• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kai paklausi vaiko, kuo jis norėtų būti užaugęs, tikriausiai retai kada sulauksite atsakymo, kad jis norėtų dirbti laidojimo namų vadovu.

Kai paklausi vaiko, kuo jis norėtų būti užaugęs, tikriausiai retai kada sulauksite atsakymo, kad jis norėtų dirbti laidojimo namų vadovu.

REKLAMA

Visgi „TikTok“ platformos vartotoja Lauren apie darbą laidojimo namuose svajojo ilgai ir jai pavyko tapti vadove. Tačiau palikusi šį darbą moteris nusprendė socialiniuose tinkluose atskleisti paslaptis apie savo buvusį darbą, kurias žino tik nedaugelis, ir atsakyti į sekėjų užduotus klausimus, rašoma thesun.ie.

Kas nutinka su tamponu?

Vienas žmogus uždavė tokį klausimą: „Jeigu moteris miršta įsidėjusi tamponą, jūs jį išimate ar paliekate?“.

„Dauguma moterų, kurios miršta, jeigu jos yra jaunos ir turi menstruacijas, joms atliekamas skrodimas. Jeigu joms atliekamas skrodimas, jo metu tamponas bus pašalintas. Tačiau kartais jie nedaro pilno skrodimo. Vieną kartą į mūsų laidojimo namus atvežtas merginos kūnas, kuri prieš mirtį buvo įsidėjusi tamponą ir jis buvo likęs jos viduje. Mes jį pašalinome“, – pasakoja Lauren.

Visgi ji pridūrė, kad tamponas būtų išimtas tik tuo atveju, jeigu kūnas balzamuojamas, nes darbuotojai „turi gauti šeimos leidimą pasirūpinti kūnu“.

REKLAMA
REKLAMA

„Jeigu kūnas kremuojamas, niekas netikrins ar moteris turi įsidėjusi tamponą“, – aiškina ji.

Ar breketai po mirties pašalinami?

Kitas žmogus klausė, ar po mirties žmogui pašalinami breketai.

REKLAMA

„Ne, aš jų nešalinčiau, jeigu planuojama kremuoti ar palaidoti. Palikčiau juos taip, kaip yra. Pagrindinė to priežastis, kad aš nežinau, kaip pašalinti breketus. To mūsų nemoko, tad juos ir paliekame“, – pasakoja ji.

Kaip žinoti, kad atgaunate savo artimojo pelenus?

Kitas klausimas buvo, o kaip žinoti, kad kremavus tikrai atgausi savo artimojo palaikų pelenus?

„Tai labai geras klausimas. Vos tik kas nors patenka į laidojimo namus kremavimui, mes šalia jų įdedame nedidelį metalinį ID. Šis žymeklis lieka su jais visą kremavimo procesą. Mes apspausdiname kremavimo sertifikatą su mirusiojo vardu bei numeriu ant žymeklio“.

O aš maniau, kad perskaitysiu kažką paslaptingo, o čia apie tomponus. Fui.
Nu tikrai jau laukiau kažko tokio kas vyksta,o čia ...visai nieko ir nerašo,tamponai...kam laiką trukdot tokiomis rašlevomis???
Kažkoks siaubas, žmonės noredami parodyti, kad jie rašo straipsnius, rašo tokias nesamones. Bukumui ner ribu!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų