Senelių namus interjero dizainerė prikėlė antram gyvenimui: virtuvė ir svetainė pasikeitė neatpažįstamai

Šį penktadienį TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ svečiuosis pas pusbrolius Austę ir Gytį, kurie paveldėtą senelių namą nusprendė prikelti antram gyvenimui.

Austė ir Gytis – pusbrolis ir pusseserė, nusprendę neatsisakyti autentiško savo senelių namo, kuris kelia nostalgiją ir gilius prisiminimus, ir, vietoje to, jį atnaujinti. Tiesa, šio namo širdis – sujungtos virtuvė ir svetainė – kaip reikiant šaukėsi pokyčių.

„Senelis kalbėjo apie tai, kad šį namą stato savo anūkams. Jam mirus, mes privalėjome čia atsikraustyti, viską sutvarkyti. Šito namo tiesiog negalime parduoti. Jis mums per daug giliai širdyje“, – pasakojo Gytis.

Nors senelis pats savo rankomis statė namą ir puoselėjo jo aplinką, šiandien juose trūksta jaukumo bei funkcionalumo. Laidos herojai pasakos, kad didžiausių pokyčių reikalauja virtuvės ir svetainė, nes būtent čia Austė ir Gytis ateityje tikisi priimti svečius.

IKEA, siekdama išlaikyti namo autentiškumą, laidoje ieškos sprendimų, kaip virtuvę paversti funkcionalia, o svetainę – jaukia ir tokia, kurioje norisi leisti laiką. Austei ir Gyčiui šįkart padėjo IKEA interjero dizainerė Birutė, kuri atnaujins erdvę, kartu išryškindama namo istoriją. Būtent šių namų autentiškumas jai ir padiktavo kuriamą stilių, pavyzdžiui, nuostabi sena krosnis, kuri dar puikiai atlieka savo funkciją.

Derindama interjerą prie name esančių detalių, Birutė svetainėje parinks tradicinio stiliaus sofą, kuri gali transformuotis į lovą. Ant jos nuguls pagalvėlės, kurias panorėjus galima lengvai pervilkti ir keisti pagal nuotaiką. Na, o virtuvėje interjero dizainerė parinks į akį nekrentančius ir lengvumo erdvei suteikiančius sprendimus. Ji taip pat pademonstruos, kaip senus daiktus galima paversti namo istoriją pasakojančiomis relikvijomis.

Kaip autentiško namo virtuvė su svetaine bus prikelti antram gyvenimui pamatysite jau šį penktadienį, laidoje „Namų idėja su IKEA“, 17.55 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
D
Dizainas....
2021-04-02 19:48:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sienas pabalino??? Virtuvės spinteles bent nusišveistų, o tai tokio dizaino, kad prisiliesti britku, prilipsi
Atsakyti
-1

K
Kaimo nostalgija
2021-04-04 14:27:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip, su silikoniniais papais gali ir prilipti. O pusesere su pusbroliu šaunuoliai!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų