyvena namuose su mama ir niekada neišmoko vairuoti. Elle McNamara iš Bakstono, Derbišyro grafystėje, kuria vaizdo įrašus apie plaukų priežiūrą, grožį ir odos priežiūrą ir gali pasigirti daugiau nei 600 tūkst.
105 2024-04-19

30-metė influencerė mirė po riebalų nusiurbimo operacijos: šeima sugniuždyta

„Instagram“ influencerė Elena Larrea mirė nuo plaučių embolijos po riebalų nusiurbimo operacijos. 30-metė netikėtai mirė nuo plaučių embolijos praėjus vos dviems dienoms po procedūros. Žinią socialiniame tinkle patvirtino jos šeima, o gerbėjai suskubo reikšti užuojautą populiariai žvaigždei. Pasak Nacionalinės sveikatos tarnybos, plaučių embolija ištinka, kai kraujo krešulys užkemša plaučių kraujagyslę. Greitai negydant būklė gali būti pavojinga gyvybei.
2024-03-30

Vėžys pasiglemžė 36-erių influencerės gyvybę

Grožio, mados ir gyvenimo būdo kanalo „YouTube“ tinkle kūrėja Jessica Pettway mirė būdama 36 metų. Liko jos vyras ir dvi mažametės dukros. Eidama 36-uosius metus mirė „YouTube“ žvaigždė Jessica Pettway. Tragišką grožio, mados ir gyvenimo būdo turinio kūrėjos mirtį antradienį socialinėje žiniasklaidoje patvirtino jos sesuo. Jessica mirė kovo 11 d. po kovos su trečios stadijos gimdos kaklelio vėžiu.
2024-03-23

Mirė vos 13 metų influencerė Lorena Torezan: jos mamai iš skausmo plyšta širdis

Brazilijos paauglė, kuri, dalydamasi savo kova su vėžiu, pritraukė daugybę sekėjų socialiniuose tinkluose, mirė būdama 13 metų. Šia skaudžią žinią pranešė jos šeima. 13 metų Loreną Torezan trečiadienio rytą Do Amor ligoninės Barreto mieste San Paule gydytojai paskelbė mirusia. Lorenai Torezan vėžys buvo diagnozuotas 2020 m., kai jai buvo 10 metų, ir ligai gydyti buvo taikoma chemoterapija, pranešė Brazilijos naujienų agentūros.
2024-02-19

Mirė 37-erių influencerė: užsikrėtė pavojinga liga

Aline Barone Barbosa, populiari kūno modifikacijų influencerė iš Brazilijos, mirė nuo širdies nepakankamumo po to, kai užsikrėtė dengė karštlige. Manoma, kad virusu ji užsikrėtė per atostogas. Aline Barone Barbosa iš Brazilijos patyrė širdies komplikacijų, kurias sukėlė užsikrėtusi dengė karštlige. Vietos sveikatos priežiūros institucijos atlieka tyrimą, siekdamos patvirtinti, ar ji užsikrėtė gimtajame mieste, ar per neseniai vykusią kelionę.
2024-02-01
REKLAMA
REKLAMA

Mirė 35-erių influencerė: jos vyras skyrė jautrius žodžius

Mirė svorio metimo istorija pasidalinusi ir socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje išgarsėjusi Mila De Jesus. 35-erių moteris socialinio tinklo paskyroje turėjo daugiau nei 60 tūkst. sekėjų. Milos De Jesus vyras George'as Kowszikas pagerbė savo mirusią žmoną ir padėkojo ją palaikantiems draugams. Po 35 metų influencerės mirties sausio 12 d. 61 metų G. Kowszikas socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo skausmu dėl žmonos netekties, rašo people.com.
2024-01-21

Mirė itin mylima senjorė influencerė

Lynn Yamada Davis, išgarsėjusi „TikTok“ vaizdo įrašais „Cooking with Lynja“, mirė būdama 67 metų, kai jai buvo diagnozuotas stemplės vėžys. „TikTok“ sensacija Lynn Yamada Davis mirė būdama 67 metų, kai jai buvo diagnozuotas stemplės vėžys. Socialinės žiniasklaidos žvaigždė mirė sausio 1 d. Riverview medicinos centre Naujajame Džersyje, pranešė jos dukra Hannah Mariko Shofet.
2024-01-12

Pamatę, kokią suknelę influencerė apsivilko į laidotuves, internautai liko be žodžių

Laidotuvės – tai gedulo laikotarpis, per kurį lankytojai, vilkėdami juodus drabužius, išreiškia pagarbą velioniams. Tačiau „TikTok“ paskyros „edgylittlepieces“ savininkė mano, kad net ir šia proga vis tiek reikėtų pasipuošti ir stengtis padaryti įspūdį kitiems. „TikTok“ ir „Instagram“ tinkluose turinį kelianti nuomonės formuotoja, pademonstravo kūną apnuoginančią suknelę, kuri skirta vilkėjimui per laidotuves. Jos įrašas nepaliko abejingų.
2024-01-06

Mirė garsi 29-erių influencerė: staiga sustojo širdis

Dvidešimt devynerių metų Brazilijos influencerė Luana Andrade mirė lapkričio 7 d., praėjus dienai po to, kai ligoninėje pietrytiniame San Paulo mieste jai buvo atlikta kelio liposukcija.    Kelio liposakcija – tai chirurginė procedūra, kurios metu pašalinamos riebalų sankaupos iš vidinės kelio dalies.  Ji padeda pasiekti labiau išryškintą išvaizdą.
2023-12-02

Išgirdusi garsios Lietuvos influencerės žodžius išklojo atvirai: „Nekiškite nosių, kur nereikia“

„Vakar išklausiusi socialinių tinklų ekspertės Monikos Ra interviu vienoje laidoje labai apsidžiaugiau, kad tokia garsi moteris, influencerė pasakė tikrą tiesą, kuri taip dažnai nutylima“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi šiaulietė Urtė. Kai žiūrime į žmones socialiniuose tinkluose, atrodo, kad visi gyvena tobulus gyvenimus, kuria darnias šeimas.
2023-10-18

Mirė 49-erių fitneso influencerė: „Šią skausmo akimirką prašome visų maldos ir užuojautos“

Pranešama, kad mirė Brazilijos fitneso influencerė Adriana Thyssen, kuri vos per metus numetė 100 kg. Jai buvo 49 metai. Fitneso influencerės pusseserė apie jos mirtį paskelbė savo plius dydžio sportinių drabužių parduotuvės „Drika Store“ instagramo puslapyje, skelbė nypost.com. „Su giliu liūdesiu ir apgailestavimu mes, „Drika Blog“ ir „Drika Store“ komanda bei šeima, pranešame apie mūsų brangiosios Drikos mirtį.
98
2023-09-30

Egipte apsilankiusi influencerė pasibaisėjo: įsiklausykite į jos žodžius

Turistė atskleidė, kodėl apsilankymas Egipte greitai virto viena blogiausių kelionių jos gyvenime. Grace Cheng, geriau žinoma kaip @gracietravels, savaitę praleido šiaurės rytų Afrikoje, lankydama Didžiosios Gizos piramides ir kitus istorinius paminklus, tačiau prisipažino, jog visą laiką jautėsi nesaugi. Jos atostogas sugriovė visur tykantys agresyvūs sukčiai, bandantys iš nekaltų turistų išvilioti pinigus. Egipte lankėsi pirmą kartą „Egipte jaučiausi labai nejaukiai.
2023-09-10

Moteris metė vyriausybės darbuotojos darbą dėl sūnaus: dabar uždirba kur kas daugiau

Brianna Dymond nusprendė pradėti skelbti suaugusiesiems skirtą turinį, kad greitai užsidirbtų pinigų. Ji dirbo JAV vyriausybės darbuotoja, bet suprato, kad „negali sudurti galo su galu“. Moteris nusprendė pradėti skelbti suaugusiesiems skirtą turinį, kad greitai užsidirbtų pinigų, ir nuo to laiko neatsigręžė atgal. Dabar ji uždirba daugiau nei pakankamai pinigų, kad galėtų aprūpinti savo vaiką, ir netgi turi papildomų pinigų, kuriuos gali investuoti.
2023-08-30

Mirė vos 33-ejų influencerė: artimųjų širdis drasko skausmas

Mirė 33-ejų influencerė, jos gyvybė užgeso ligoninėje, kur praleido savaitę po ištikusio dvigubo širdies smūgio. Po skaudžios netekties artimieji vis dar negali atsigauti, jų širdis drasko skausmas. Influencerės Larissos Borges gyvybė užgeso pirmadienį. Ji savaitę praleido ligoninėje, komos būsenoje, rašo mirror.co.uk. Ji buvo paguldyta į ligoninę rugpjūčio 20 d., kai, kaip pranešama, Brazilijoje sustojo jos širdis.
112 2023-08-30

Užgeso 21-erių Meksikos influencerės gyvybė: noras išsimaudyti baigėsi tragedija

Meksikoje nuskendo 21-erių influencerė, kuri su draugais naktį linksminosi prie jūros kranto.  21 metų Marija Fernanda Robles nuskendo jūroje Mazatlan mieste, Meksikoje, rugpjūčio 14 d., apie 4.40 val. ryto, praėjus kelioms valandoms po to, kai kartu su draugu paskelbė mielą asmenukę. 21 metų mergina buvo populiaraus meksikiečių dainininko Luiso Ángelio „El Flaco“ dukra. María taip pat turėjo daugiau nei 25 tūkst.
2023-08-19

Beveik 20 tūkst. tatuiruotėms išleidusi moteris pasidalijo pikantiška nuotrauka: įsiamžino nuoga

Beveik 20 tūkst. eurų tatuiruotėms išleidusi mama ryžosi pikantiškai nuotraukai. Aleksandra Jasmin mėgsta demonstruoti savo tatuiruotes, kur ji gali pasigirti milžinišku 177 tūkst. „Instagram“ sekėjų skaičiumi. Iš Suomijos kilusi moteris dirba tatuiruočių meistre, bet ir pati daug laiko praleidžia tatuiruodama savo kūną. Prieš pradėdama mokytis tatuiruočių meistrės specialybės, jai buvo vos 18 metų, kai pirmą kartą pasidarė kūno piešinius, rašo dailystar.co.uk.
130
2023-08-14

Moteris metė vestuvių planuotojos darbą ir save atrado iš naujo: per kelias minutes uždirba patrauklią sumą

Škotijos pikantiškas modelis Nova Jewels pateko į laikraščių antraštes po to, kai viską papasakojo apie savo karjerą. Prieš pradėdama dirbti sekso industrijoje, moteris dirbo vestuvių planuotoja. Ji metė darbą, kad galėtų siekti suaugusiųjų inndustrijoje, ir dabar iš to susikrovė turtus, skelbė dailystar.co.uk. Škotijos „OnlyFans“ modelis ir suaugusiųjų žvaigždė į sekso industriją pasinėrė po to, kai metė vestuvių koordinatorės darbą.
2023-08-12

Mirusia paskelbta 14-metė socialinių tinklų žvaigždė Lil Tay – gyva: paaiškino, kas nutiko

Rugpjūčio 9-ąją, 14-metės reperės Lil Tay „Instagram“ paskyroje pasirodė žinia apie neva tragišką paauglės ir jos brolio Džeisono mirtį. Visgi kitą dieną pradėjo sklisti abejonės dėl galimos mergaitės netekties, o galiausiai buvo paskelbta, kad ši žinia – melaginga, Lil Tay ir jos brolis yra gyvi.  Nuomonės formuotoja ir reperė Lil Tay patvirtino, kad yra gyva. Paauglė paneigė teiginius, kad ji ir jos brolis mirė, teigdama, kad į jos „Instagram“ paskyrą buvo įsilaužta.
2023-08-11

Moteris negali susirasti tinkamo vyro: viskas dėl jos darbo

Lucy Banks papasakojo apie sudėtingą pasimatymų pasaulį, kai esi „OnlyFans“ modelis. Ji sako, kad nėra pasirengusi sutikti su vyru, kuris neatitinka jos standartų. Australijos gražuolė sako, kad užmezgant romantiškus santykius yra sudėtinga, nes iškyla kliūčių, skelbė dailystar.co.uk. Lucy neketina pasitenkinti vyru, kuris neatitinka jos standartų. Kalbėdama apie šią problemą brunetė sakė: „Tai yra labai svarbus klausimas.
2023-08-08

Moteris per dieną išgerdavo 2 butelius degtinės: parodė, kaip atrodė jos veidas

35 metų Abi Feltham pasakojo, kad dar paauglystėje pradėjo piktnaudžiauti alkoholiu. Tada ji su draugais gėrė sidrą, kad susidorotų su tėvo mirtimi. Vėliau ji pradėjo gerti du butelius degtinės per dieną. Moteris papasakojo apie savo priklausomybę ir parodė, kaip atrodė jos veidas, skelbė dailystar.co.uk. Blogiausiu metu ji per dieną išgerdavo du 700 ml butelius stipriųjų gėrimų. Laimei, moteris galiausiai susiėmė ir nutarė atsikratyti šios priklausomybės.
59
2023-08-07

39-erių influencerės mirtis sukrėtė draugus: paviešino paskutinius žodžius

39-erių influencerės Žanos Samsonovos mirtis sukrėtė jos draugus. Jie dar anksčiau šiais metais sakė, kad moteris atrodė labai išsekusi, o artimieji buvo stipriai susirūpinę dėl jos sveikatos. Veganė influencerė, kuri bandė valgyti tik žalius vaisius, prieš mirdama iš bado, socialiniuose tinkluose pasidalijo širdį veriančiu paskutiniu įrašu, rašo mirror.co.uk. 39-erių Žana Samsonova sakė, kad „gyvenimas yra beprasmis“ likus vos kelioms dienoms iki mirties, liepos 21-ąją.
2023-08-05

Mergina prieš 5 metus pabėgo iš „siaubo namų“: dabar gyvenimas apsivertė aukštyn kojom

Praėjo penkeri metai nuo tada, kai Jordan Turpin anksti ryte pabėgo iš savo namų, kuriuose buvo nuolat smurtaujama. Dabar ji – socialinių tinklų žvaigždė, norinti įkvėpti kitus. Jordan Turpin buvo 17 metų, kai ji pabėgo iš šeimos namų ir paskambino policijai – tai buvo pirmas kartas, kai ji su kuo nors kalbėjo telefonu, skelbė dailystar.co.uk.
2023-06-21

Yla išlindo iš maišo: mergina atskleidė, kodėl ryžosi plastinei operacijai

23 metų modelis Mikaela Testa visada tvirtino, kad niekada nesidarė operacijų savo figūrai padailinti, tačiau dabar ji prisipažino, kad jai buvo atliktas braziliškas užpakaliuko pakėlimas.  Influencerė pagaliau prisipažino, kad jai buvo atlikta operacija - po to, kai ištisus metus melavo gerbėjams apie tai, skelbė dailystar.co.uk. Mikaela Testa neigė, kad jai buvo atlikta plastinė operacija, nes jai buvo „gėda“ dėl to, kodėl ji nusprendė ją pasidaryti.
2023-06-20

Žuvo 30-metė influencerė: šeimos skausmui ribų nėra

Brazilijoje, Rio de Žaneiro mieste, savaitgalį per pasikėsinimą pagrobti automobilį buvo nušauta žymi fitneso trenerė 30-metė Luanne Jardim. Pranešama, kad trisdešimtmetė moteris buvo pašauta savo sūnaus akivaizdoje. Dviejų vaikų mama buvo su savo vyru ir sūnumi, kai keli įtariamieji pradėjo šaudyti Rio de Žainero mieste, Brazilijoje, rašo mirror.co.uk. Iš pradžių buvo pranešama, kad į moters petį pateko kulka, tačiau atvežus ją į ligoninę, paaiškėjo, kad kulka yra įstrigusi jos širdyje.
2023-05-27

Mirė garsi mamoms skirto tinklaraščio influencerė: šeima sukrėsta

Būdama 47 metų mirė viena pirmųjų mamoms skirto tinklaraščio Dooce.com autorių Heather Armstrong. Moteris ilgus metus kovojo su depresija bei alkoholizmu. Heather Armstrong buvo viena pirmųjų ir populiariausių mamų tinklaraštininkių visame pasaulyje. Ji atvirai rašė apie savo vaikus, santykius ir kitus iššūkius. Ji taip pat atskleidė ir savo asmenines bėdas, ilgametę kovą su depresiją bei alkoholizmu. Teigiama, kad mirtis moterį ištiko būnant 47-erių.
2023-05-15

Garsios influencerės šeimą sukrėtė tragedija: mirė sūnus

Socialiniame tinkle „Instagram“ garsi, Singapūre gyvenanti nuomonės formuotoja Melissa Koh pranešė, kad balandžio 7 d. mirė jos sūnus Ašeris Matthiasas Chenas. Mažyliui buvo vos metai ir devyni mėnesiai. Teigiama, kad tik gimus Melissos Koh sūnui buvo nustatyta širdies liga, dėl kurios vėliau teko atlikti atvirą operaciją. Vėliau vaikui teko patirti ir dar kelias operacijas. Apie mažylio pažangą ir sveikatą Melissa kartu su vyru Jamesu nuolat pasidalindavo savo socialiniuose tinkluose.
2023-04-15

Nužudyta 25-erių influencerė: aukos tėvas dukters žudiką laikė kaip sūnų

25 metų mergina buvo žiauriai nužudyta prie savo namų. Chantal Jiménez – Dominikos Respublikoje populiarią laidų vedėją ir socialinių tinklų influencerę – nužudė jos buvęs vyras Jensy Graciano Cepeda, kuris šovė jai į galvą, o paskui nukreipė ginklą į save. Šiaudynės įvyko balandžio 8 d., pranešė 7news.com.au. Keliomis dienomis anksčiau Jensy Graciano Cepeda buvo suimtas dėl šaudymo į savo buvusią draugę, tačiau jai pavyko pabėgti.
2023-04-14

Pornožvaigždė atskleidė seniausią moterį, su kuria dirbo: scena baigėsi ašaromis

Legendinė pornožvaigždė papasakojo apie seniausias moteris, su kuriomis jam yra tekę filmuotis suaugusiems skirtuose filmuose. Derbyje gimęs Keiranas Lee, vadinamas „didžiausia pasaulyje pornožvaigžde“, kartą nusifilmavo scenoje su 78 metų pensininke. Erotikos žvaigždė, kuris, kaip pranešama, yra nufilmavęs daugiausiai scenų su moterimis per visą suaugusiųjų pramogų istoriją, apie šią patirtį papasakojo „True Geordie“ podkaste, skelbė dailystar.co.uk.
2023-04-13

Šeimai iš skausmo plyšta širdis: likus dviem mėnesiams iki antrojo gimtadienio mirė influencerės sūnus

Mirė influencerės Melissos Koh antrasis vaikas Asheris Matthiasas Chenas, kuris gimė turėdamas širdies ydą. Jam buvo likę du mėnesiai iki antrojo gimtadienio. 33 metų M. Koh praėjusį penktadienį „Instagram“ paskyroje paskelbė detales apie laidotuves, skelbė stomp.straitstimes.com. Laidotuvių mišios įvyko pirmadienio popietę Bukit Batoko Švč. angelų Marijos bažnyčioje. 2021 m. birželio 17 d. gimusiam mažyliui, kol jam sukako mėnuo, buvo atliktos dvi didelės operacijos.
2023-04-13

Liūdna žinia: mirė vos 24-erių influencerė

Mados influencerė iš JAV Mary-Brian Clarke mirė būdama 24 metų, praėjus vos dviem mėnesiams po jos vaikino, modelio Jeremy Ruehlemanno netekties. Nekrologe rašoma, kad ji „netikėtai“ mirė kovo 21 d. ir bus „prisimenama dėl savo užkrečiančio juoko, šmaikštaus humoro jausmo ir unikalaus gebėjimo užmegzti ryšį su kitais“. Ji mirė praėjus vos dviem mėnesiams po jos vaikino J. Ruehlemanno, kuriam buvo 27 metai, mirties, rašo unilad.com. Nė vieno jų mirties priežastis dar nėra patvirtinta.
2023-04-08

Tragiškai žuvo aštuoniolikmetė influencerė: šeimos žodžiai veria širdį

Socialiniuose tinkluose nuskambėjo liūdna žinia – patekusi į autoavariją žuvo „TikTok“ žvaigždė Kara Santorelli. Merginai buvo vos aštuoniolika.  Incidentas įvyko kovo 17 d. jos gimtojoje Floridos valstijoje, rašo portalas „Mirror“. Teigiama, kad automobilis persirikiavo per eismo juostas ir į ją atsitrenkė. Po smūgio automobilis užsidegė, abu vairuotojai žuvo įvykio vietoje.
2023-04-07

Tokį vienišos mamos darbą dirbtų ne visi: papasakojo, kaip į tai reaguoja sūnus

55 metų Elaina St James prieš dvejus metus pradėjo dirbti suaugusiųjų pramogų industrijoje. Moteris teigė, kad jos paauglys sūnus žino, ką ji veikia darbe. Pasak moters, jai trūko pinigų, todėl ėmėsi naujos veiklos, skelbė dailystar.co.uk. „Mano sūnus žino, ką aš veikiu, ir jis tai žinojo nuo pat pradžių. Jis, žinoma, nežino nieko konkretaus, bet žino, kad dirbu „pikantišku“ internetiniu modeliu ir kad turiu paskyras socialiniuose tinkluose.
2023-04-01

Rasta negyva 24-erių influencerė: šeima turi jautrų prašymą

JAV mados influencerė Mary-Brian Clarke mirė būdama 24 metų, praėjus vos dviem mėnesiams po vaikino mirties.  24 metų merginos šeima pasidalijo tragiška žinia internetiniame nekrologe, skelbė 7news.com.au. Mary-Brian netikėtai mirė kovo 21 d., o jos šeima rašė, kad ji visada bus prisimenama dėl „užkrečiančio juoko, šmaikštaus humoro jausmo ir unikalaus gebėjimo užmegzti ryšį su kitais“. „Ji buvo šviesa visiems, kurie ją pažinojo, o tai kilo iš jos tikėjimo kitų žmonių gėriu.
66 2023-04-01

Liūdna žinia: mirė garsi 44-erių influencerė

Socialiniuose tinkluose nuskambėjo liūdna žinia – mirė Anglijoje garsi nuomonės formuotoja. Teigiama, kad internete išgarsėjusi moteris mirė po kovos su gerklės vėžiu. Fiona Jane Lagan buvo dievinama daugumos socialinio tinklo „Tik Tok“ vartotojų. Gerbėjai moterį pažinojo kaip drąsią nuomonės formuotoją, kuri aktyviai dalinosi savo gerklės vėžio istorija bei gyvenimu su įvestu tracheostomijos vamzdeliu. Darė kitus laimingus Daugeliui Fiona buvo žinoma „FeeFeeJane“ slapyvardžiu.
2023-03-25

Noras supanašėti su Kim Kardashian patuštino kišenes: tėvai nerimauja dėl vieno

Londone gyvenanti influencerė Chaly D.N. tvirtino nesistengianti atrodyti kaip Kim Kardashian, tačiau jos panašumas – neįtikėtinas. Tiesa, ji taip pat teigė, kad išleido 1.1 mln. svarų norėdama atkartoti realybės šou žvaigždės gyvenimo būdą. Londone gyvensenos tinklaraštininkė Chaly D. N., turinti 1,2 mln. „Instagram“ sekėjų, sako, kad dėl panašumo į realybės šou žvaigždę ją nuolat sustabdo gatvėje, skelbė dailystar.co.uk.
2023-03-24

11-metė gimtadienį atšventė su trenksmu: kainavo įspūdingą pinigų sumą

Pixie Curtis Jacenko iš savo plaukų aksesuarų prekės ženklo „Pixie's Bows“, kurį jai padėjo įsteigti ryšių su visuomene guru mama Roxy Jacenko, uždirbo krūvas pinigų, o savo 11-ąjį gimtadienį atšventė stilingai. Moksleivės gimtadienio šventė kainavo daugiau nei 22 tūkst. svarų, skelbė dailystar.co.uk. Pastaraisiais metais ji įkūrė verslą, kuris vien per mėnesį uždirbo 110 000 svarų sterlingų.
2023-03-24

Merginai pašalinti apgamo nepadėjo net lazeris: pamatykite, kaip 30-metė atrodo dabar

Kiekvieną kartą, kai 30-metė Mariana Mendes iš Brazilijos pažiūri į veidrodį, ji didžiuojasi tuo, ką mato. Jos veido centre išryškėja apgamas. Tai prekės ženklas, dėl kurio ji tapo „Instagram“ žvaigžde ir išgarsino jos vardą bei įvaizdį visame pasaulyje. Mariana gimė su įgimtu melanocitiniu apgamu. „Tai mano asmenybės dalis“, – sakė ji. „Man buvo 6 metai, dar nežinojau, kaip išsirinkti, ko noriu ar ne.
2023-03-22

Vaikino nužudymas merginą įkvėpė pokyčiams: parodė, kaip atrodė anksčiau

Nicole Zavala praėjusiais metais išgyveno sudėtingą periodą, kai buvo nužudytas jos mylimasis Demetrius Meachas. Nepaisant sunkumų, moteris rado būdą, kuris padėjo įveikti depresiją. Plastinės chirurgijos gerbėja tūkstančius išleido procedūroms, kurios padėjo jai susidoroti su sielvartu dėl vaikino netekties, skelbė dailystar.co.uk.
2023-03-19

Influencerė paviešino savo ašaras: neapsikentė patyčių dėl sūnaus vardo

Moteris verkdama pasakojo savo sekėjams, kad interneto troliai puola unikalų jos kūdikio vardą. Liana Jade iš Enderbio turi bendrą „YouTube“ kanalą su partneriu Connoru, o pora praėjusių metų liepą susilaukė sūnaus Koazy. Tačiau Liana savo „TikTok“ paskyroje paskelbė vaizdo įrašą, kuriame apsipylė ašaromis,  sakydama, kad žmonės internete sukritikavo jos vaiko vardą, kai peržiūrėjo amerikiečių „YouTube“ naudotojų Matto ir Abby „Neplanuotos tinklalaidės“ transliacijos įrašą.
2023-03-15

Vienas vaizdo įrašas paskatino moterį siekti didžiausios burnos rekordo: nepatikėsite, ką ji gali apžioti

Influencerė XEHLI G išgarsėjo instagrame po to, kai pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame ji neįprastai atidarė burną. Gerbėjai liepė jai siekti Gineso rekordą. Dabar influencerė XEHLI G nusprendė patekti į rekordų knygą kaip asmuo, turintis didžiausią pasaulyje burną, skelbė dailystar.co.uk. Ji išgarsėjo socialiniame tinkle dėl savo gebėjimo neįprastai atverti burną.
2023-03-08

Paaiškėjo negyvos rastos 24-erių influencerės mirties priežastis

2022 metais užsienio žiniasklaidą sudrebino žinia apie 24-erių influencerės mirtį. Amy Gregory gyvybė užgeso netrukus po gimimo dienos. Dabar paaiškėjo, kad Amy Gregory, kuri dirbdama modeliu buvo žinoma kaip Chloe Love, nusižudė, skelbė dailystar.co.uk. Tyrimo metu paaiškėjo, kad Amy buvo apibūdinama kaip „šmaikšti, protinga ir graži jauna moteris“. „2022 m. sausio 2 d. Amy buvo rasta savo namuose.
2023-03-08

Mergina metė darbą „McDonald's“, nes yra per graži: prisiminė kuriozinę situaciją su klientu

Melanie Collett išėjo iš darbo „McDonald's“, nes manė, kad yra per graži ten dirbti ir dabar ji uždirba tūkstančius.  20-metė Melanie Collett, gyvenanti Edinburge, manė, kad kolegos ir net klientai ją smerkė dėl nuostabios išvaizdos. Dirbdama greitojo maisto restorane mergina teigė, kad vadovai liepdavo jai nusivalyti makiažą ir nusiimti dirbtinius nagus.
266 2023-02-20

24-erių influencerė rasta negyva: „Ji buvo mama, sesuo, dukra, geriausia draugė ir pavyzdys daugeliui iš jūsų“

Užsienio žiniasklaidoje pranešama, kad influencerė Diana Deets (24 m.), dar kitaip žinoma Coconut Kitty slapyvardžiu, rasta negyva, Skelbiama, kad JAV gyvenusi moteris mirė vasario 12 d., pranešė dailystar.co.uk. Jauna moteris taip pat buvo ir „OnlyFans“ modelis, o „Instagram“ paskyroje turėjo  5,4 mln. sekėjų. Instagrame pasidalintame įraše teigiama, kad Diana Deets nusižudė. „Ji visada priglausdavo gyvūnus, kuriems reikėjo namų.
2023-02-20

Medikų klaida nusinešė 29-erių influencerės gyvybę: šeimai iš skausmo plyšta širdis

Magnolija Karolina Morales Camacho įkvėpė savo socialinių tinklų sekėjus gerinti sveikatą ir kovoti su nutukimu. Deja, po svorio metimo operacijos meksikiečių influencerė mirė, o jos šeima nedelsdama prabilo. Pranešama, kad 29 metų mergina mirė dėl medikų aplaidumo, dėl kurio buvo nepataisomai pažeistas jos kūnas.
2023-02-02
Į viršų