Sapnuojate seksą su žymiu žmogumi? Atskleidė, ką tai reiškia

Ne vienas tiki, jos sapnai padeda išsiaiškinti žmogaus troškimus, atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus gyvenime. Ne išimtis ir taip vadinami sekso sapnai, kurie gali siųsti žinutę apie poreikius lovoje, santykiuose su partneriu.

Seksą bent kartą gyvenime sapnuoja daugelis žmonių. Tačiau ne visi atsižvelgia į tai, ką sapnai bando pasakyti. Vis tik būtų neprošal išsiaiškinti, mat tai gali pakeisti jūsų gyvenimą ir santykius, rašoma bustle.com.

Ar kartais pasvajojate, kaip užmezgate fantastiškus santykius su kokia nors garsenybe?

„Žinoma, akivaizdu, kad jus traukia šis asmuo ir galbūt netgi naudojote jo įvaizdį kaip savo fantaziją seksualinių išgyvenimų metu“, – sako seksologė Rhoda Milrad. – Tačiau jei jie sapne pasirodo kaip jūsų seksualinis partneris, tai atspindi jūsų norą pasijusti ypatingu ir svarbiu bei priversti žmones į jus atkreipti dėmesį. Tai gali kilti dėl to, kad kasdieniame gyvenime jaučiatės priešingai.“

Todėl seksologė pataria skirti daugiau laiko ir įsitikinti, kad jūsų poreikiai yra patenkinti: susisiekite su draugais, kalbėkitės su partneriu ir užtikrinkite, kad darote daugybę dalykų, dėl kurių jaučiatės matomi ir palaikomi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų