Savaitės horoskopas pagal Naglį Šuliją: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

Avinas

Rūpės praktiški dalykai – galimybės gauti apčiuopiamos naudos, piniginiai, turtiniai reikalai. Visgi į šioje srityje atsivėrusias galimybes patartina žvelgti santūriai – o gal netrukus išaiškės ir kitų aplinkybių? Savaitės pabaigoje prasidės geras metas rūpintis namų, šeimos reikalais. 

Jautis

Norėsis veiklos – ir tvarkyti reikalus, ir pasidžiaugti smagiais, maloniais dalykais. Atrodo, nestigs ir vieno, ir kito. Visgi antroji savaitės pusė gali būti labai nepastovi – ir naujovių pasiūlys, ir ant šakių pakratyti gali. Šiaip ar taip, ir santūrumas, ir apdairumas tikrai pravers. 

Dvyniai

Gali būti, kad būsite palikti gyvenimo šalikelėje – svarbiausi įvykiai ir reiškiniai vyks kažkur šalia, jus pačius menkai beužkliudys, nors nuotaiką kai kada gadinti gali. Savaitės pabaigoje pradės smarkiau dominti piniginiai, turtiniai reikalai ir prasidės veikla šioje srityje. 

Vėžys

Rūpės nauji, tačiau praktiškai pritaikomi ir naudos teikiantys dalykai, taip pat galimybė daugiau, dažniau pabūti, pabendrauti su artimais draugais. Visgi antroji savaitės pusė gali būti ganėtinai nepastovi – reikės atidumo. Savaitės pabaigoje pasidarysite sportiškesni ir drąsesni. 

Liūtas

Gali būti nemažai darbo darbe, profesijos srityje. Nestigs ir išradingumo, kūrybiškumo, todėl nuveikti pavyks išties nemažai. Antroji savaitės pusė gali pateikti staigmenų, galbūt pavyks sugalvoti, pradėti kažką nauja, neįprasta. O pačioje savaitės pabaigoje geriau apie darbą tiesiog pamiršti – gali būti sunkiai įveikiamų kliūčių, kurias geriausia pralaukti. 

Mergelė

Iš pirmo žvilgsnio laikas bus lengvas ir smagus – darbe darbų žada sumažėti, namie viskas savose vietose. Palankus metas galvoti apie keliones ir net imtis šioje srityje veiksmų, sėkmė lydės ir dalykinius ryšius su užsieniu. Visgi savaitės pabaiga čia gali būti ganėtinai nepastovi. 

REKLAMA

Svarstyklės

Dienos gali slinkti ganėtinai ramiai, kartkartėmis stebint įvairius gyvenimo reiškinius, įvykius, kurie jums patiems turės nedaug įtakos. Visgi antroje savaitės pusėje išaugs nelaimingų atsitikimų ar panašių nesklandumų tikimybė, todėl tuo metu apdairumas labai pravers. 

Skorpionas

Dabar daug kas priklausys ne tiek nuo jūsų norų sumanymų ar veiksmų, o nuo išorinių aplinkybių ir kitų žmonių veiklos. Vėlgi, ta ana pusė bus nusiteikusi pozityviai, todėl beliks tik galvoti, kiek to pozityvo priimti. Visgi antroje savaitės pusėje ten gali būti visokių įvykių, aplinkybių, todėl jums bus saugiau žingtelėti žingsnelį atgal. Laikinai. 

Šaulys

Nedideli darbai, visokie reikalai, įsipareigojimai gali plaukti plačiu, bet ramiu srautu, tad jums beliks tiktai imtis visko iš eilės. Akivaizdu, produktyvumas bus didelis. Palankus metas užsiimti sveikatos reikalais. Nepatogumų gali kilti kai, vaizdžiai tariant, savaitės pabaigoje šis srautas ims tekėti per slenksčius ir krioklius. 

Ožiaragis

Gyvenimas gręžiasi į jus gražiąja savo puse – smagių, gražių, malonių dalykų daugės, bent jau taip atrodys pirmoje savaitės pusėje. Antroje aplinkybės gali klostytis taip, kad ne visko, ko norisi, pavyks gauti, pasiekti, tikriausiai teks keisti planus. Savaitės pabaigoje pasidarys svarbūs santykiai su kai kuriais asmenimis. 

Vandenis

Bene daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų paprašys namų, šeimos, galbūt būsto reikalai. Savaitės pradžioje – dėl to, kad taip norėsis jums, antroje savaitės pusėje ir ypač jos pabaigoje – todėl, kad taip reikės. Savaitės pabaigoje prasidės palankus laikas žemės ūkio darbams ir naminių gyvūnų globai. 

Žuvys

Būsite judrūs, atviri, daug bendrausite. Palankus laikas tiems, kurie dirba su žiniomis, informacija, mokosi arba moko kitus. Pirmoje savaitės pusėje viskas vyks sklandžiai, o antroje gali būti ir staigmenų (net ir malonių), ir kliūčių. Jos malonios nebus. Savaitės pabaigoje prasidės palankus metas sportinio tipo pramogoms – jos patiks vis labiau. 


Rašyti komentarą...
J
Juozas.
2021-04-18 22:12:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Anksčiau. Sulija. Gerai. Sudarinedavo, daba. Ant. Durniaus. Gubino. Horoskopai. Žymiai. Geresni
Atsakyti
0

M
Marytė
2021-04-19 07:04:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nagli,ačiū viskas tinka tiksliai,geros jums dienos ir gero horoskopo!
Atsakyti
0

R
Rita
2021-04-19 21:30:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
100%Atitinka:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų