Zodiako ženklams – įvykių kupina diena: nors šypsosis laimė, kai kam gali nepasisekti

Sekmadienis Zodiako ženklams bus nevienodas – vieniems įvykiai klostysis palengva, o kai kam gali kilti sunkumų.

Avinas

Informatyvi diena. Tikėkitės susitikimų, pokalbių, susirašinėjimų. Netrūks ir aistringų postringavimų, ir apkalbų. Gali atsinaujinti kai kurie ryšiai. 

Tauras

Daugiau dėmesio pravartu skirti vaikams, artimiesiems. Pasistenkite, kad kuo mažiau įtampos būtų santykiuose su namiškiais, nes kur kas geriau jausitės, jeigu jus palaikys artimi žmonės.

Dvyniai

Šiandieną jums labai rūpės meilė, seksas. Būkite supratingi, atidūs tiems, kuriuos mylite. Turėkite omenyje, kad nedera primygtinai reikalauti iš jų dar didesnio dėmesio.

Vėžys

Būsite kūrybingi ir originalūs. Tęskite pradėtus darbus, būkite dėmesingi aplinkiniams. Rūpinkitės ne tik išoriniu savo įvaizdžiu bei gerove, bet ir vidiniu pasauliu, sveikata.

Liūtas

Galimos problemos, kurios turbūt tiesiogiai jūsų nepalies, bet vers nerimauti dėl kitų žmonių. Meilės prisipažinimus reikėtų sakyti tik tuo įsitikinus, o pažadus dalinti itin atsakingai.

Mergelė

Būsite psichologiškai įžvalgūs, intuityvūs. Kažkas iš draugų gali klausti jūsų patarimo arba prašyti paskolos. Nežaiskite jums neabejingo žmogaus jausmais, lūkesčiais.

Svarstyklės

Tikėtini bendri reikalai su užsieniečiais. Iš toli esančio žmogaus galite gauti žinią. Tikėtinos romantiškos fantazijos. Meilė, išradingumas, originalumas apskritai bus geriausi vaistai nuo visų negandų.

Skorpionas

Būsite linkę pasitikėti kitais, veikti išvien. Gali stengtis palaikyti įtakingas draugas. Pasidomėkite, kokie motyvai už to slypi, galbūt jie jums nėra priimtini.

Šaulys

Šiandien geriau suprasite kitus žmones, todėl sugebėsite susitarti dėl svarbių jums dalykų. Galbūt pajusite, kad kažkam reikalingas jūsų padrąsinantis žodis ar kitokia parama. Galite užmegzti įdomią pažintį.

REKLAMA

Ožiaragis

Šiandien neblogai turėtų sektis su kūryba, labdara, socialiniais reikalais susijusi veikla. Gali atsirasti geradaris, nusiteikęs padėti jums išsikapstyti iš keblios padėties. Visgi kiekvieną pasiūlymą vertinkite atidžiai, nes diena gana apgaulinga.

Vandenis

Nors viskas gali atrodyti jauku, malonu, virš galvos tarsi skries keista grėsmė. Pasižymėsite ypatingu jautrumu. Jei nenorite pakliūti į nemalonę, viską darykite nuosekliai, apgalvotai, taktiškai bendraukite.

Žuvys

Šiandien verta pasistengti, kad užsitikrintumėte finansinį stabilumą. Nuolat jausite nervinę įtampą, dirglumą, būsite impulsyvūs ar net ekscentriški. Atpalaiduotų jauki aplinka, gurmaniškas maistas.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų