Gairės

sapnai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sapnai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sapnai“.

Sapnuojate krentančius dantis? Štai, ką tai reiškia

Daugelis, kuriuos kamuoja košmarai, gilinasi į savo sapnus, norėdami išanalizuoti savo mintis. Žmonės tiki, kad sapnai yra raktas į pasąmonę. O ką reiškia sapnuoti iškritusius dantis?  Sapnai – tai vaizdiniai, kuriuos miegodami nevalingai sukuria mūsų protas. Jie dažnai būna tokie ryškūs, kad sunku pasakyti ar sapnuojate.
2023-10-28

Sapnuojate karą? Pasakė, ką tai atskleidžia

Nesvarbu, ar prisijungiate prie socialinių tinklų, ar tiesiog žiūrite vakaro žinias, labai tikėtina, kad susidursite su pranešimais apie Ukrainoje ar kitose pasaulio šalyse vykstantį karą.  Ir nors galite išjungti televizorių arba vengti pražūtingų žinučių, jums tikrai teko sapnuoti kokį nors sapną, susijusį su šiuo tragišku konfliktu. Tačiau sapnai apie karą nebūtinai susiję su tuo, ką skaitote, matote ar girdite naujienose bei socialinėje žiniasklaidoje.
2023-10-27

Sapnuojate mirusį žmogų? Paaiškino, ką tai reiškia

121
Teigiama, kad mūsų sapnų pasaulis gali išduoti tai, kas kas yra mūsų pasąmonėje. Nuo seniausių laikų tikima, kad mirusiųjų pasirodymas sapne yra svarbus ženklas. Tačiau ką iš tikrųjų reiškia sapnuoti mirusį žmogų? Pasak mistikų, mirusieji ateina į mūsų sapnus su žinia, patarimu ar įspėjimu, kurį reikėtų suprasti, kad išvengtume nereikalingų rūpesčių ir apsisaugotume nuo klaidų.
121 2023-10-13

Mediumė atskleidė, ką reiškia sapnuoti mirtį: kiti to nežino

Sapnai apie mirtį gali turėti daugybę teigiamų prasmių, o jų analizavimas gali padėti išsamiau apmąstyti savo gyvenimą. Žinoma, sapnai apie mirtį gali būti labai skirtingi, todėl gilinantis į jų prasmę ar simboliką svarbu atsižvelgti ir į kitus aspektus, rašo mirror.co.uk. Žurnale „Cosmopolitan“ paskelbtame straipsnyje mediumė, būrėja taro kortomis ir rašytoja Valeria Ruelas pasakojo apie penkis mirties sapnų tipus ir atskleidė, ką jie gali reikšti.
2023-07-30

Sapnuojate mirusius artimuosius? Štai, ką tai reiškia

56
Sapnai, kuriuose matote savo mirusius giminaičius, dažnai parodo sielvartą netekus mylimo žmogaus. Nors sapnai apie mirusįjį dažnai būna teigiami ir guodžiantys, jie taip pat gali kelti nerimą. Štai, ką iš tiesų reiškia sapnuoti mirusį artimąjį. Tokie sapnai gali padėti išgyventi netekties skausmą ir yra natūrali gedėjimo proceso dalis. Mokslininkai vieningai nesutaria, kodėl žmonės sapnuoja mirusius artimus žmones.
56 2023-07-18

Šie produktai skatina košmarus: nevalgykite prieš miegą

Ne vieno tyrimo metu paaiškėjo, kad kai kurių produktų vartojimas prieš naktį gali sutrikdyti jūsų miegą ir netgi paskatinti sapnuoti košmarus. Visi girdėjome, kad prieš miegą nereikėtų valgyti sūrio, nes jo suvalgę sapnuosime košmarus. Kai kurie tyrimai rodo, kad jo nepatartina valgyti dėl to, kaip jis virškinamas.
2023-06-22

Dažnai sapnuojate košmarus? Specialistai pasakė, kas tai lemia

Žmonės praleidžia trečdalį savo gyvenimo miegodami. Ir nors sapnai bei jų reikšmės seniai domino žmones apie juos nėra daug duomenų. Tačiau tobulėjant technologijoms tapo įmanoma ištirti smegenų veiklą miegant, o viso pasaulio mokslininkai ir psichologai nuolat dalijasi savo rezultatais, taip pamažu atsakydami į klausimą, kodėl žmonės sapnuoja košmarus.  Turbūt kiekvienas iš mūsų turi istoriją apie sapną, kuriame nutiko keistų dalykų, kurie po mūsų pabudimo atrodė visiška nesąmonė.
2023-05-21

Sapnuojate, kad jums iškrenta dantys? Nustebsite, ką tai reiškia

Sapnų pasaulis yra paslaptingas ir daugeliui nesuprantamas – sapnai dažnai būna atvirkšti, net sapnuojant blogiausius dalykus jie gali reikšti kažką gero. O ar kada sapnavote, kad jums iškrenta dantys?  Kliniškai įrodyta, kad žmonės per naktį susapnuoja nuo trijų iki devynių sapnų. Trečdalį savo gyvenimo praleidžiame miegodami ir sapnuodami, tačiau retas žino, kokie sapnai pasitaiko dažniausiai. Vienas dažniausiai pasitaikančių sapnų susijęs su dantimis.
2023-05-06

Sapnuojate neištikimybę, nors esate santykiuose? Štai, ką tai reiškia

Artėjant Valentino dienai, sapnų ir dvasingumo ekspertė paaiškino, ką reiškia sapnuoti neištikimybę, kai esate santykiuose. Valentino diena – laikas, kai poros parodo išskirtinį dėmesį vienas kitam, leidžia laiką kartu ir visur tvyro meilė. Tačiau net ir labiausiai įsimylėjusios poros sapnuose gali nueiti klystkeliais. Pasak eksperto, sapnuoti romaną su kitu žmogumi yra visiškai normalu ir tai yra labai įprasta.
2023-02-14

Sapne iškrenta dantis? Paaiškino, ką tai reiškia

Ar kada nors susimąstėte, kad jūsų sapnai bando jums ką nors pasakyti? Geriausia miego ekspertė atskleidžia, ką gali reikšti tokie sapnai. Iš tikrųjų mokslininkams yra stebėtinai sudėtinga tiksliai paaiškinti, kodėl mes sapnuojame naktį. „Sapnuose mes puikiai tvarkomės su problemomis ir randame tiek daug gerų sprendimų, o pabudę galime dieną pradėti šviežia galva“, – aiškina gydytoja Nerina Ramlakhan, JK patikimiausio miegamojo baldų centro „Silentnight“ miego ekspertė.
2022-12-29
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų