Staigi 16-mečio mirtis sukrėtė bendruomenę: skyrė jautrius žodžius

Boksininkai Hopey Price ir Tyson Fury pagerbė paauglį kovų žvaigždę Frank Varey. Price bei Tyson Fury socialiniuose tinkluose „Instagram“ ir „Facebook“ pagerbė 16-metį boksininką, „nuostabų jaunuolį“.

Price rašė: „Ilsėkis ramybėje, vaike. Tu neliksi pamirštas, nes legendos nemiršta. Šiame žiauriame pasaulyje visi maldomis su tavo šeima“.

Fury taip pat parašė „Instagram“ tinkle: „Ilsėkis ramybėje. Tu buvai būsimasis pasaulio čempionas“.

2014–2019 metais Varey laimėjo šalies jaunimo čempionatą savo svorio kategorijoje, o jo brolis Thomas Varey tapo šalies čempionu 2020 metais, rašo dailystar.co.uk.

Laikė perspektyviu Anglijos boksininku

Price socialiniuose tinkluose pasidalino nuotrauka su „būsima žvaigžde“ bei pridūrė, kad tai „širdį draskanti“ istorija.

„Priory PARK Boxing Club“ savo „Facebook“ paskyroje rašė: „Šiandieną mirė labai perspektyvus jaunasis boksininkas Frank Varey iš Sharpstyle ABC. Daug kartų jį regėjau ringe įvairiuose čempionatuose ir jis buvo būsimoji žvaigždė. Maldomis esame su juo ir jo šeima. Ilsėkis ramybėje, čempione“.

Belfasto St Paul bokso klubas rašė: „Nuoširdžiai liūdime dėl ankstyvos vieno perspektyviausių anglų boksininkų mirties ringe. Ilsėkis ramybėje, jaunasis Frankie Varey. Užuojauta šeimai, draugams ir Sharpstyle bokso klubui. Didžiuojamės, kad  mūsų talentingam boksininkui Dylan Eagleson teko privilegija su juo kovoti viename ringe. Amžiną tau atilsį“.

Vienas komentatorius rašė: „Negaliu patikėti, kad sakau „amžiną atilsį“ žmogui, kuris buvo nuostabus boksininkas ir negailėdavo komplimentų varžovui“.

„Nerandu teisingo žodžio, nes „liūdime“ neatspindi tiesos, bokso pasaulis giliai sukrėstas šio jaunuolio mirties. Mums jis tebėra nuostabus jaunuolis tiek bokso ringe tiek už jo ribų. Nuostabi talentinga asmenybė“, – rašė kitas.


Rašyti komentarą...
/
/
2021-07-26 12:31:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ansciau tikrai nebuvo tiek vaiku mirciu tiesiog siaip staiga..
Atsakyti
0

A
As
2021-07-26 13:50:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai nuo ko 16 metis vaikas gali staiga mirti
Atsakyti
0

G
Gedžiu
2021-07-26 14:43:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip gaila man jo,taip anksti išėjo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų