Nausėdienė Ukrainoje pasipuošė išskirtine detale: pastebėjo tik akyliausi

Ketvirtadienį prezidentas Gitanas Nausėda svečiuojasi Ukrainoje. Jį į šį susitikimą su šalies vadovu atlydėjo ir pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, kuri žavėjo savo elegancija ir paprastumu. O šį kartą ją puošė ir viena išskirtinė detalė, kurią pastebėjo tik patys akyliausi.

Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė atlydėjusi prezidentą į oficialų susitikimą pasipuošė pilkos spalvos kostiumėliu. Ji pasirinko ir savo mėgstamus aksesuarus – elegantiškus perlinius auskarus ir nedidelį kaklo pakabutį, o garbanoti plaukai lengvai siekia pečius.

Ponia Nausėdienė susitikimo metu savo šypseną dengė kauke, kurią puošė išskirtinė detalė – mažytė Lietuvos trispalvė.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Akimirkos iš Gitano Nausėdos vizito Ukrainoje

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį popiet su oficialiu trijų dienų vizitu atvyko į Ukrainą, kur susitiks su šios šalies vadovu Volodymyru Zelenskiu bei Aukščiausiosios Rados pirmininku Dmytro Razumkovu.

„Nuoširdus pasitikimas oro uoste – su duona ir druska. Tai klestėjimo, gerovės, bet kartu ir gyvenimo išbandymų simbolis. Gyvenimo skonis – kaip sako ukrainiečiai“, – trečiadienį vakare feisbuke pranešė šalies vadovas. 

„Atvykstu į šalį su šimtamete istorija: tragiškais išgyvenimais, didžiomis pergalėmis ir nenuilstama kova už europinį identitetą. Pagerbsiu Holodomoro, Antrojo pasaulinio karo ir Maidano aukas. Pareikšiu paramą Ukrainai, šaliai, išgyvenančiai Rusijos karinę agresiją ir kovojančiai su nematomu priešu – pandemija“, –  teigė G. Nausėda.

Pirmąją vizito dieną šalies vadovas susitiko su lietuvių bendruomene Ukrainoje.


Rašyti komentarą...
o
odeta
2021-03-18 13:23:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia svarbiausia dienos naujiena:)
Atsakyti
-2

V
Varge tu
2021-03-18 18:36:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Numirsiu is juoko. Vienas kolonijos atstovas nuvaziavo pas kita kolonijos atstova. Ka dare? Skambino bidonui ar Rusijai sankcijas dejo....????
Atsakyti
-4

L
Lione
2021-04-05 11:18:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mums ant kapu neleidžia nuvažiuoti,pats net su zmona i Ukraina laksto!! Jam istatymai negalioja?? Tai dukra parvaziuoja,kai visi namie tupi, tai db po užsienio laksto... Pavyzdi mums rodo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų