PRIEŠ ir PO: virš 40 metų skaičiuojantis senjorės miegamasis virto jaukiu ir šiuolaikišku

Močiutė Laima – taip energija trykštančią kaunietę senjorę vadina jos mylimi anūkai. Nuo jaunystės ji tebegyvena savo pirmajame bute. Čia užaugo dvi jos dukros, o dabar dažnai svečiuojasi trys anūkai. Juos močiutė Laima vadina gyvenimo varikliukais. Tačiau Laimos miegamasis – užstrigo laike ir visiškai neatitinka nei jos poreikų, nei asmenybės. Interjero dizainerė seną moters miegamąjį pavertė jos vertu, stilingu ir tvarkingu kambariu poilsiui ir savęs puoselėjimui.

Kilimų žinovės patarimai, ką vertėtų žinoti renkantis persišką kilimą

Pradėjęs savo istoriją kaip buitinis rakandas, laikui bėgant kilimas įgijo kitą prasmę ir vertę. Šiandien autentiškas rankų darbo kilimas iš rytų gali tapti pagrindine namų interjero puošmena, šeimininko gero skonio ir pasaulėžiūros simboliu, estetikos bei pasigėrėjimo šaltiniu. Rytietiškų kilimų žinovė Laura Bohne kalbėti apie kilimus gali nenuilsdama ir, jos klausant, imi suprasti, kad kilimo pasirinkimas tai – ne šiaip veiksmas, tai – žinios, filosofija, išmintis.

Patogi namų svetainė: traukos centras namiškiams ir svečiams

Svetainė – svarbi namų erdvė, kurioje sukasi visas namų gyvenimas. Patogus, funkcionalus, bet tuo pačiu ir jaukus jos apstatymas sukuria tikrą emocinį ir fizinį komfortą visiems namiškiams bei paviešėti užsukusiems svečiams. Svetainės kambarys namuose atlieka kelias funkcijas.

Puošiame namus Kalėdoms: jaukumą kurkite su naujais langų uždengimais

Vis mažiau dienų liekant iki Kalėdų nevalia pamiršti savo namų, suteikiant jiems dar daugiau jaukumo. Sukurti šventinę atmosferą, pagyvinti namų interjerą visada galite ne tik pasipuošę kalėdinę eglutę, bet ir atnaujinę langų uždengimus ar kitas interjero detales. Taigi, „Domus Lumina“ dalijasi patarimais, kaip prieššventinio sezono laikotarpiu savo namuose susikurti Kalėdų laukimo nuotaiką.

Pasiilgusiems funkcionalumo – naujoji „Magrės baldų“ kolekcija

Namuose praleidžiame didžiąją dalį laiko, todėl natūralu, kad norisi juos puoselėti. Tiems, kurie planuoja atnaujinti arba įrenginėti interjerą, lietuviško prekių ženklo „Magrės baldai“ komanda turi pasiruošusi naujieną – minkštų baldų kolekciją „Eva“. Ilgesnė nei 25-erių metų patirtis leido sukurti gaminius, kuriuose tobulai dera išskirtinio komforto suteikiantys sprendimai, elegantiškas dizainas ir apgalvoti matmenys.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, namų virtuvei renkantis maišytuvą

Vieno dažniausiai naudojamų prietaisų buityje, taip pat svarbios namų interjero detalės – vandens maišytuvo, pasirinkimas nėra lengvas sprendimas. Stilių, medžiagų, apdailos ir kainų įvairovė gali būti didžiulė. Tikriausiai ne vienerius metus gyvensite namuose, kuriems renkatės vandens maišytuvus, tad šis prietaisas turi itin patikti ir būti patogus naudoti. Dauguma žmonių renkasi maišytuvą vien pagal išvaizdą, o tai yra didelė klaida.

Kriauklės valymo gudrybės ir ką daryti, kad ateityje nereikėtų dėl to sukti galvos

Kasdien naudojamos virtuvės kriauklės labai greitai praranda savo blizgesį dėl vandens ir purvo likučių. Ilgainiui plautuvėms vis sunkiau tampa sugrąžinti buvusį spindesį, šios reikalauja vis daugiau priežiūros bei laiko. Siūlome jums kelias išeitis, kaip galima lengvai panaikinti dėmes ir kokias plautuves rinktis ateityje, kad šių problemų išvengti.

Plisuotos žaliuzės su dviem audiniais: patogus sprendimas ir dieną, ir naktį

Plisuotos žaliuzės ne veltui yra populiarus pasirinkimas tarp langų uždengimų. Pastarosios yra lengvai pritaikomos įvairių dydžių ir formų langams, laisvai reguliuojamos, patogiai sumontuojamos, nereikalaujančios daug priežiūros, leidžiančios rinktis iš daugybės skirtingų dizainų, o renkantis plisuotas žaliuzes su dviem audiniais pliusų tik dar daugiau. Apie juos šį kartą „Domus Lumina“ ir pasakoja.

Populiariausi mitai apie roletus ir priežastys, kodėl verta juos rinktis

Šiandien roletai vis dar išlieka tarp populiauriausių langų uždangų pasirinkimų. Jie – spalvingi, puikiai sulaikantys intensyvius saulės spindulius, pagyvinantys interjerą, lengvai reguliuojami. Tai ypač praktiškas pasirinkimas. Tačiau šio tipo uždangos vis dar yra apipintos įvairiais mitais ir klaidingais įsitikinimais. Šįkart „Domus Lumina“ sieks juos visus sugriauti. Nors roletus kaip dekoracinę priemonę pasirenka vis daugiau žmonių, mitai niekur nedingsta.

Įsibėgėjant šaltajam laikotarpiui: sprendimas, kaip namuose padidinti šviesos kiekį

Rudeniui vis gilėjant, mažėja saulės ir į namus patenkančios natūralios šviesos. Kuo mažiau šviesos, tuo namuose tampa nykiau, darbo kambariuose sunkiau išlaikyti susikaupimą, o gyventojams – gerą nuotaiką. Dėl šių priežasčių, ruošiant namus rudeniui, svarbu atsižvelgti į dienos ilgio ir saulės ryškumo pasikeitimą: tik taip galėsite išlaikyti kambariuose kuo daugiau šviesos, o siekiant tai įgyvendinti, pagelbėti gali tinkamai parinkti langų uždengimai, šiuo atveju –plizuotos žaliuzės.

Kokie ženklai rodo, kad atėjo laikas keisti langų uždangas?

Įsigijus ir namuose sumontavus žaliuzes ar roletus, retas pagalvoja apie tai, kad kada nors šias uždangas reikės pakeisti. Daugeliui pirkinys atrodo toks ilgaamžis, kad keitimas neatrodo reali galimybė – kol patys nepastebime akivaizdžių požymių, kad uždangos paseno ir reikalauja atnaujinimo. Pasenti gali ne tik roletai plastikiniams langams, bet ir žaliuzės ar bet kurios kitos uždangos.

Patarė, kaip greitai ir nebrangiai atnaujinti namų interjerą

Besipuošianti ir rudenėjanti gamta įkvepia naujiems pasikeitimams, tiesa? Kol medžiai spalvina savo lapus – „Domus Lumina“ siūlo būdus, kaip nesudėtingai atnaujinti namų interjerą. Vienas lengviausių būdų namų pagyvinimui – langų uždengimai, juk jie ne tik leidžia suvaldyti patenkančią pro langus šviesą, bet ir suteikia komforto ir papuošia langus įmantriausiais raštais, spalvomis bei faktūromis.

Modernus sprendimas langų grožiui ir praktiškumui: šias žaliuzes pritaikysite visur

Šiuolaikiško, tačiau pernelyg neįpareigojančio stiliaus plisuotos žaliuzės ne tik pagyvina interjerą, bet ir dažnai išsprendžia daugelį komplikuotų situacijų, kuomet sudėtinga pritaikyti įprastus langų dekoro sprendimus. Šį kartą „Domus Lumina“ pristato savo plisuotų žaliuzių asortimente turimas tiek dieninių, tiek naktinių „blackout“ tipo korėtų plisuotų žaliuzių audinius. Visus juos galima rasti SOVEREIGN, PALMA ir LEXINGTON kolekcijose. SOVEREIGN kolekcija Karališkoji (angl.

Žaliuzės dideliems langams: šis pasirinkimas atitiks kiekvieno norus

Iki šiol vienas iš populiariausių langų uždengimų pasirinkimų – žaliuzės, kurios, tikriausiai, tokį pasisekimą turi ne veltui. Modernėjant technologijoms ir tobulėjant dizainui šis langų uždengimas tampa tik dar labiau patogesnis ir vis lengviau pritaikomas bet kokiose patalpose. Šį kartą „Domus Lumina“ pristato „Alumitex“ aliumines žaliuzes su platesnėmis (35 mm. ir 50 mm.) juostomis bei pasakoja apie tokio pasirinkimo privalumus.

3 priežastys langų uždengimui rinktis plisuotas žaliuzes

Šiandien vienas iš populiariausių langų uždengimų – plisuotos žaliuzės, gali ne tik namus papuošti moderniomis linijomis, bet ir suteikti patalpoms norimą atmosferą. Renkantis šias žaliuzes rekomenduojama atkreipti dėmesį į audinį, klosčių plotį bei valdymo tipą, kadangi nuo to priklausys tiek interjero stilius, tiek šviesos pralaidumas ir kiti aspektai. 1. Skirtingi valdymo būdai „Domus Lumina“ supažindina, kad plisuotų žaliuzių klostės gali būti 1,5 cm arba 2,5 cm.
Į viršų