REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien Pergalės dienos minėjime Maskvoje, kaip įtariama, Vladimiras Putinas vaikščiojo šlubuodamas ir sėdėjo kojas užsiklojęs antklode, kas sukėlė naujų abejonių dėl jo sveikatos būklės.

Šiandien Pergalės dienos minėjime Maskvoje, kaip įtariama, Vladimiras Putinas vaikščiojo šlubuodamas ir sėdėjo kojas užsiklojęs antklode, kas sukėlė naujų abejonių dėl jo sveikatos būklės.

REKLAMA

69 metų Rusijos lyderis dalyvavo renginyje, skirtame nacistinės Vokietijos pasidavimui 1945 m. ir pasakė kalbą, kurioje pabrėžė Rusios jėgą ir karinę galią, nepaisant nesėkmių Ukrainoje.

Sukėlė naujų įtarimų bangą

Tam tikrais minėjimo momentais – taip pat ir tada, kai jis nulipo nuo pakylos ir nuėjo prie Nežinomo kareivio kapo padėti vainiko – Putinas ėjo sunkiu žingsniu, tarsi bandydamas užmaskuoti šlubavimą, praneša dailymail.co.uk.

Per patį paradą jis pastebėtas sėdintis su sunkia antklode ant kelių, nepaisant to, kad aplink jį sėdėjo senyvo amžiaus karo veteranai, kuriems antklodžių ant kojų neprireikė.

REKLAMA
REKLAMA

Žvelgiant į visas detales atskirai, būtų galima rasti tam paaiškinimą, tačiau matant bendrą vaizdą ir tai, kas vyko parado metu, aišku viena – gandai apie Putino sveikatos problemas tikrai nenutils.

REKLAMA

Prieš dvejus metus prieš jam nusprendus veržtis į Ukrainą, pasklido gandai apie Putino sveikatą, įskaitant ir tokius, kad jam buvo atlikta vėžio operacija. 

Valerijus Solovejus, politikos analitikas ir garsus Putino kritikas, dar 2020 m. pabaigoje ėmė skleisti tokius gandus, taip pat užsiminė, kad V. Putinas serga Parkinsono liga.

Gandai įgavo tokį pagreitį, kad Kremlius buvo priverstas prabilti ir juos paneigti, o Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas tvirtino, kad Rusijos lyderio sveikata yra „puiki“, o bet kokie gandai buvo „visiška nesąmonė“.

Tačiau gandai ir toliau sklido ir sustiprėjo nuo karo Ukrainoje pradžios, o kritikai teigia, kad V. Putinas atrodo itin prastai savo kalbose televizijai, o jo veidas pastebimai paburkęs.

As skaitau ir tiesiog stebiuosi, nejaugi kazkas taip is tiesu galvoja.. Tuoj rasysite, kad dangus juodas. Jeigu rimtai, tai jis vaiksto kaip visada o ant koju pas ji lietpaltis kuris isduotas visiems sedintiems, prie jo veteranas su tokiu paciu, skirtumas tik tas, kad jis ji uzsivilko o putinas ne, tame skirtumas, suprantate rasytojai?
Dauguma turejo tas antklodes. Tokie straipsniai tik irodo, kad kazkada buvom viena sajunga, zurnaliugos vis dar neatsiskyre nuo rusu ir toliau pavyzdingai pudrina smegenis
Baikit rašyti,,siaubukus,, žmogui ne 16 ir turbūt lauke ne + 30
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų