naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvienas su pykčio problemomis tvarkosi savaip – vieni išsilieja pykčio proveržiais, o kiti užsisklendžia savo pykčio kiaute. Turbūt visi pažįstame bent vieną žmogų, kuriam niekaip nepavyksta susivaldyti.

Kiekvienas su pykčio problemomis tvarkosi savaip – vieni išsilieja pykčio proveržiais, o kiti užsisklendžia savo pykčio kiaute. Turbūt visi pažįstame bent vieną žmogų, kuriam niekaip nepavyksta susivaldyti.

REKLAMA

Bet kuriam Zodiako ženklui tokie žmonės priklauso? Ar ir jūs dažnai užsidegate ir nesuvaldote pykčio? Astrologė Susan Taylor atskleidė, kurie trys Zodiako ženklai yra pikčiausi, ir patarė, kaip jiems geriausia suvaldyti savo pykčio protrūkius. Įspėjimas: čia pirmauja Avinas, Skorpionas ir Vandenis!

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savitą asmenybę. Pasigilinę į kiekvieną jų pastebėsite, kad kai kurie labai greitai praranda savitvardą, o kiti yra daug ramesni ir santūresni. Pyktis yra labai sunki emociją, kurią kontroliuoti išties nelengva – tam reikia daug kantrybės ir stiprybės. Kai pyktis aptemdo mums protą, situacija gali labai greitai pablogėti...

Bet kokio tipo asmenybės yra labiau linkusios nesusitvardyti?

Šie trys Zodiako ženklai „sprogsta“ dažnai – jie nėra iš tų, kurie ilgai rinktųsi žodžius. Štai kurie trys ženklai yra impulsyviausi, ir keletas patarimų, kaip juos greičiau nuraminti, rašoma msn.com

REKLAMA

Avinas yra pats pikčiausias Zodiako ženklas!

Marsas yra Avino valdančioji planeta, simbolizuojantį nuolatinį veiksmą ir judėjimą! Avinas yra pirmasis Zodiako ženklas, visada pasiruošęs veiksmui ir labai mėgstantis kūrybingumą. Avinai dažnai imasi veiksmų jų gerai neapgalvoję – jie negali pakęsti lūkuriavimo ir nieko neveikimo. Jie yra labai nekantrūs, o tai yra viena iš priežasčių, dėl kurių jie taip greitai supyksta ir patiria labai daug streso.

REKLAMA

Susan Taylor patarimas, kaip nuraminti Aviną: kad išlietų stresą, Avinams reikia bėgioti, vaikščioti ar kilnoti svorius. Jei dirbate ar gyvenate su Avinu, pasiūlykite jam kokios nors sportinės veiklos, kad jis galėtų išlieti energiją ir pradėti mąstyti blaiviai.

Skorpionas – tikras įtūžio kamuolys!

Skorpiono valdančiosios planetos yra Marsas ir Plutonas. Jos nulemia Skorpiono impulsyvumą, piktumą ir kartais net žiaurumą, kai jam reikia kam nors įgelti ir atsikirsti. Skorpionas puikiai moka užtildyti savo priešus ir prisikasti iki pat apie juos sklandančių apkalbų ištakų. Pavojus jo negąsdina, Skorpionas gali elgtis neapdairiai ir netaktiškai.

REKLAMA

Susan Taylor patarimas, kaip susitaikyti su Skorpionu: kovos menai padeda Skorpionui nukreipti savo energiją tinkama linkme. Jiems rekomenduojama net pradėti lankyti tokias treniruotes!

Vandenio charakteris – nepermaldaujamas!

Vandenio tikrai nebūtų galima pavadinti išlaikytu žmogumi. Jie nesileidžia stabdomi manančių kitaip nei jie ir nuolat šaiposi iš kitų žmonių nuomonių. Trumpai tariant, Vandeniai daro tik tai, ką yra sumanę, ir dažnai jų elgesį sąlygoja staigūs impulsai.

Susan Taylor patarimas, kaip padėti Vandeniui nusiraminti: kad gautų taikios energijos, Vandenis privalo medituoti arba keliauti. Jei draugaujate ar dirbate su Vandeniu, nemėginkite jiems nurodinėti – duokite jiems pakankamai laiko ir erdvės, kad jie galėtų viską ramiai apgalvoti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų