Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Išbandykite šį testą, kuris galbūt atskleis visą tiesą apie jus.

Išbandykite šį testą, kuris galbūt atskleis visą tiesą apie jus.

REKLAMA

Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite: kuri iš jų nėra šeima?

Atsakymai

Jeigu pasirinkote pirmąjį paveikslėlį

Tai gali simbolizuoti, kad giliai širdyje iš tiesų nesate tvirtas šeimos žmogus. Draugai ir artimi pažįstami – jums tikroji šeima, rašo themindsjournal.com. Nuolatos stengiatės į aplinkinių žmonių gyvenimą įnešti teigiamų emocijų.

Gali būti, kad vaikystėje jūs idealizavote tvirto šeimos vyro vaidmenį, todėl dabar stengiatės apginti visus savo artimuosius. Šiame paveikslėlyje mama laiko savo vaiką už rankos, o tėtis yra atokiau nuo jų, nes jis šeimoje užima tvirto vyro vaidmenį.

Jeigu pasirinkote antrąjį paveikslėlį

Esate stipriai orientuotas į šeimą žmogus. Pasaulyje jums nieko nėra svarbiau už jūsų šeimą. Jūsų įsitikinimu, pagrindinis tvirtos šeimos pamatas – nuoširdumas ir pasitikėjimas vienas kitu.

REKLAMA

Visada savo šeimos norus pastatote į pirmą vietą. Šiame paveikslėlyje abu tėvai yra susitelkę į save, visiškai nekreipiantys dėmesio į šalia esantį vaiką.

Būdamas šeimos žmogus, jūs greitai atspėjote, kad būtent ši šeima yra netikra.

Jeigu pasirinkote trečiąjį paveikslėlį 

Šis paveikslėlis demonstruoja laimingą ir mylinčią šeimą, du tėvai rūpinasi ir skleidžia meilę savo vaikui.

Jeigu jūs pamanėte, kad ši šeima yra netikra, gali būti, kad praeityje turėjote tam tikrų vaikystės traumų ar nesutarimų artimoje aplinkoje. 

Tokio puskvailio straipsnio net skaityt neverta. Visuose trijuose paveikslėliuose yra šeima, o šeima ar ne šeima skirstyt pagal stovėjimą asilų užsiėmimas. Va jei du pyd.....ai su vaiku stovėtu, tada ne šeima
Pirmas numeris matosi kad is tevu vyras rankomis kišenėje išsiskiria tiek manieromis tiek emocijomis nematau cia šeimos o moteris tik vaika laiko uz rankos ir kodėl vaikas ne vidurį jai darni seima? Ir pagal pirma paveikslėlį galima suprasti kad ne tik vyras gali buti o tiesiog šeimos narys tai tikrai ne seima. O del antro paveiksliuko tai seima matau kad seima visa kai ir normalu nematau cia blogos šeimos. Kazkaip kažką apgaudinėti....
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų