REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Vos tik atvėsta orai, plaukai tampa tarsi šiaudai – jie ne tik praranda žvilgesį, tačiau ir išsausėja, tampa šiurkštūs, veliasi bei lūžinėja. Jeigu ir jus vargina ši problema, tuomet pats laikas imtis veiksmų. Atrinkome 4 svarbiausias priemones, kurios padės kovoti su nemaloniomis šalčio ir šildymo sezono sukeltomis plaukų problemomis.

Vos tik atvėsta orai, plaukai tampa tarsi šiaudai – jie ne tik praranda žvilgesį, tačiau ir išsausėja, tampa šiurkštūs, veliasi bei lūžinėja. Jeigu ir jus vargina ši problema, tuomet pats laikas imtis veiksmų. Atrinkome 4 svarbiausias priemones, kurios padės kovoti su nemaloniomis šalčio ir šildymo sezono sukeltomis plaukų problemomis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Išbandykite žolelių kaukę

Žolelių plaukų kaukė ypač patiks mėgstantiems natūralią kosmetiką. Žinoma, naudojant natūralias priemones, norimo efekto gali tekti palaukti ilgiau.

REKLAMA

Pagrindinės taisyklės: kaukė kruopščiai ir atsargiai įtrinama į švarių, išplautų plaukų šaknis, tada galva apvyniojama polieteleno plėvele ir šiltu frotiniu rankšluosčiu (arba galima užsidėti seną žieminę kepurę). Šią kaukę rekomenduojama darytis kartą ar du per savaitę, visas kursas – nuo mėnesio iki trijų.

Jums reikės: 20 g apynių spurgų ir medetkų žiedų, susmulkintų ajerų ir varnalėšų šaknų.

Užpilkite žolelių mišinį litru verdančio vandens, palaikykite dvi valandas ir nukoškite. Skysčiu galima suvilgyti plaukus nakčiai, o pati žolelių kaukė laikoma 20 minučių.

REKLAMA
REKLAMA

Nepamirškite alyvuogių aliejaus

Alyvuogių aliejus yra ypač universalus aliejus, gaunamas spaudžiant alyvuoges. Alyvuogių aliejus apsaugo nuo neigiamo šilumos ir šalčio poveikio, suteikia plaukams glotnumą, blizgesį, stipriai drėkina. Taip pat naudojant kartu su citrinų sultimis, aliejus padeda kovoti su pleiskanomis.

Šio aliejaus procedūros rekomenduojamos stipriai pažeistiems, išsišakojusiems, sausiems, išblukusiems plaukams, taip pat tinka pleiskanojančiai galvos odai.

Ribokite per dažną plaukų plovimą

Itin dažnas plaukų trinkimas trukdo plaukui natūraliu būdu išlaikyti drėgmę ir apsauginį riebalinį sluoksnį. Pašalinus šį sluoksnį, plaukai pradeda greičiau riebaluotis. Dažnas plaukų plovimas išsausina plaukus, o kartu pažeidžia natūralią galvos odos liaukų funkciją. Atstatyti šią funkciją ir plaukų sveikatą padeda natūralūs dilgėlių, beržų, ramunėlių vandeniniai ekstraktai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Papildykite organizmą biotinu

Biotinas arba vitaminas B7, yra vandenyje tirpus vitaminas, priklausantis vitaminų B grupei. Ši vitaminų grupė yra reikalinga tinkamai medžiagų apykaitos, nervų, virškinimo ir širdies bei kraujagyslių funkcijoms užtikrinti.

Vitaminas B7 dažniausiai išskiriamas dėl savo teigiamo poveikio plaukams ir odai. Pasak dermatologų, kuomet organizme ima stigti biotino, pacientai susiduria su dermatitu, sausa, pleiskanojančia oda, plaukų slinkimu ir lūžinėjimu, be to, sulėtėja plaukų augimas.

Vis dėlto, nėra padėties be išeities. Norint užtikrinti puikią plaukų bei odos būklę šaltuoju metų laiku, patariama išbandyti biotino kursą ir pastebėti efektą.

REKLAMA

Lietuvos vaistinėse pasirodė naujiena – nereceptinis vaistas „Beotebal“ skirtas silpnų, slenkančių plaukų gydymui.  „Beotebal“ – vienintelis vaistas su didžiausia 10mg biotino doze vienoje tabletėje. Sudėtyse esantis biotinas užtikrina tinkamą pagrindinės plauko statybinės medžiagos – keratino gamybos procesą, dėl ko plaukai tampa stipresni, storesni, glotnūs ir žvilgantys. Be to, „Beotebal” skatina naujų plaukų augimą, nes stiprina jų svogūnėlius. Vienoje tabletėje yra net 10 mg biotino, todėl užtenka vienos tabletės per dieną.

REKLAMA

Daugiau informacijos www.beotebal.lt

Nereceptinis vaistinis preparatas.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų