REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuo Lapkričio 23 iki gruodžio 22 dienos gimsta  Šaulio Zodiako ženklo atstovai. Nežinote ką dovanoti?

Nuo Lapkričio 23 iki gruodžio 22 dienos gimsta  Šaulio Zodiako ženklo atstovai. Nežinote ką dovanoti?

REKLAMA

Idėjų sąrašą šiam kilniam ir optimistiškam ženklui parinko astropsichologė, sielos formulės konsultantė ir mokytoja, Viktorija Leontjeva. Šiame straipsnyje rasite minčių kuo nustebinti tiek vyrus, tiek moteris.

Formuodama sąrašą, specialistė atsižvelgė į Šauliams būdingus astropsichologinius charakterio ypatumus. Gal ir nesate Šaulys, tačiau „pataikyti su dovana“ padidinsite savo šansus!

Patarė, ką dovanoti

Šaulius globoja Jupiteris. Tai planeta, kuri lemia tai, jog jie labai mėgsta avantiūras ir keliones, turi daug hobių bei interesų, yra linkę į užsienio kalbų bei kitų kultūrų pažinimą.

Taip pat Jupiterio dėka Šauliai mėgsta ieškoti gyvenimo prasmės ir mokytojauti. Tad dovanoti tiks seminarus ar vebinarus savęs pažinimo tema, įvairius kvalifikacijos kėlimo kursus, kūrybines  dirbtuves susijusias su jų mėgstamais hobiais.

REKLAMA
REKLAMA

Kelionės – geriausias laisvalaikis Šauliams. Bet jei dovanos biudžetas yra kuklesnis, suvenyrai iš šalių, kurias Jūsų Šaulys svajoja aplankyti, gali tapti puikiu katalizatoriumi tikslo įgyvendinimo link. Nudžiuginti gali ir žemėlapis ar keliautojo globusas, kuriame būtų galima žymėti jau aplankytas šalis.

REKLAMA

Taip pat Šauliui, ypač vyrui,  pravers  kelionėje naudingi daiktai, tokie kaip sulankstomas peilis, miegmaišis, mini dujų balionas, krepšys šaldytuvas, žibintuvėlis, kompasas ir panašiai.  Arba daiktai, kurie sukuria komfortą kelyje: kelioninės pagalvės, išorinės (angl, powerbank) baterijos, GPS navigatorius, registratorius automobiliui.

Jupiteriui svarbus autoritetas, tad Šauliams taip pat patiks daiktai, kurie pabrėžia žmogaus  statusą. Vyrams: prabangus rašiklis, kaklaraištis arba odinis diržas, darbo kalendorius su prašmatniu viršeliu, stilingas rankinis laikrodis, ofiso golfas ar įvairūs modeliavimo rinkiniai.

REKLAMA
REKLAMA

Moterims labai tiks solidūs papuošalai ar kitos autoritetingo įvaizdžio kūrimo detalės.  Prabangi kosmetika. Taip pat interjero detalės skirtingų tautų motyvais, primenančios keliones ar užsienio šalių virtuvių kulinarinės knygos.

Nustebinkite pramogomis

Universali dovana tiek vyrams, tiek moterims – jodinėjimas. Tai puiki pramoga Šauliams, nes šis Zodiako ženklas turi ypatingą ryšį su arkliais, juk Šaulio simbolis yra kentauras, šaudantis iš lanko.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys gali mėgti šaudyti ne tik iš lanko, bet ir kitų ginklų. Tad verta pagalvoti apie šaudyklos dovanų kuponą, apsilankymą tire arba smiginio (angl. darts) žaidimą.

Šauliai įvertins linksmas dovanas su pokštais. Jie mažai rūpinasi buities reikalais, tad jei norite būti praktiškas, galite rinktis ir iš buities daiktų, kurių paprastai būna mažai Šaulių namuose. Tad, greičiausiai, čia irgi neprašausite.

Ko geriau nedovanoti Šauliams?

Geriau nedovanoti: pinigų, rūbų ir naminių gyvūnų. Pinigus Šauliai linkę greitai išleisti, tad Jūsų dovana liks tiesiog nepastebėta. Su rūbais didelė tikimybė neįtikti jų išrankiam skoniui. O jei Šaulys mėgsta keliauti, naminiam gyvūnui teks ilgai liūdėti be šeimininko namuose.

REKLAMA

Nereikia labai rūpintis ir įpakavimu. Šauliams yra svarbiau tai, kas  yra viduje! – teigia sielos formulės konsultantė Viktorija. Ir kviečia nepamiršti, kad nėra taisyklių be išimčių. Tad besirinkdami dovaną, atsižvelkite į Jūsų Šaulio  galimus individualius ypatumus.

„Juk žmogus kaip kokteilis yra sudarytas iš skirtingų ingredientų, – sako astropsichologė. – Tad dažnas yra veikiamas ne tik savo Zodiako ženklo, bet ir kitų planetų energijų.

Astrologija – tai Dangaus kalba, kurios dėka galime ne tik labiau suprasti ir pažinti vieni kitus, bet ir parinkti labiau tinkamas dovanas savo artimiesiems.“

Teksto autorius: www.astropsichologija.lt, https://www.facebook.com/viktorija.leontjeva

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų