Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijoje, Bijsko mieste, buvo rastas dvylikamečio berniuko kūnas, o jo aštuoniolikos metų sesuo ir jos septyniolikos metų draugė paguldytos į ligoninę dėl įtariamo apsinuodijimo, kurį sukėlė elektroninės cigaretės.

Rusijoje, Bijsko mieste, buvo rastas dvylikamečio berniuko kūnas, o jo aštuoniolikos metų sesuo ir jos septyniolikos metų draugė paguldytos į ligoninę dėl įtariamo apsinuodijimo, kurį sukėlė elektroninės cigaretės.

REKLAMA

Policija pranešė, kad Rusijoje mirė moksleivis, o jo paauglė sesuo ir draugė šiuo metu yra komos būsenoje dėl apsinuodijimo, kuomet visi vaikai, vienos nakvynės metu garino elektronines cigaretes.

12 metų Deniso Shnayderio išgelbėti nepavyko, o jo sesuo Viktorija ir jos draugė Anastasija guli ligoninėje komoje, pranešė vietos žiniasklaida.

Garino elektronines cigaretes

Vaikino sesuo studentė Viktorija buvo paguldyta gydytis po to, kai trijulę ryte rado Anastasijos močiutė. Visi trys vaikai buvo rasti be sąmonės viename Rusijos, Bijsko miesto, bute.

„Jie visi vartojo rūkymo mišinius elektroniniu prietaisu“, – sakė Liudmila Riazantseva iš Rusijos tyrimų komiteto.

Tyrėja taip pat pridūrė ir kitas detales: „Kitą dieną jie buvo rasti be sąmonės. Merginos buvo skubiai nuvežtos į ligoninę, o berniuko išgelbėti nepavyko, deja. Viktorija vis dar yra ligoninėje, o Anastasija prižiūrima reanimacijoje.“

REKLAMA

Liudmila Riazentseva taip pat pranešė, kad buvo iškelta baudžiamoji byla dėl to, ar Deniso mirties priežastis buvo neatsargumas. Pareigūnai taip pat aiškinasi, kodėl šalia nebuvo tėvų priežiūros.

Gyrėsi rūkydama

Viename vaizdo įraše Viktorija sakė, kad „Garinu visą dieną iki tol, kol pradeda pykinti.“

Toks tragiškas atvejis, pareikalavęs nepilnamečio mirties, paskatino reikalauti griežčiau kontroliuoti tokių elektroninių cigarečių pardavimą, siekiant apsaugoti jaunus rusų vaikus.

„Jei vaikai miršta nuo garinimo, tai dabar galiojančio įstatymo, prilyginančio tai cigaretėms, pasirodo nepakanka“, – sakė parlamentaras Denisas Sviščiovas, Rusijos parlamento sporto komiteto vadovas.

„Mums reikia, kad tokie prietaisai ir priemonės tam būtų visiškai uždrausti“, – pridūrė jis.

Kitas parlamentaras Sultanas Khamzajevas paragino visiškai uždrausti garinimo prietaisų ir kitų su tabaku susijusių gaminių pardavimą nepilnamečiams, rašoma mirror.co.uk.

Miręs berniukas ir apsinuodijusios paauglės naudojo elektronines cigaretes, kuriomis įtraukiami nikotino, kvapiųjų medžiagų ir cheminių medžiagų mišinio garai.

Tegu istiria kas ten buvo. Galiu lazintis kad baltarusijoi nera kontroliuojama kas eina i tas cigaretes. Taip pat ir amerikoi buvo kai garino nelegalius skyscius nes buvo pigesni ir mirdavo.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų