Šiuos 3 Zodiako ženklus vadina didžiausiais egoistais: nepasitikėkite jais

Prisipažinkime – visi turime savanaudiškų polinkių, ir tai nieko baisaus! Tai – labai sudėtingos mūsų žmogiškosios prigimties dalis. Tačiau kai kuriems žmonėms savanaudiški polinkiai pasireiškia kiek dažniau.

Jei kokioje nors gyvenimo situacijoje ir jums yra tekę susimąstyti, ar nesate pernelyg egoistiški, tuomet verta sužinoti ir tai, ką apie jus sako astrologija – ar tik nesate tarp trijų savanaudiškiausių Zodiako ženklų?

Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

Kai Avinas išsiaiškina ko nori, tą ir gauna. Juk tai nieko blogo, ar ne? Tačiau kartais Avinams tai darosi nevaldoma. Avinas visada pirmenybę teikia sau ir yra labai užsispyrusio charakterio. Viskas paprasta – jei parduotuvėje su Avinu susiduriate prie jūsų abiejų norimos paskutinės likusios prekės, Avinas už ją kovos iki paskutinių, ir už tai neatsiprašinės. Jis taip pat sugalvos ir pateisinamų priežasčių, kodėl jam šio daikto reikia labiau, nei jums, nors jose nebūtų ir kruopelės tiesos.

Jei tai – jūs: Avinams reikėtų nebijoti kažką kartais paaukoti. Suprantama, jums labai nepatinka, kai negaunate visko, ko norite, bet toks gyvenimas. Bent kartą leiskite ir kam nors kitam pasidžiaugti pergale.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

Nors Jautis simbolizuoja stabilumą ir patikimumą, jo saugumo troškimas kartais gali privesti ir iki gobšumo. Jaučiai gali būti labai jautrūs, labai emocingi ir per stipriai kitus savintis. Pavyzdžiui, po Jaučio ženklu gimusi mergina gali priversti savo antrą pusę nupirkti jai brangius drabužius vien savaitgalio išvykos proga, bet tuo pačiu metu išdraskyti akis kitai, kuri vos pažvelgė alkanomis akimis į jos vyrą. Taip, Jaučiai yra būtent tokie.

Jei tai – jūs: Nustokite reikalauti vis daugiau ir daugiau – džiaukitės savo santykiais tokiais, kokie jie yra. Ir nebūkite tokie agresyvūs. Viskas gerai – nereikia nuolat įrodinėti savo vertės.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

Nors Dvyniai puikiai moka prisitaikyti prie kitų, o lankstumas jiems ne svetimas, kartais reikalai gali pasisukti visai kitokia linkme. Dėl savo nepastovumo, Dvyniai gali elgtis paviršutiniškai ir tuščiagarbiškai. Jei dalyvaujate vakarėlyje su Dvyniais, nenustebkite, jei jie parodys visai kitokį savo veidą, ir negalėsite patikėti, iš kur atsirado šis žmogus, kurio dar prieš penkias minutes nebuvo. Dvyniai prisitaiko prie aplinkos dėl savanaudiškų priežasčių, ir jiems visai nesvarbu, kaip dėl to gali pasijusti aplinkiniai, rašoma yourtango.com.

Jei tai – jūs: Jums reikia išmokti gyventi taikoje su pačiais savimi. Niekam nedaro įspūdžio nei jūsų materialinė nuosavybė, nei jūsų reputacija... Jei žmonės su jumis leidžia laiką, tai todėl, kad jiems patinkate būtent jūs patys. Todėl nustokite apsimetinėti tuo, kuo nesate, ir pradėkite jaustis gerai būdami savimi.


Rašyti komentarą...
T
Trockis
2021-04-19 17:31:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baikit rašyti briedus.Laikykis 10 Dievo įsakymu ir visi bus idealiai protingi
Atsakyti
-8

N
Na jau
2021-04-19 19:51:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiška nesąmonė apie visus ženklus.
Atsakyti
-6

B
B
2021-04-19 21:46:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie dvynius nenuginčijama tiesa, nuo tokių žmonių reikia bėgti.
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų