Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ši savaitė yra laiminga ne tiek dėl to, kad sutiktumėte ką nors naujo ar rastumėte smagių dalykų, kuriuos galėtumėte nuveikti su savo antrąja puse; labiau dėl to, kad susitaikytumėte su kažkuo svarbiu santykiuose, kad galėtumėte palikti praeitį ir pradėti viską iš naujo dabar.

Ši savaitė yra laiminga ne tiek dėl to, kad sutiktumėte ką nors naujo ar rastumėte smagių dalykų, kuriuos galėtumėte nuveikti su savo antrąja puse; labiau dėl to, kad susitaikytumėte su kažkuo svarbiu santykiuose, kad galėtumėte palikti praeitį ir pradėti viską iš naujo dabar.

REKLAMA

Gal esi vienas iš trijų ženklų, kuriems šią savaitę pasisekė meilėje, pasikabink sau karūną.

Tai, dėl ko ši savaitė vieniems bus tokia laiminga, o kitiems – tokia varginanti, yra paprasta: Retrogradinis Merkurijus, jau nekalbant apie kelis kitus įkyrius tranzitus.

Šią savaitę meilėje jums sekasi dėl jūsų gebėjimo taisytis. Šią savaitę svarbiausia gydyti širdį ir daryti teigiamus žingsnius, kad liktumėte kartu.

Tai ne ta savaitė, kai ieškome nepriklausomybės ir laisvės nuo partnerystės; ne, atvirkščiai, tai savaitė, kai sunkiai dirbame, kad sugrįžtume kartu su žmonėmis, kurie mums reiškia daugiausiai.

REKLAMA

Trys Zodiako ženklai, kuriems 2022 m. gegužės 9–15 d. labiausiai sekasi meilėje, yra Jaučiai, Mergelės ir Šauliai.

Jautis

Jūs numanote, kas bus šią savaitę, ir jei jūsų spėjimas teisingas, tikriausiai sulauksite kokio nors pasiūlymo.

Ir tai prasminga; jūs su partneriu esate kartu jau pakankamai ilgą laiką, kad galėtumėte galvoti apie tai, kad tai taptų visam laikui. Jei manote, kad santuoka yra laimingas dalykas, tai gali būti, kad šią savaitę jums bus pasiūlyta tapti sutuoktiniu.

Jei ką, tai yra puikus parodymas iš jų pusės; šis asmuo rimtai nusiteikęs jūsų atžvilgiu taip, kad jums patinka. Ir nors šis laimingas momentas yra tik „pokalbis", jis simbolizuoja ateities planus.

Į jus kreipiasi ir tai jums yra savotiškai gerai, nes jums labiau patinka būti tuo, kurio prašo, o ne tuo, kuris prašo. Šią savaitė sėkmė priklauso jums.

Mergelė

Per pastaruosius kelerius metus tapote tokie tingūs, kad net neprisimenate, ką reiškia dėti pastangas dėl bet ko.

REKLAMA
REKLAMA

Atrodo, tarsi tiesiog gūžtelėjote pečiais ir pasidavėte, o baisiausia, kad prie savo aplaidumo pertekliaus priskyrėte ir savo romantinius santykius – dėl retrogradinio Merkurijaus (taip, būna atvejų, kai šis tranzitas mums pasitarnauja...) atpažinsite, kiek daug visko leidote nueiti užmarštin, ir jus apims gailestis.

Tačiau dar ne per vėlu, ir tai yra visa esmė! Šią savaitę kažkas prabus jūsų atmintyje; simpatija tam ar susidomėjimas tam tikru dalyku – visa tai susiję su jūsų partneriu.

Jus užgrius mintis, kad būtent jūs esate atsakingas už nuosmukį, o tai automatiškai reiškia, kad būtent jūs galite tai ištaisyti, ir žinote ką?

Jūs galite! Galite tai ištaisyti dabar, šią savaitę. Sėkmė yra jūsų pusėje, NEPRALEISK šios auksinės progos pro akis, Mergele.

Šaulys

Nors iš pradžių save įsivaizdavote visai ne taip, kaip atrodėte, tačiau tapote toks, koks tapote, ir rezultatai jūsų tikrai nedžiugina.

Tai, kas prasidėjo kaip savisauga, dabar yra visiškas gynybinis fasadas; niekam nebeparodote, kas esate.

REKLAMA
REKLAMA

Spėjate, kad taip lengviau užkirsti kelią skriaudai. Nesijaučiate laimingas meilėje, todėl apskritai nusileidžiate, bet kažko visada trūko, ir jūs tai žinote.

Esate vienas iš tų Zodiako ženklų, kurie pasikeičia, kai mus aplanko retrogradinis Merkurijus, ir šią savaitę būtent tai ir darysite, nes staiga meilė jums atrodys ne tokia jau bloga.

Labiau tikėtina, kad taip yra todėl, kad dabar jumis kažkas domisi, ir jūs svarstote, kad galbūt norėtumėte jį geriau pažinti. 

Valgė spalvė, Parengė Gintarė DAKNYTĖ

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų