REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Yra tokių žmonių, kurie galvoja, kad savo Zodiako ženklą galima naudoti kaip pasiteisinimą dėl bjauraus elgesio su kitais, bet tai – tiesiog tinginystė.

Yra tokių žmonių, kurie galvoja, kad savo Zodiako ženklą galima naudoti kaip pasiteisinimą dėl bjauraus elgesio su kitais, bet tai – tiesiog tinginystė.

REKLAMA

Gimdami gauname tam tikrus parametrus, su kuriais turime išmokti dirbti, jais naudoti, o kartais – net įveikti. Astrologijoje nėra nuosprendžių visam gyvenimui – net ir blogiausi ženklai ir planetų aspektai iš tiesų yra labiau įspėjimai.

Kiekvieno žmogaus horoskopas būna skirtingas ir parodo asmens stipriąsias ir silpnąsias savybes. Jei pažįstate žmogų, kuris taip erzina ir užgaulioja, kad nebegalite pakęsti jo kompanijos, pasižiūrėkite į jo horoskopą ir padėkite jam išsiaiškinti, kaip savo stipriąsias savybes išnaudoti taip, kad jos užgožtų silpnybes, rašo yourtango.com

Ožiaragis

Ožiaragiai labai daug dėmesio skiria praktiškumui ir efektyvumui, todėl gali pasirodyti pikti, tačiau jie visai nesidžiaugia skaudindami kitus.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragiai visuomet galvoja apie rezultatus ilguoju laikotarpiu, todėl jei kartais reikia parodyti truputį žiaurumo produktyvumo ir saugumo dėlei, nepriimkite to asmeniškai. Po nepalaužiama išore slepiasi ištikima siela, kuri nori su jumis likti amžinai.

REKLAMA

Liūtas  

Liūtai negali pasitraukti iš dėmesio centro, bet tai – visai ne dėl savanaudiškumo. Kad būtų laimingi, jiems būtinai reikia gauti daug dėmesio ir pagyrų.

Liūtas turi didelę širdį, kurioje visiems užtenka vietos. Kai tik Liūto norai išsipildo, jie padarys viską, kad ir kiti gautų savo penkioliką minučių šlovės.

Svarstyklės

Svarstyklės kartais gali pasirodyti keistokos. Jos dažnai ieško triukšmingų vakarėlių ir blizgučių, o ne gilesnio ryšio ir jausmų, bet jos turi tam rimtų priežasčių.

Svarstyklės yra pusiausvyros ir grožio čempionės, kurios visą savo energiją paskiria tam, kad aplinkiniai jaustųsi ramiai ir maloniai.

Visiška nesąmonė. Patį blogiausią charakterį turi dvyniai ir skorpionai. Jų piktumo ir kerštingumo niekas nepralenks.
Viskas cia briedas ir kiti str buda lemia genai ir temperamenta taip pat, moksliskai irodyta esu medike.
Nesamonė apie svarstykles gyvenau su svarstyklėmis ir neatitinka kas parašyta,tad nesamonė.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų